Právě je pon 04. pro 2023 11:26:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: stř 18. lis 2009 23:32:06 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje Top ten - Week 10

a je tu zase moje Top ten... tentokrát jsem provedl změnu hned nahoře...

1. (2.) Indianapolis Colts - vítězství nad Pats bylo šťastné ale zasloužené. Sezona ve stylu 16-0 se nejeví být nereálná... ale pozor - hned tenhle víkend Ray Lewis a spol. (kterým jde doslova o kůži) můžou Colts zastavit...
2. (1.) New Orleans Saints - sice výhra, ale s odřenýma ušima - Rams jsou soupeř, který by Saints měli přejet o 20 bodů... nejméně... a stejně tak Bucs, kteří ale prokázali zlepšení i v Miami a doma se budou chtít vytáhnout na divizního rivala...
3. (3.) Minnesota Vikings - výhra nad Lions byla z kategorie povinných... ofenzivní mix Vikings vypadá jak z časů Frana Tarkentona... akorát Favre je ještě lepší QB...
4. (6.) New England Patriots - s Colts prohráli až skoro neuvěřitelně... Bellichickovo rozhodnutí se bude ještě dlouho probírat... Brady a spol. letos půjdou hodně daleko...finále AFC vidím velmi reálně...
5. (7.) Cincinnati Bengals - opravdu je potřeba tenhle tým brát vážně - porazit v jedné sezoně 2x Ravens i Steelers je téměř neuvěřitelné... problémem ovšem bude ztráta Bensona. Angažmá Larryho Johnsona vidím jako rozumné maximálně v perspektivě této sezony... teď si dá ještě pozor...ale nejpozději v létě něco provede a v týmu bude jenom na obtíž... po sezoně ho podle mě Bengals "cutnou"
6. (4.) Pittsburgh Steelers - zklamáním byla předvedená hra i výsledek zápasu s Bengals - navíc opětovné zranění Troy Polamalu... slabý příspěvěk RBs... zkrátka mám obavu, že Steelers nabrali sestupný trend...
7. (5.) Denver Broncos - klíčový zápas s Chargers je čeká právě tenhle víkend... v tomhle zápase se bude "lámat chleba" a kdo ukousne větší krajíc nejspíš vyhraje divizi, což je jediný způsob jak se dostat do playoffs... pro Broncos hovoří domácí prostředí, pro Chargers naopak šnůra výher... uvidíme
8. (x) San Diego Chargers - překonali slabší rozjezd a poslední výhry je nastartovali k dalšímu "playoff marši" - proti soupeřům v divizi mají jedno veliké plus a to je HC Norv Turner...nováčci Haley, McDaniels ani skoro nováček Cable se s ním nemůžou měřit
9. (x) Arizona Cardinals - Kurt, Larry a spol. mají za sebou dva lepší zápasy.. ovšem příslušnost do Top ten musí potvrdit i proti silnějším soupeřů... z tohohle pohledu Rams budou jenom dalším povinným zářezem na pažbě... pozitivní je zlepšení Bennie Wellse a (snad) uzdravení Anquana Boldina
10. (8.) Philadelphia Eagles - na rozdíl třeba od Cowboys prohráli se ctí - zaujal hlavně skvělý "passing day" Donovana McNabba. Zranění Briana Westbrooka je větší ztráta než se na první pohled může zdát...

Tsně za Top ten se nachází Dallas Cowboys, Houston Texans a N.Y. Giants

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: stř 18. lis 2009 23:58:29 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Plne suhlasim so Saints ako #2. Sice stale nehral Sedrick a hrala len 1/4 secondary, ale aby sa zapas proti takemu odpadu ako St. Louis rozhodoval az v poslednej sekunde je neakceptovatelne.

Cowboys vyhrali proti Eagles, aj record je v ich prospech. Takze tych dvoch bych vymenil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: čtv 19. lis 2009 17:20:40 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
No nevim jestli je Favre lepší QB než byl Tarkenton.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: čtv 19. lis 2009 19:20:49 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Pavel píše:
Denver Broncos - klíčový zápas s Chargers je čeká právě tenhle víkend... v tomhle zápase se bude "lámat chleba" a kdo ukousne větší krajíc nejspíš vyhraje divizi, což je jediný způsob jak se dostat do playoffs...


Este s tymto nesuhlasim, preco by z tej divizie mal ist iba jeden team do playoffs? Co sa tyka wildcardu tak je to tam celkom nabite (Steelers, Jaguars, Ravens, Texans) a ak Broncos ujde divizny titul tak stale maju sancu zahrat si playoffs.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2009 22:52:31 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Uvidíme iamwhite... já to vidím takhle...

a pompey... Favre vs. Tarkenton... o tom není sporu, kdo je better... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz