cznfl.com - Česko-slovenské fórum o NFL a Americkém fotbale
http://forum.cznfl.com/

Pregame talk
http://forum.cznfl.com/viewtopic.php?f=6&t=53
Stránka 22

Autor:  flanky [ ned 09. lis 2008 18:33:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Špatná zpráva pro Mě a další případné zájemce o NFL na Madarske Sport1. Bohuzel asi prebiraj metody od naseho (ne)oblibeneho sportovniho kanalu NOVA Sport, takze dneska vecer pouze re-live ve 22:00 Bears - Titans a rano od 2:30 live 49ers - Cards.

Ja jsem jim napsal ze dvou emailu, jen doufam ze jim nebude podezreli ze zacinaji stejnym nickem - flanky :lol:

Nastesti od 18.11. budu mit 8Mbit net od SiFonu (o2), takze to radsi budu sledovat pres net, nez se trapit s Novou Sport. NASN mi stale nejede takze mam utrum :evil:

Autor:  PavelBa [ ned 09. lis 2008 19:00:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Hm - to je smula :( :cry: . Jinak 49ers vs. Cards hraji v pondeli, takze to ty Madari daji zive... Jinak od bublinek bys mohl mit O2 TV, kde je NASN...

Autor:  hop [ pon 10. lis 2008 11:07:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Pokud jsi ovšem v dosahu O2TV, což taky není pravidlem (mohl bych vyprávět).

Autor:  flanky [ pon 10. lis 2008 13:16:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Zas se mi nechce platit jenom kvuli NASN, a navic uz mam satelit, takze dalsi investice navic. A nevim jak bych to vedl k televizi... ;)

Autor:  PavelBa [ pon 10. lis 2008 22:20:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Jo, je fakt, ze O2 TV neni vsude, ale da se samozrejme zjistit kde je. Jinak propojeni se zvladne - ja mam vzajemne do sebe zapojenou televizi, video, DVD prehravac, DVD rekorder a set top box. Do TV mi jdou dva signaly - jeden analog (ovsem pres kabel od UPC) a O2 TV. Umim soucasne nahravat na video a na DVD... je to takove male perpetum mobile... ;) Ale moc to nevyuzivam - opet bych se dostal k narkum na nedostatek casu. Je, ted jsem si vsiml, ze nejsem na yahoo a presto pisu bez hacku a carek :)

Autor:  hop [ úte 11. lis 2008 14:12:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Btw. Pořád používáš od UPC analog? Já už mám doma k tomu i ten jejich digitální přijímač, a ten obraz je nesrovnazelně lepší. A hlavně se mi televize sama přepíná podle rozměru obrazu 4:3 - 16:9.

Koukám, že jsme od pregame talk dost odbočili :-)

Autor:  flanky [ úte 11. lis 2008 15:48:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Je to proste volna nevazana diskuze :lol:

Autor:  PavelBa [ úte 11. lis 2008 19:02:45 ]
Předmět příspěvku:  Re: Pregame talk

Ono je to u nás složitější - v našem paneláku není klasická anténa ale rozvod od UPC - kdo si ale neplatí nic navíc (já...) má pouze ten "kabelový analog". Jak jsem psal mám vlastně dva signály do jednoho TV přijímače. Ten analogový obraz není nijak hrozný - běžné TV programy (ČT, Nova, Prima) sleduji takto, no a sport sleduji přes digitální O2 TV (logicky tedy Nova sport a NASN) :)

Stránka 22 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/