Právě je pon 04. pro 2023 11:09:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: čtv 29. srp 2019 17:47:23 

Registrován: úte 18. kvě 2010 1:53:09
Příspěvky: 108
Netrestat..boli a su aktivni..trejduju odpisuju ked clovek im cosi napise..nedemotivujme v tomto pripade..za mna netrestat proste


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: čtv 29. srp 2019 18:01:21 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. lis 2011 19:42:17
Příspěvky: 177
Bydliště: Bratislava
bonito píše:
Prosim vsetkych clenov o vyjadrenie k teme zleho keepovania... podla pravidiel ktore uz mame dlhe roky sa zle keepovanie tresta posunom druheho najcennejsieho picku o 12.miest. Letos zle keepovali hraci co hraju dynasty od sameho zaciatku.
Trut zabudol hracov naklikat na yahoo a odoslal len PM s 20 menami.
Raven naopak hracov naklikal ale aj s hracom ktoreho tradol (co sa naklikavat nema) a zabudol comishovi odoslat PM s 20 menami.

Je adekvatne ich za to potrestat alebo sa to pre tuto sezonu odpusti a trvam na tom ze naposledy, nebudem si kvoli vasej lenivosti/nedoslednosti pridavat pracu na vlastne plecia a nechat si robit bordel v dynasty. Vyjadrite kazdy prosim svoj nazor ci trestat alebo netrestat. Ak trestat tak ako prisne ked podla pravidiel je zle keepovanie trestane posunom 2.najcennejsieho picku o 12.miest ked to zvladli obaja len na 50%.

Ligu hrame roky a kazdy by mal uz vediet ako sa keepuje naviac ked to vsade pisem a upozornujem na to.



Kludne ma potrestaj len sa mi to zda byt prisne. Stalo sa to prvy krat a nie vedome alebo ze by som sa na to vykaslal. Ja sa ti ospravedlnujem urcite som to neurobil preto aby si mal viac roboty atd. Cenim si to ze sa o to tu staras a mas s tym robotu ale aj tak sa tomu venujes. Proste som na to zabudol, keepujeme raz za rok kto si to ma pamatat a prepac priznavam nie vzdy si citam prispevky nejak podrobne ako som uz spominal v zivote su ine veci ktore clovek musi riesit ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: čtv 29. srp 2019 18:07:55 

Registrován: úte 14. srp 2012 15:46:30
Příspěvky: 56
Já bych letos netrestal, ale od příští sezony jsem pro jasně stanovit trest při porušení pravidla pokud by někdo splnil jenom těch 50%(nastavení na yahoo nebo pm) tak posun třetího nejcennějšího picku o těch 12 míst. Pokud by člověk nesplnil ani jedno tak druhý nejcennější pick. Commish podle mě musí mít nějaké páky a ne pořád spoléhat na domluvu.

Jinak ten termín na keepování byl připomínám opravdu minimálně třikrát, pokud chci hrát dynasty asi bych zvážil si na ten termín dát dopředu třeba nějaké upozornění když vím že to zapomenu nebo že v té době budu mít jiné starosti. Je to dlouhodobá dynasty tak to holt vyžaduje trochu víc aktivity než jen obyčejné jednosezonní ligy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: čtv 29. srp 2019 19:23:03 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. zář 2010 16:56:03
Příspěvky: 72
Bydliště: UL
Za mě trestat, podminky keepování jsou každej rok stejný a ví se, co čeká toho, kdo to nesplní. Bavit se můžeme, jestli ten trest není moc tvrdej.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: pát 30. srp 2019 12:42:20 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. zář 2011 16:52:57
Příspěvky: 92
Ten případný trest je zbytečně moc tvrdý. Já jsem v tuhle chvíli spíše na straně názoru netrestat. I z toho důvodu, že Raven byl dost aktivní v trejdovacím období a u Truta jde jen o administrativní chybu. Taky jsem málem zapomněl zaškrtat keepery.

_________________
Vítěz CZNFL C1 league 2012
Vítěz CZ&SK SURVIVAL 2013
Vítěz CZNFL Auction league 2013
Vítěz CZNFL B league 2017


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: pát 30. srp 2019 16:54:31 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
Pokud to jde upravit, nevim proč trestat... potrestej sebe za lenost bonito :D

si admin a za to si placenej prostě, tak konej co je třeba - uprav keepery :mrgreen:

nevim proč by jako mělo zbylých 10 týmů mělo mít kvůli tomuhle výhodu...
To jim radši zakaž trejdovat třeba celou sezonu, ale odebrat picky je devastující


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DYNASTY 2019
PříspěvekNapsal: pon 02. zář 2019 12:39:36 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Já bych netrestal. Chyba se stane, člověk občas zapomene i na důležitější věci, než je fantasy...

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz