Právě je pon 04. pro 2023 11:28:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: [Projekt] Český web o NFL
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 15:10:35 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Teď jsem prohlížel českou wikipedii a zjistil jsem, že tam je článek o NFL a o pár týmech, tak jsem tam hodil odkaz na tohle fórum, třeba tak rozšíříme naší zakladnu :), jinak by možná stálo za to, ten článek trochu rozšířit, myslím že tam hledá první informace spoustu zájemců o fotbal a že jich teď s vysíláním fotbalu na Nova sport něco přibyde ;), ale já si na to netroufám, možna bych napsal něco k Giants..

btw: teď koukam, že jsem se netrefil opět do tématu :D , promiň HoPe.. ;)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 15:44:29 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja si beru clanek o Steelers a Packers, ale uvidime kdy se najde cas :-D

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 16:40:16 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:11:50
Příspěvky: 94
Bydliště: Skalica
to Dan:

super napad!

treba vidiet do buducna. Ak bude viac zaujemcov o AF, bude mozno aj vacsi "tlak" na viacej futbalu v ceskych a slovenskych mediach.

Rozsirenie informovanosti AF urcite prospeje

_________________
Radiator

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 17:00:39 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Udelal bych to nejjednodussim zpusoben primym prekladem anglickych clanku o tymech z Wikipedie, rozhodne se mi nechce vymyslet nejake eposy v jambickem stylu :)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 20:53:13 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
jj o překladu jsem taky přemýšlel, jinak když jsme u toho, tak najít lechce pochopitelný pravidla v češtině pro nováčka je docela složity, většinou je to napsaný pro někoho kdo už o tom něco ví, nemluvě o článku ve wikipedii, tak jestli někdo z vás o něčem ví, aby v tom nováček našel odpovědi na všechno co potřebuje a bylo to srozumitelný, tak by jsme ten článek o americkym fotbale ve wiki mohli taky upravit, třeba by pak začlo sledovat tenhle sport víc lidí, podle mě by zájem byl, ale informace nejsou..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 20:58:50 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
No, napadá mě sepsat místo pravidel třeba nějaký FAQ, prostě nejdůležitější věci. Není nutné jít hned do hloubky až na úplné dno pravidel :-)

Jinak teda je to hodně dobrej nápad rozšířit Wikipedii, pokud máte čas. Já bych měl určitě náladu, ale čas není, takže na tomhle se zatím moc podílet nebudu.

Samozřejmě kdyby byl čas, vzal bych si na starost Pats - míněno překlad anglické verze, nejsem takovej znalec NFL :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 21:23:58 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
Ja by som to na Wiki nedával... Skôr by som pouvažoval, keď už bude ten nový hosting, o nejakom spoločnom projekte v tomto duchu. Napríklad nebolo by zlé vytvoriť www stránku o NFL kde by všetky tieto veci boli... mohla by obsahovať blog, nejaké tie novinky, zaujímavosti a podobne (a samozrejme pod ňou by bolo aj toto fórum). No len chcelo by to venovať tomu dosť času ale na druhú stranu kebyže nás je viac tak by to až tak náročné nebolo :)

no a samozrejme s prekladom by som pomohol aj ja, ale až po sezóne (teraz je toho moc)... berem hocičo, okrem Raiders a Colts... najradšej samozrejme Skins ;)

p.s: o takom jednom preklade viem, a už som ho použil na jednom fóre (samozrejme so súhlasom autora)... je tam vysvetlenie základných pojmov, pravidlá, popis jednotlivých pozícii proste všetko :)

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 21:44:14 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
No zase dalsi dobry napad, dneska nejak srsime napady. Ja v soucasnosti dodelavam nejaky Vykresy strojnich soucasti do skoly, takze cas asi nebude, ale o vanocich se na to vrhnu. :twisted:

Beru si Steels, Packs a Colts, pripadne Falcons,Vikes a Broncos, jak bude cas.

Na Raiders, Giants, Pats, Bolts, Chiefs, Ravens, Browns, Bengals a Cowboys me nedonuti nikdo. Timto jsem asi rozdelil vetsinu tymu na me oblibene a nenavidene. Zbytek je u me neutralni.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 22:11:14 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:11:50
Příspěvky: 94
Bydliště: Skalica
Super napady. Uz sa tesim na ich realizaciu. Rad pomozem minimalne s JET´s. Hitman dobre poznamenal, ze dobre by bolo, keby vsetky veci boli pod jednou strechou teda na jednej www stránke o NFL. Blog, novinky, historia jednotlivych timov, pripadne velkych postav americkeho futbalu a amozrejme forum. Ak by kazdy v nejakch pravidelnych intervaloch prispieval (kazdy podla svojich moznosti) o temach, timoch, hracoch ap., tak by ten projekt vyzeral super. Na jedneho ci dvoch je to vela prace. Ale ak by nas bolo viac, uz je to o inom.

cznfl.com je super, ale o projekt o ktorom sa tu pise, by mohol byt fakt o niecom inom.

Urcite by nebolo prizvat k tomu tiez ludi, ktory o NFL pisu: chalani z pavrez.blogspot - neviem ci na tom nahodou nerobi pavelBA :) ?
ci mozno by radi prispievali aj komentatori z nova sport.

podme hodme brainstorming :)

_________________
Radiator

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 22:13:12 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
..Giants nenáviděné?? tsss :evil: .. ;)

Jinak taky s časem na tom nejsem nejlíp, dneska jsem měl free den ve škole i v práci na dlouhou dobu poslední, ale na překlad Giants bych se mezi svátkama asi pustil, možna bych vzal i jiný týmy, podle potřeby, jinak co napsal Hitman plně podporuju, jen nevim jestli se na tak velký projekt dokážem mobilizovat :) , hlavně časově..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz