cznfl.com - Česko-slovenské fórum o NFL a Americkém fotbale
http://forum.cznfl.com/

Fiesta Bowl 2009
http://forum.cznfl.com/viewtopic.php?f=74&t=142
Stránka 11

Autor:  dan09 [ úte 06. led 2009 17:02:09 ]
Předmět příspěvku:  Fiesta Bowl 2009

Obrázek


Tostitos Fiesta Bowl 2009

Tak letošní Fiesta Bowl máme už za sebou. Letošními supeři byli Ohio State Buckeyes (10. dle BCS) vs. Texas Longhorns (3. dle BCS). Zápas se hrál na University of Phoenix Stadium, kde se tento Bowl hraje od ročníku 2007.

První poločas zápasu královaly obě defense, zvláště pak obrana Ohia a tak jsme se dočkali v prní půlce jen 3 FG. Colt McCoy (QB Texas) si často stavěl útok do Shotgun formace a nutno říci, že se mu moc nedařilo, v závěru poločasu si připsal INT těsně před end zónou Ohia. V útoku nejvíce dominoval Chris Wells (RB Ohio).

Třetí čtvrtinu Longhorns zvládli na jedničku a hlavně Colt hrál jak vyměněný. První TD zápasu padl po pěkném 14 yardovém běhu Colta, který nejdříve postavil formaci do Shotgunu a pak rychlým během do strany a nádhernou otočkou překonal obranu Ohia a skóroval. Další TD ve třetí čtvrtině obstaral opět Texas, pas Colta zpracoval v end zóně Quan Cosby (WR) a stanovil stav po třech čtvrtinách na 17-6 pro Texas.

Závěrečná čtvrtina obstarala fantastický fotbal :!: . Nejdříve Aaron Pettrey proměnil 44 yardový FG, poté přišla od Ohia "nečekaná" věc, starter QB Terrelle Pryor se postavil do role WR a na pozici QB byl backup QB Todd Boeckmana, následný pas směřoval právě na Pryora do end zóny, který ve výskoku chytil a skóroval (stav 17-15 pro Texas).

Další TD si připsaly na své konto opět borci z Ohia, během ho dosáhl RB Daniel Herron a tak se stav 2 minuty ( :!: ) před koncem obrátil ve prospěch Ohia na 21-17. Texas tak čekal poslední drive, ve kterém se museli vypořádat i se situací 4th a 3yds, která se musela přeměřovat (nervy praskaly :) ). Nakonec vše zvládla dvojice Colt McCoy a Quan Cosby, která obstarala pass TD 16 vteřin ( :!: ) před koncem utkání a obrátila tak stav na 24-21 pro Texas :!:

Ohio se už v tak krátkém časovém úseku na odpověď nezmohlo. Takže utkání skončilo stavem: Ohio State Buckeyes vs. Texas Longhorns 21 - 24 a šampiony se tak staly Longhorns (YESSSSS :) )

MVP ziskal Colt McCoy (QB Texas) a zároveň Roy Miller (DT Texas)

Obrázek
TEXAS LONGHORNS

Autor:  FCB [ stř 07. led 2009 10:19:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fiesta Bowl 2009

Moc hezké utkání, i když v jeho úvodu se zdálo, že budou dominovat pouze obrany. Myslím, že výhra Longhorns je zasloužená - i proto, že v sezóně jako jediní porazili Oklahomu a svou jedinou prohru si připsali smolně v derby. Za zásluhy se ale nevyhráli - zápas si vyhráli sami skvělou koncovkou, to nemělo chybu.

Co se týče Ohio State, je mi jich na druhé straně trochu líto - prohrát potřetí za sebou bowl naštve... Ale asi to není vítězný tým :lol:

Rozhodlo to přeměření 3rd down - ty nervy jako kouč v té chvíli bych mít nechtěl...

Autor:  PavelBa [ stř 07. led 2009 10:47:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fiesta Bowl 2009

Dane díky za Fiesta Bowl summary :D

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/