Právě je pon 04. pro 2023 10:32:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sezóna 2008
PříspěvekNapsal: čtv 25. zář 2008 13:23:54 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Tak už utichnul řev po výhře Super Bowlu, ale na sezónu 07 asi žádný fanoušek Giants jen tak nezapomene, nemastná základní čast a senzační týmový výkon v play-off, podle mě na tom mělo velkou zásluhu zranění Shockeyho, což uvolnilo ruce Elimu, no a závěr toho všeho jse mohli všichni vidět v Super Bowlu, kde hra Giants byla kompaktní a všichni makaly naplno, no a Eli? ..ten byl "amazing". Dnes už máme odehrané tři kola nové sezóny a jak hrají obři letos? ..skore 3-0 hovoří za vše, i když bych řekl, že loňská obrana byla mnohem lepši než letos, je to daný tím, že Strahan skončil a Osi Umenyiora je zraněný a vypadá to pro něj na konec letošní sezóny. Obranu obrů prověří až silnější týmy, ale už proti Bengals byly vidět její chyby. Což si myslím, že bude asi letos brzda Giants za hondě o SB. Jinak ůtok je zatím skvělí, zdá se že Eli je opět ve formě, pasová hra vychází a běhová hra zda se, že našla dalšího borce, Ward zahral skvěle proti Bengals a tak doplní skvělou dvojci Bradshaw a Jacobs, každy má jiný styl, což komplikuje přípravu obran soupeřů na běhovou hru obru. Zatim netipuju, jak letos Giants skončí, bude hodně záležet jak zamaká obrana, ale podle mého jim play-off neuteče. ;)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: čtv 25. zář 2008 13:48:20 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Giants jsou pro mě hned druhým nejoblíbenějším týmem po Patriotech, nicméně porážku Pats v loňském Superbowlu jim hned tak nezapomenu :-)

Viděl jsem letošní úvodní zápas Giants, a musím říci, že to byla moc hezká, chvílemi až exhibiční podívaná, zejména první tři přihrávky na Plaxica byly excelentní.

NFC-East je velmi silná divize, ale myslím, že tak jak sou v ní týmy seřazeny abecedně, tak také letos skončí po základní části. Tedy vyhrají Cowboys a druzí budou Giants. Eagles skončí třetí, každopádně od nich můžeme velmi brzy čekat útok na vyšší příčky.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: čtv 25. zář 2008 16:32:08 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Ja to mám zas naopak muj druhej klub jsou Pats a pak Colts ;). Mimochodem velká škoda Toma Bradyho. Jinak taky si myslim, že NFC East ovládnou Cowboys, ale Giants se do play-off dostanou. Jinak Eagles nevim, nevim, jejich hraje taková nemastná, neslaná, ale mají dobrej tým, tak nechápu v čem je chyba, bohužel jsem ani jeden jejich celej zápas neviděl, ale už loni se o nich říkalo, že jsou favority ligy a nakonec to byla celkem bída a letos podle všeho to není o moc lepší..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 21:15:35 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 29. lis 2008 20:26:25
Příspěvky: 29
Vidim že jsi tady osamoceny fanda Giants, tak se přidam. Naši chlapci nam dělaji jenom samou radost co? Akorát jsem dneska zaregistroval nějakou zprávu o střelbě a Plaxico Burressovi, ale nejsem dobrý angličtinář tak nevím o co jde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 21:29:17 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 22:51:21
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
.....neboj, neni jedinej Giant.... ;)

_________________
XXI Broncos XXV Bills XLII Patriots XLVI Patriots


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: sob 29. lis 2008 22:33:07 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
A safra nejak se nam tu rozsirili modri :-(

No k Plaxovi, byl zranenej tak nemel hrat, takze ani netrenoval, a tak se rozhodl zaskocit na jedno a sbalit nejakou buchtu :twisted: No a co se nestalo v klubu ho nahodou trefila kulka do nohy, tot vse.

Byt Plaxem tak si hledam novej bejvak, treba v Oaklandu :-D

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 30. lis 2008 12:49:23 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 29. lis 2008 20:26:25
Příspěvky: 29
Chudak ma smulu, ale včera ho pustili z nemocnice. Jinak to dneska vypada na slušnou bitvu proti redskins. Portis je těžký kalibr, a navic maji redskins momentalne třeti nejlepší obranu v lize. Navic je jasne že Jacobs nenastoupí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 30. lis 2008 12:57:56 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Nj koukám, že teď jsme tady ve většině, tak si Flanky už nevyskakuj nebo tě obři rozšlapnou jak švába :D . S tim Plaxem je to už šíleny, podle toho jak znám Coughlina, tak je dost pravděpodobný, že se Plax v létě bude stěhovat. Možna ma Flanky s Raiders pravdu, tam by s timhle profilem zapadl :D . Jinak tuhle sezónu hrají obři super, jen mám trochu strach s play-off, na pozicich WR je situace trochu nejasná, za to běhová hra je zatím dokonalá, uvidíme co si Eli s Tomem na play-off připraví. ;)

No Jacobs je veden jako questionable, řekli bych že na pár útoku nastoupí, ale Coughlin ho asi nebude tak vytěžovat, přece jen obři jsou v dobré pozici, co se týče postupu do play-off.

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 30. lis 2008 13:27:06 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 29. lis 2008 20:26:25
Příspěvky: 29
Tak duležité je, že na Eliho je spoleh, nenahaže sice za zapas přes 300 yardu, ale to je dane taktikou. Ja bych řek že to maji dobře vyrovnane ten poměr běhová hra a pasová hra. Protože když to nepude po zemi Jacobsovi nebo Wardovi tak tam je vždycky Eli, a na něho je jak jsem psal vyše spolehnuti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nová sezóna
PříspěvekNapsal: ned 30. lis 2008 15:04:25 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
K Plaxovi - pokud jsem to dobře četl s tou střelbou, bylo tam napsáno "himself", což znamená, že se postřelil sám... To je fakt mamlas, a to sem ho měl loni docela rád.

A perlička - den před střelbou jsem ho ve fantasy na nfl.com konečně dropnul :-) Asi to neunesl a chtěl spáchat sebevraždu :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz