Právě je pon 04. pro 2023 11:26:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB Top Ten - Week 13
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 22:27:40 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje QB Top Ten - Week 13

1. (1.) Peyton Manning - nejlepší hráč v historii Colts... lepší než Johnny Unitas...
2. (2.) Drew Brees - manager dalšího great comeback win... i když Redskins a Suisham zejména ten zápas vyhrát asi nechtěli
3. (3.) Brett Favre - proti Cards byl hodně pod tlakem, jeho OL poznamenali absence starterů... a tak se nevyhnul chybám - obě interceptions šli na jeho účet... nakonec alespoň zápas dohrál důstojně...
4. (4.) Tom Brady - jeho elitní WR Moss a Welker jsou v celé NFL na prvních dvou místech v počtu receiving yards... akorát vítězství Tomovi a Pats začínají chybět
5. (7.) Philip Rivers - yardy, TD, výhry... Chargers mají ve svém QB jistotu jako málokterý další tým
6. (5.) Aaron Rodgers - proti Ravens se nevyvaroval chyb, počítá se ovšem velmi, velmi důležité vítězství...
7. (6.) Matt Schaub - sestupný trend ve výkonosti = sestupný trend v Top Ten - pro Texans dvojnásob škoda...
8. (10.) Kurt Warner - starý, dobrý QB... svoje WR má 100% přečtené... a jak se ukázalo... bez něj to nepůjde - Matt Leinart ho bohužel zatím plně nezastane...
9. (8.) Tony Romo - dobrý výkon a přitom porážka s Giants ... proti Chargers doma musí vyhrát
10. (x) Donovan McNabb - Eagles kormidluje k vítězství a proto je v Top Ten... o to cennější je jeho přínos, že offense Eagles decimují zranění...

Těsně za Top Ten - tentokrát jsem pořadí udělal:

11. Ben Roethlisberger - každá další porážka Steelers nahony vzdaluje postseason... Big Ben není tou hlavní příčinou... jako leader ale tým momentálně netáhne
12. Eli Manning - velmi nestabilní... i když hlavné krizi již zažehnal - proti Cowboys dokázal vyhrát "existenční" zápas
13. Kyle Orton - podceňovaný a přitom hodně dobrý... znovu mi to nedá než napsat, že Broncos na jeho tradu za Cutlera vydělali...což se o Bears říci nedá..
14. Carson Palmer - ano, jeho až neuvěřitelnou revitalizaci Bengals již nelze přehližet, v offense týmu z Cincinnati sice pro mě není hlavní postavou (Benson a Ochocinco jsou větší hvězdy), ale hraje spolehlivě s minimem chyb
15. Alex Smith - skoro spolehlivý... ovšem když se řekne QB a 49ers jeho jméno zatím skoro nikoho nenapadne...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 13
PříspěvekNapsal: ned 13. pro 2009 10:03:11 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
docela pekny rebricek, s drvivou vacsinou suhlasim :-), akurat Eli je prilis vysoko, proti cowboys sice urval vitazstvo, ale docela solidne ho...
to vitazstvo maju na svedomi proste iny hraci, predovsetkym defka giants, ktora dokazala uplne stopnut runy Dallasu, a taktiez vyprodukovat nejaky ten turnover...nakoniec sa k nim pridal i rozhodca so scandrickom a bolo vymalovane :-)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz