Právě je pon 04. pro 2023 10:08:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: stř 05. srp 2009 18:24:41 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Dnes jsem nasadil na fóru reklamní systém Google AdSense. Záměrem je především tento systém otestovat a seznámit se s ním, ale kdo ví, třeba to časem vynese alespoň na provoz fóra :-)

Doufám, že vás to na fóru nebude příliš obtěžovat.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 23:03:08 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jistě jste si všimli, že fórum prodělalo před novou sezónou změnu vzhledu, plus pár dalších drobností. Zde vám vše shrnu:

1.
Asi nejviditelnější změnou je změna vzhledu, tedy skinu fóra, z modré do zelené. K mému překvapení je změna přijímána kladně, ba dokonce s nadšením (zejména mezi fanoušky Jets, fanoušci Giants naopak uronili slzu :-))

Nicméně jsem vyšel vstříc i těm, kteří byli zvyklí na modrý skin a chtějí u něho zůstat. V uživatelském profilu máte možnost si vybrat, který skin chcete používat.

Návod: Jděte do uživatelského panelu. Zde je položka "Vzhled fóra". Na výběr je nový zelený skin "cznfl" nebo starý modrý skin "subsilver2". Vyberte si. Pak stačí kliknout na tlačítko odeslat a skin je nastaven.

2.
Proužek nejdůležitějších odkazů - nachází se těsně nad chatem na homepage. Jsou zde nejdůležitější odkazy na weby o NFL a současně i přímé linky pro účastníky našich Fantasy lig.

3.
V chatu před jménem uživatele přibylo malinké "RE:". Slouží pro usnadnění práce, pokud chcete reagovat na někoho konkrétního. Aby jste nemuseli jeho nick vypisovat do pole pro zprávu, stačí kliknout na "RE:" a nick se vám předpřipraví do pole pro psaní zprávy. Docela příjemná vychytávka, dala dost práce, tak si mě nepřejte, jestli ji nebudete používat :-)

To je prozatím vše. Ještě jsou v plánu nějaké další úpravičky, ale už spíše kosmetického rázu, jako např. nové záhlaví webu (Kdo se furt má dívat na ty žlutočerný (příležitostně zelenočerný) šašky :-D).

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: pon 15. bře 2010 12:19:59 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jaro je tady, a tak je čas na jarní úklid na tomto fóru. Před chvílí jsem dokončil promazání dlouhodobě prázdných vláken (kromě NFL týmů), přesun starých a neaktivních vláken a diskusí do nově vytvořené sekce Archiv (najdete jako poslední topic fóra).

Přidal jsem sekci Online hry, do které jsem zařadil téměř mrtvý Goal Line Blitz a nový Grid Iron.

Fórum Americký fotbal v ČR jsem posunul hodně nahoru, aby se mu dostalo více pozornosti.

To je zatím vše, pokud máte nějaké připomínky, nebo jsem někde něco přehlédl, stačí napsat.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 22:03:13 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Dnes došlo k aktualizaci systému, jenž pohání toto fórum. Všechny proto prosím, pokud někde narazí na nesrovnalost, chybu, rozpadlou stránku, atp., ať mě prosím informují pomocí SZ.

Mezi asi nejvýraznější novinky na fóru patří:
  • Rychlá odpověď, která je přítomna v každém topicu - pokud tedy nepotřebujete speciálně formátovat text pomocí BBCode, lze ji použít.
  • Export fóra do RSS - kdo ví o co jde, ať vyzkouší, možná se to někomu bude hodit.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: pát 29. říj 2010 21:09:48 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Všechny, kdo si tady na fóru zvykli na to, že tu máme oficiální scorestrip z nfl.com musím zklamat. NFL změnilo způsob vkládání tohoto scriptu do svého webu, a je prakticky nemožné ho vkládat odjinud :( Tím pádem se zde již scorestrip neobjeví.

Jediná šance je, že by se našel schopný programátor Javascriptu, dokázal rozvrtat jejich kód, a zjistit, co je třeba, pokud vůbec existuje možnost, že by to takto šlo...

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: úte 14. pro 2010 21:50:25 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Vzhledem k tomu, že fórum se nám značně rozrůstá, není již v mých silách ho zvládat sám.

Dnešním dnem jsem tedy oficiálně jmenoval posilu do zprávcovského týmu. Globálním moderátorem CZNFL fóra je ode dneška flanky.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: ned 23. led 2011 20:09:48 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Dnes došlo k prvnímu promazávání uživatelů našeho fóra. Vymazal jsem všechny členy, kteří jsou rok neaktivní, a nemají žádný příspěvek v diskusích. Postihlo to cca. 50 členů.

Dalších 30 členů je minimálně rok neaktivních, ale mají zde nějaké příspěvky, takže ty jsem zatím nechal funkční. Ale časem dojde i na ně (příspěvky na fóru však zůstanou).

Jen pro informaci - v horizontu půl roku zpětně je neaktivních dalších 40 členů, takže je možné, že i na ně jednoho dne dojde.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: pát 22. črc 2011 19:24:26 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jak jste si jistě všimli, na fóru se objevily reklamní bannery na obchod fans-shop.eu. S provozovateli obchodu došlo k dohodě a podepsání smlouvy, která nám za umístění bannerů a zveřejňování obchodních sdělení na FB zajišťuje kompletní finanční pokrytí webhostingu, a dále NFL dresy do soutěží.

Věřím, že spolupráce bude prospěšná. :)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: sob 30. črc 2011 17:42:07 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Dnes 30.7. dojde ve večerních hodinách k odstavení fóra z důvodu upgradu na poslední verzi systému. Informovat budu prostřednictvím CZNFL facebooku.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Admin informuje
PříspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 16:10:08 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Upgrade fóra proběhl úspěšně, případné bugy prosím hlaste přes SZ přímo mně.

Současně došlo k deaktivaci staré "modré" šablony, nadále již bude možné mít pouze defaultní "zelenou". Není již v mých silách udržovat obě šablony aktuální. Všem, kteří tuto šablonu dosud používali se tímto omlouvám. Zvyknete si, nebojte :)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz