cznfl.com - Česko-slovenské fórum o NFL a Americkém fotbale
http://forum.cznfl.com/

Redskins začali minicamp bez Hayneswortha a Campbella
http://forum.cznfl.com/viewtopic.php?f=42&t=664
Stránka 11

Autor:  fejkař [ sob 17. dub 2010 11:10:20 ]
Předmět příspěvku:  Redskins začali minicamp bez Hayneswortha a Campbella

Albert Haynesworth a Jason Campbell se nezúčastnili prvního tréninku úvodního minicampu pod vedením nového hlavního coache Shanahana.

DT Albert Haynesworth se nechce smířit se svojí novou rolí v mužstvu na pozici nose tackle. Redskins totiž velmi hlasitě uvažují o změně systemu defenzivní hry na 3-4. Pro svůj individuální kondiční trénink mezi skončenou a začínající sezónou si Haynesworth vybral místo mimo Redskins Park, což ani tento počin nepřidal k dobré komunikaci mezi ním a trenérem Shanahanem, jemuž se hráčovo jednání nelíbí.
Nyní mají Redskins možnost Hayneswortha vyměnit do několika mužstev, s nimiž jednají. Ta ovšem nejsou známa. Znám je pouze ten fakt, že vedení Washingtonu by výměnu rádo uskutečnilo před začátkem draftu, aby mělo konkrétnější vyhlídky vzhledem ke svým volbám v jednotlivých kolech. Draft je na programu za necelý týden v New Yorku.
Téměř to samé platí pro Jasona Campbella, který byl díky příchodu dalšího quarterbacka do mužstva, Donovana McNabba, posunut zpět o jedno místo v depth chartu. Mike Shanahan na Campbellovu adresu prohlásil, že jej rád v mužstvu zpět uvítá. Campbell by ale rád odešel do takového mužstva, kde by měl mnohem vyšší šance stát se jeho prvním, tedy startujícím, quarterbackem. Campbellův postoj je tedy vůči setrvání v Redskins negativní a je velmi pravděpodobné, že ještě před startem sezóny stihne změnit klub.

Autor:  hitman [ ned 18. dub 2010 15:24:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Redskins začali minicamp bez Hayneswortha a Campbella

len doplním že nový domov by si údajne Albertko mal nájsť u niekoho z trojice: Titans, Lions alebo Rams... Source: Washington Post

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/