Právě je pon 04. pro 2023 10:04:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 13:27:20 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
Zdravim,

mohl by mi někdo poradit s NFL Fantasy, regnul sem se na NFL.com a pokud máte někde místo rád si zahraju s váma i na jinym webu.

NFL sleduju už několik let a hlavně jí sázim, ale Fantasy sem nikdy nezkoušel hrát. Tady to forum sem objevil nedávno a když vidím jak to všichni hltáte, tak bych taky rád hrál.

Regnul sem se do nějaký ligy teď a mám udělat draft, vybrat hráče to je jasný, ale nevim kolik jich vybrat. A hlavně nevim co ty fantasy body u nich 2009 a 2010, k čemu jsou?

Díky za odpěvěď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:02:20 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
nerazzurri1908 píše:
mohl by mi někdo poradit s NFL Fantasy, regnul sem se na NFL.com a pokud máte někde místo rád si zahraju s váma i na jinym webu.

miesta bolo po Máriu aj kúsok. Z CZNFL hráme dokopy 5 líg (keeper, DEF, A league, B league a C leagu) ale počas sezóny sa proste pridať nedá... myslím že si sem dorazil z K2 a tam som založil topic mesiac pred štartom že hľadám hráčov ale nikto sa neozval :)

nerazzurri1908 píše:
Regnul sem se do nějaký ligy teď a mám udělat draft, vybrat hráče to je jasný, ale nevim kolik jich vybrat. A hlavně nevim co ty fantasy body u nich 2009 a 2010, k čemu jsou?

v nastaveniach to musíš mať. každá liga je iná ale väčsinou sa hrá default a to je QB, 2xRB, 3xWR, TE, DEF, kicker a 6 BN (lavička). dobré je si pozrieť aj scoring systém... default je takýto:
Citace:
* 1 point for 25 passing yards
* 1 point for 10 rushing yards
* 1 point for 10 receiving yards
* 1 point for a reception (not used in all leagues but makes wide receivers and tight ends more competitive with running backs)
* 6 points for a touchdown
* 4 points for a passing touchdown
* -2 points for every interception thrown or fumble lost
* 1 point for each extra point made
* 3 points for each 0-39 yard field goal, 4 points for each 40-49 yard field goal, and 5 points for each 50+ yard field goal
* 2 points per turnover gained by defense
* 1 points per sack by the defense
* 2 points for a safety by defense
* 6 points for each touchdown scored by defense
* 2 points for each blocked kick[2]



to znamená že ak si draftuješ CJ a jeho stats budú 2TD a 125 yardov tak máš (ak dobre počítam) 25 bodov. spočíta sa ti to za všetkých hráčov a ak máš viac bodov na konci weeku ako súper vyhráš zápas. ak vyhráš počas sezóny dosť zápasov pôjdeš do play off. ak vyhráš play off si king :)

pre lepší obraz kukni napr na našu A ligu: http://football.fantasysports.yahoo.com ... u8pZu2gjkB

jo a hrávame na yahoo, tam je to najlepšie... snáď som ti odpovedal na všetko, ak nie tak sa kľudne pýtaj

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:08:46 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. zář 2010 18:33:50
Příspěvky: 46
Bydliště: 12th MAN AREA
CJ by měl 24,5 bodu..., takže nerátáš dobře, ale to je detail. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:19:13 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
no K2, to je takový forum o ničem, já chodim hlavně na closed forum a svoje tipy dávám tam, na K2 jen takový méně hodnotný tipy a jen občas

ale k věci, jako to je mi jasný co si mi odpověděl, ale pořád nevim to na co sem se ptal
ty body u těch playerů, fantasy points, k čemu jsou (viz. tady http://img178.imageshack.us/i/beznzvuk.jpg/ )


jinak jestli správně chápu tak si nejdřív draftuju několik hráčů do týmů (nevim kolik to má bejt max nebo min.) a z nich pak budu vybírat sestavu pro každej week, a pak jsou ještě drafty v ruzných časových usecích a můžu si tým obměnit ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:28:42 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
k obr: 2009 - koľko hráč nahral bodov za sezónu, 2010 sú projekcie, čiže koľko sa mu odhaduje že nahrá.

áno, nadraftuješ hráčov pričom štartovať budeš môcť iba QB, 2xRB, 3xWR, TE, DEF a kickera.

Citace:
a pak jsou ještě drafty v ruzných časových usecích a můžu si tým obměnit ne?

toto som nepochopil.... nadraftuje celá liga a hráči čo nemajú team sú Free agents a za nich si môžeš obmeňovať team ako chceš (je tam ešte waiver rule ale na to prídeš sám ako funguje :)).

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:33:37 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
hitman píše:
k obr: 2009 - koľko hráč nahral bodov za sezónu, 2010 sú projekcie, čiže koľko sa mu odhaduje že nahrá.

áno, nadraftuješ hráčov pričom štartovať budeš môcť iba QB, 2xRB, 3xWR, TE, DEF a kickera.

Citace:
a pak jsou ještě drafty v ruzných časových usecích a můžu si tým obměnit ne?

toto som nepochopil.... nadraftuje celá liga a hráči čo nemajú team sú Free agents a za nich si môžeš obmeňovať team ako chceš .


ok, s těmi body, dík

nadraftuju, a kolik hráčů to má asi tak bejt? nebo prostě stačí mít tu zakladní sestavu a střídačku 6 jak si psal? nebo si jich mám vybrat 50 a z toho pak tvořit sestavu? to jediný mi neni jasný

a k tomu draftu, jako myslel sem že si tým nemůžu obměnovat každej week, ale jen v určený období třeba jednou za měsíc, a mezi tim prostě musim hrát jen s tim co mám k dispozici


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:44:13 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
Citace:
prostě stačí mít tu zakladní sestavu a střídačku 6

áno, viac sa nedá (draft má 15 kôl). aj z FA keď berieš hráča tak je to len kus za kus

Citace:
a k tomu draftu, jako myslel sem že si tým nemůžu obměnovat každej week

po každom odohranom weeku si môžeš brať hráčov z FA. treba si pozrieť aké je tam waiver rule

toto čo ti tu píšem je pre standart ligu... preto si treba pozrieť nastavenia svojej ligy :!:

ak ti môžem poradiť tak ako nováčik si zahraj public ligu na yahoo. je to 10 formát kde sa dá opraviť pokazený draft prácou z FA

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: stř 29. zář 2010 17:46:51 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
ok regnul sem se na Yahoo teď, tak tě poprosim aby si šel tady na chat a tam si budem rychle psát a navedeš mě na správnou trať, dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fantasy nováček
PříspěvekNapsal: pon 04. říj 2010 12:37:34 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
tak díky za rady chlapci, první zápas a první WIN


QB Matt Schaub 15.78
WR Marques Colston 3.60
WR Blair White 2.00
WR Eddie Royal 17.30
RB Maurice Jones-Drew 24.10
RB DeAngelo Williams 16.00
TE Tony Gonzalez 4.10
K Mike Nugent 8.00
DEF Atlanta 8.00
Total 98.88


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz