cznfl.com - Česko-slovenské fórum o NFL a Americkém fotbale
http://forum.cznfl.com/

Brandon Marshall se stane nejlépe placeným WR historie NFL
http://forum.cznfl.com/viewtopic.php?f=27&t=662
Stránka 11

Autor:  fejkař [ čtv 15. dub 2010 15:27:30 ]
Předmět příspěvku:  Brandon Marshall se stane nejlépe placeným WR historie NFL

Ve středu 14.4.2010 získali Dolphins do svých řad svoji pravděpodobně nejzářivější posilu. Stal se jí wide receiver Brandon Marshall, který do věčně prosluněné Miami přestoupil z Denveru Broncos za dvě volby draftu v druhých kolech. S první z nich budou moci naložit Broncos již za necelé dva týdny v Radio City Music Hall v New Yorku. S druhou, pakliže se nestane součástí dalších transferů, o rok později.

Marshall podepsal s vedením Dolphins čtyři roky trvající smlouvu. Během těchto čtyř let by si měl vydělat čtyřicet sedm a půl milionu dolarů. Z této sumy má pak Marshall garantováno rovných čtyřiadvacet. V prvních třech letech si Marshall u svého nového zaměstnavatele přijde na devětadvacet milionů dolarů a pakliže půjde vše tak jak má, v poslední sezóně čeká na Marshalla osmnáct a půl milionu dolarů. Podpisem této nabídky se Marshall stal nejlépe placeným wide receiverem, který kdy v NFL nastoupil.
Před ním měl nejlépe "postavenou" smlouvu Larry Fitzgerald z Arizony, jež během pětileté smlouvy každoročně od Cardinals inkasoval v průměru deset milionů dolarů.

Autor:  hop [ sob 17. dub 2010 22:45:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Brandon Marshall se stane nejlépe placeným WR historie NFL

Fitz je stále nejlépe placeným WR ligy... Plat v přepočtu na měsíc mají stejný, ale Fitz má víc na bonusech :)

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/