Právě je pon 04. pro 2023 9:59:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Draft 2015
PříspěvekNapsal: pát 24. dub 2015 15:10:51 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. zář 2011 16:52:57
Příspěvky: 92
Zde přináším pár takovejch poznatků jak to vidím já, co by mohli Pats dělat v draftu:

Největší needy jsou podle mě v pořadí od největšího k nejmenšímu: OG, LB, CB, DT, RB

1. kolo - 32. pick - vzhledem k tomu že Pats jsou momentálně bez LOG a na ROG mají Wendella, který má smlouvu jen na tuhle sezonu, tak bych to viděl na double-dip OG. V ideálním případě bych zde bral Camerona Ervinga z Floridy State, ale Colts a Broncos potřebujou centra, takže je nepravděpodobné, že by se propadl až k Pats, pokud bysme ho jo chtěli, tak by bylo třeba trade up, před tyto dva týmy, pokud by ho samozřejmě nevzal nikdo dřív. Další možnost je zůstat na místě a vzít best DT avalaible(Goldman,Phillips) nebo CB (Byron Jones, Marcus Peters, Jalen Collins). Jiná a dost zajímavá možnost je trade down do druhýho tak max. o 10 míst a nabrat k tomu nějakej další pick, který pak využít společně s picky na konci třetího a začátku čtvrtýho kola k dalšímu pohybu pro vybraného hráče.

2. kolo - 64. pick - zde to vidím buď na LB - pokud by se propadl Shaq Thompson tak brát jeho nebo někdo jako McKinney; nebo WR, o kterym si myslim, že není velkej need, ale je to deep class tak proč to nezkusit, třeba se to tentokrát povede, někdo jako Green-Beckham nebo Devin Smith

3. kolo - 96. pick a 97. pick - čekám určitě trade 96. picku - otázka je za co, nevylučoval bych zisk hráče. Každopádně v těchhle místech bych bral dalšího OG - hodně se skloňuje Tre Jackson nebo to může být Max Garcia

4. kolo - pick 101 - zde by byl čas na to vzít RB, těch možností je spoustu, líbil by se mi Duke Johnson

4. kolo - pick 131 - buď slušnýho DT nebo nějakej prospect na CB, nebo někoho po ACL nebo jinym vážnějšim zranění, se kterym by se počítalo až na další sezonu

6.kolo - 178. pick, 7. kolo - 219. pick, 7. kolo - 253. pick - primárně hráči do special teamu, případně run stuffing DT nebo prospect na TE (zajímavej by byl Blake Bell pokud by vydržel do šestýho kola)

Co budou Pats dělat se blbě předvídá, ale tohle je můj pohled na věc.

_________________
Vítěz CZNFL C1 league 2012
Vítěz CZ&SK SURVIVAL 2013
Vítěz CZNFL Auction league 2013
Vítěz CZNFL B league 2017


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz