Právě je pon 04. pro 2023 9:59:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 11. pro 2011 18:41:52 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 13:04:50
Příspěvky: 37
Bydliště: Madrid
Proč tady nejsou žádní fanoušci týmu Buffalo Bills? Tým s tak zajímavým jménem. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: čtv 22. srp 2013 16:37:33 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Jsem tady,nemam rad New England a Bradyho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 9:36:36 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Ahoj. Já jsem dlouhá léta fanoušek Bills.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 13:51:42 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
To je super!škoda,proti těm hnupum jsme meli vyhrat,ale jinak super vykon..panthers musime porazit!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 14:54:09 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Bezva. No, Patriots jsou výborní, takže výhra nad nimi by byla spíše překvapením. Já ten zápas neviděl, ale soudím, že byl dost vyrovnaný. Manuel se v prvním mistráku docela předvedl a i když všichni říkají, že jeho šestky byly po jasných chybách obrany, 18 yardů je dost daleko a obránci tam byli, ne že ne /hlavně při TD Steveho/. Sezóna může být letos dobrá. A přesně jak říkáš - důležitý bude porazit Pantery. Vlastně pak bude důležitý porazit divizní soupeře Jets a první tři zápasy ze čtyř hrajeme doma, takže i ty krkavce z Baltimoru by nebylo špatný sejmout - ale to bude hodně těžký. Jak dlouho Bills fandíš? Proč zrovna Bills?

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 15:27:27 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Buffalo Bill byl muj detskej hrdina,takže fandim od detstvi Sabres no a Bills se k tomu přidali,duvod jako prase ale je to tak.Čtyři prohrany superbowly a dva stanley cupy,to je k vzteku!!!Bills letos at maji aspon lepši record než loni,ja sem to taky nevidel,sem to sledoval na strankach bills,obrana pry hrala dobře...a ty proč fandiš Bills?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 17:20:15 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Taky fandím od dětství Bills i Sabres. Tatínek pracoval v zahraničí, takže jsme byli v roce 1972 v Buffalu. Strýček MoMo, vlastně je to pro mne cizí člověk, ale říkám mu strýček, má malou slévárnu a se svými zaměstnanci má 12 permanentek na Bills. Takže jsem byl na zápase, taky zrovna s Patriots, akorát jsme ale vyhráli 38-14. To ještě hráli Shaw, Simson, Jarvis atd., koučem byl Lou Saban a hrálo se na starým stadionu War Memorial. 11 dospělých a já. Od každýho jsem dostal dárek za slib, že budu navždycky fandit Bills. Tak se každý rok snažím alespoň na 1 zápas jet. Teda - v 70tých letech jsem byl dítě takže nic, jen jsem od strýce dostával slévárenské bulletiny a poslední 4 strany byly vždy věnovány fotbalu, v 80tých letech jsem byl na dvou zápasech, ale od roku 1990 jezdím pravidelně. Letos bych chtěl jet na konci listopadu. Hodil by se mi 12.víkend, ale koukal jsem, že máme zrovna volnej víkend, takže zkusím jet asi na Falcons. Z těch finálových proher si nic nedělej, tak to ve sportu chodí. Já myslím, že máme ty nejlepší a nejoddanější fanoušky. Naprosto skvělý. Úžasný. Když zjistěj, že na Bills přijedu z Evropy, rozdali by se. A fandí nám celá Kanada. Prostě celej sever. Uvidíš, že letos to bude lepší sezóna. Nevíš, jestli nějaký zápas Bills budou dávat na Sport1? Něco prý dávají na ESPN, ale já to nemám a o počítačích toho moc nevím, takže si neumím nastavit přenos přes internet. Kluků co se fanouškům Bills nebo Jaguars posmívaj, si moc nevšímej, postavit dobrý mančaft za rozumný peníze není jednoduchý a kdo je nahoře jeden rok, může ten příští být sakramentsky dole. Asi nikdy nebudeme mít tolik peněz jako Dallas ale to neznamená, že je nemůžeme porážet. Máš pravdu, obrana pracovala dost slušně, myslím, že se po dlouhé době povedl draft. Tak uvidíme. Hlavně potřebujeme pevný zdraví pro hráče a taky štěstí - já vím, že je to klišé, ale nějak se asi z klišé stát klišé muselo.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 17:29:08 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Krásný příběh, myslím že se automaticky řadíš mezi nejdéle fandící a nejvěrnější fanoušky v ČR a SR.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 17:51:39 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Ty jsi trochu nekde jinde...5.10 by meli davat na sport tv zapas s Browns,neni to jisty.Nehraji s Atlantou v Torontu?To je muj sen jet do Buffala na fotbal a na hokej..neviš co se stalo se Scottem Norwoodem?NEŠTASTNIK....jsem rad že jsi,BILLS a SABRES!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 11. zář 2013 18:31:21 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
dd

_________________
Go!Go!Buffalo!


Naposledy upravil Slavek J dne stř 08. pro 2021 7:01:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz