Právě je pon 04. pro 2023 10:07:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: sob 10. led 2009 17:46:35 

Registrován: sob 10. led 2009 17:33:24
Příspěvky: 11
mam seriozny zaujem si zahrat Madden 08 po nete?..kto si zahra?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: sob 10. led 2009 17:48:48 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
taketo vyzvy skus hore na chate :-) tam si to hned vsimnu nejaky ludia co akurat nemaju nic na praci :-)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: pon 19. črc 2010 23:33:25 

Registrován: ned 06. čer 2010 12:18:22
Příspěvky: 11
Zdravíčko, rozjel jsem si Franchise v Maddenu a zajímalo by mě pár obchodních záležitostí. Samotné hře už rozumím, ale tomuhle zatím ne, tudíž pokud bude někdo tak hodnej:

Salary Cap je předpokládám platovej strop?
Team Salary potom platy, to je mi jasný.
Co je ale Cap Room a Penalties? Pokud jsem to tak nějak pochopil, tak Penalties jsou nějaký penále, který snižuji platovej strop pro příští rok?
Jinak pokud máte nějaký tipy ohledně těch obchodů a tak, stačí psat. A ještě poslední dotaz - je lepší hráče draftovat nebo vyměňovat starší a draftový volby za mladší? V tomhle se tady ještě neorientuju...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: čtv 22. črc 2010 12:27:01 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
ahoj robobrouk

cap room je myslím ešte suma, ktorú máš k dispozícií na naplnenie platového stropu... príklad:

tvoj salary cap je 100, team salary mas 70 a penalty 10, tak tvoj cap room je teda 100-(70+10), čiže 20 mega ak sa nemýlim, pokial ano, opravte ma

penalty ziskavas pri presune hracov, ktory maju bonus...ci uz ked spravis release hraca, ze ho prepustis, alebo ked robis trejd

penaty sa ti teda zapocitaju o k tvojim platom teamu a obmedzuju ta, pretoze keby si nemal penalty, mal by si tie peniaze volne na zmluvu pre nejakeho hraca

penalty sa daju vymazat na stranke team info, na ktoru sa dostanes napr tak ze prejdes k mailom a tam niekde kliknes view team info

co sa tyka strategie, mam odohranych cez 20 sezon vo franchise mode, a jednoznacne najlepsia taktika je cez draft...

ja som vzdy robil tak, ze pokial mal moj hrac 29-30 rokov a na drafte sa objavil hrac ktoreho by som bral ako nahradu za jeho post, tak som trejdol toho stareho za pick...

vsetko zacina tak, ze ak si dobry, hras play off , v play off sa tvojim hracom zlepsuje awareness, a tym padom im rastie overall...cize hranim play off sa ti zlepsuje rychlo team, hraci naberaju akesi skusenosti v podstate... no a kazdeho hraca co dosiahne 30 a je super uz len staci vymenit kym ma super hodnotu za volby v prvom kole a mas to....po 25 rokoch karieri som bol uz v neskutocne zacarovanom kruhu....vypracoval som tak super team, ze som na all-madden daval kazdy match +50 a rok co rok som bral SB, awareness rastlo, a to aj nahradnikom, takze dokonca som poslednych 10 rokov maval asi tak kazdy draft 6 volieb v prvom kole a 4 v druhom a nikdy som ich ani nezuzitkoval poriadne, proste som mal niektore hviezdy uz na depth chart...mzdy som ale drzal na uzde bez problemov, cap room som mal cez 200 mega, stadion vylepseni na max a brutalnu ekonomiku, za sumou co vlastnym ako owner mi pribudlo pismeno B, lebo uz to nestacilo ratat pomaly ...

takze draft, vsekto za draft, vsetko na draft..najlepsia cesta, najdes si presne hracov ktorych chces a potrebujes...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 18:44:35 

Registrován: ned 06. čer 2010 12:18:22
Příspěvky: 11
Po nějaké době se hlásím s dalším dotazem, respektive dvěma - za prvé, k čemu a co je vlastně ten Depth Chart? A druhý dotaz - Dá se třeba nějak nastavit, aby můj startovní QB nebyl ten, co je teď, ale ten druhý, to samé třeba s kickerem atd. nebo to musím nastavovat pomocí toho substition na každou formaci zvlášť? Díky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 21:10:00 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Citace:
Dá se třeba nějak nastavit, aby můj startovní QB nebyl ten, co je teď, ale ten druhý


Prave o tom je depth chart :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 19:55:45 

Registrován: ned 06. čer 2010 12:18:22
Příspěvky: 11
A poslední otázka už snad :)

Právě přecházím na All Madden, Pro už je moc lehký a nějak mi na tu obtížnost nejvyšší nefungují ty kličky, co se dělají pomocí pravé páčky (na klávesnici pomocí shiftu). Funguje jenom spin a juke. Tam by mě zajímalo, jak to na Maddena je, když to totiž udělám, tak si ten hráč ten míč spíš jakoby kryje a zpomalí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: stř 13. říj 2010 8:28:00 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. zář 2010 18:33:50
Příspěvky: 46
Bydliště: 12th MAN AREA
Spin je takovej polobug, to většina zkušenějších hráčů vůbec nepoužívá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: stř 13. říj 2010 17:33:55 

Registrován: ned 06. čer 2010 12:18:22
Příspěvky: 11
Tak já ho taky nepoužívám vůbec. Jinak v čem je buglej?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PC Madden 08
PříspěvekNapsal: stř 13. říj 2010 21:33:35 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. zář 2010 18:33:50
Příspěvky: 46
Bydliště: 12th MAN AREA
Je buglej v tom, že když ho dáš, tak z 90% urveš o yard až dva více(nepočítám teď HS), než kdyby si šel normální plnej běh rovně.. navíc, když spinuješ do strany, tak to toho HB skoro vůbec nezpomaluje, což je logicky při plným běhu nesmysl.. měli jsme v lize takový hráče jmenovat nebudu, co při tossu dal běh a spinoval tak 3-4x až k postranní lajně... celkem úlet a skvěle se to braní s logicky pomalejším LB..:)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz