Právě je pon 04. pro 2023 10:13:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 15:53:26 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje RB Top ten

1. DeAngelo Williams - nejvíce TD (18) a z hráčů přes 1000 yardů druhý nejlepší průměr yardů na jeden běh (5,5)... měl fantastický závěr sezóny vč. dvou zápasů, kdy zazanamel 4 TD... stats mohl mít ještě lepší nebýt pravidelného střídaní s Jonathanem Stewartem...
2. Michael Turner - tzv. průlomová sezóna vyšla bývalému náhradníkovi L. Tomlinsona naprosto nad očekávání - 17 TD a 1699 yardů jsou ohromující čísla
3. Adrian Peterson - loňský "rookie sensation" byl i letos hodně dobrý - 1760 yadů je nejvíce ze všech, 363 attempts je také největší počet... ale 10 TD je možná méně než by se očekávalo a 9 fumblů je naopak o hodně více... (na hráče z naprosté špičky je to hodně vysoké číslo), a díky tomu není A.P. výše...
4. Chris Johnson - nejlepší rookie RB... jeho stats mohly být i lepší nebýt absence v posledním zápase a toho, že většinu pokusů o TD na goal-line bral LenDale White
5. Brandon Jacobs - leader běhové hry Giants měl také problémy se zraněním, když vynechal 2 zápasy... jeho 15 TD je třetí nejvyšší počet ze všech RB
6. Clinton Portis - měl vynikající první polovinu sezóny... v listopadu a prosinci se ale spíše trápil - vinou zranění, utkání s týmy se silnou obranou (Steelers, Giants) a celkově slabší formou Redskins...
7. Thomas Jones - další hráč s lepší první částí sezóny, přes 1300 yardů a 13 TD jsou velká čísla, která by ale určitě vyměnil za postup do playoffs, o který Jets okradli sami sebe v závěru sezóny
8. Steve Slaton - velká naděje průměrných Texans, z nováčků naběhal nejvíce yardů a zaznamenal nejdelší běh (71 yardů pro TD)
9. Matt Forte - třetí skvělý rookie RB - v útoku Bears byl celou sezónu jedinou jistotou... z nováčků měl nejvíce att, naopak celkově má oproti špičce nižší průměr 3,9 yardu na běh
10. Steven Jackson - další RB, kterého hodně potrápili zranění - ovšem když hrál nebyl na hřišti lepší Ram...

Za Top ten už bez udání pořadí uvedu Franka Gora, LaDainiana Tomlinsona a Maurice Jones-Drewa... vás ale určitě napadne ještě někdo, tak mi to prosím napište... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 16:09:31 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Z toho co som videl by som dal na prve miesto Turnera z Atlanty. Ale okrem Vikes som moc ine zapasy nesledoval, takze to je dost subjektivne hodnotenie. Turner ide ako tank, styria obranci zaveseni na nom a on este par jardov potiahne.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 16:32:18 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Jo ;) - Turner podle mě zítra rozběhá Cards...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:11:47 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Tady těžko říct, DeAngelo byl fenomenální, hlavně co se týče závěru sezóny a i Turner by si to zasloužil, ale faktem je, že DeAngelo byl tím hlavním, kdo dotáhl Panthers do playoff, v Atlantě to tak jednoznačný nebylo..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:39:24 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Petersona bych prohodil s Jacobsem, Forteho posunul na místo Portise a místo Portise bych dal MJD.

Toť můj názor :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:42:38 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
jj, s Fortem ma HoP pravdu, taky bych ho viděl výše a nejen proto, že mi nasázel dost bodu v FF.. :)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:44:39 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Podle me ma DA lepsi lajnu. Ale pred sezonou byl dvojka u Panthers. Pristi rok se na nej jeste bude vic tlacit Stewart, ktery se urcite zlepsi.

Problem Turnera je, ze nema takovou vydrz, dost casto se unavuje, ale to vychazi z jeho Power stylu. Casto taky vyuziva nizkeho teziste ke Cutbackum. Falcons maji skvele duo. Neco jako Steelers z jejich SB sezony.

AD. Me svymi Fumbly dost casto stval. Proti fyzicke a hodne blitzujici obrane Eagles, to zas tak jednoduche mit nebude. Nejaky fumble tam taky padne. Letos ma vic prostoru, Chester Taylor se dostava do pozadi.

Chris Johnsona bych dal pred Petersona. Je to lepsi Homerun runner. Mozna nejrychlejsi RB v lize.

Portise bych dal o hodne niz, zaver sezony vyhorel. Trapil se zranenimi, jinak cela Ofenziva Redskins vyhorela.

Thomas Jones v zaverech kdy se rozhodovalo, nepredvadel to co v cele sezone. V tezkych zapasech venku mel rozhodne mit vetsi podil v offenzive. Kvuli jeho spatnym vykonum musel Jets do vzduchu.

Slatona bych posunul na 6. misto. Za sezonu se blizil k 2000yds z LOS. Nebyt zacatku sezony, kdy splitoval s Ahmanem Greenem, mohl byt vys. Je rychly, open field threat, mel by zapracovat na break tackle.

Do Top 10 bych posunul BWesta. On neni tak vyrazny ve Rush stats, ale u neho se musi vzdy i zapocitat co predvadi z rec., je to vyrazny prvek v Pass Offense. RB s nejlepsima rukama.

Steven Jakcson podle me nepatri ani do top 15. Lip nez Jackson hral Grant, McClain, Jonathan Stewart, MoJo a Lendale White, za praci v RedZone.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 18:07:13 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ok - zajímavé názory... :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 20:09:31 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
inak keby bol Barber out for season, tak si myslim, ze by sme tam mozno uvideli niekde na desine i Choica...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje RB Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 22:12:03 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
To Orlando: Choice je hodně dobrej a podle mě bude v Cowbos příští rok na stejné úrovni s Barberem a možná i před ním...

a ještě k Brianu Westbrookovi - s ním jsem měl velký problém, ale nakonec jsem ho nijak neumístil - nebýt zranění a některých slabších zápasů... byl by určitě v Top ten a to i dost vysoko...

a kauza Portis - souhlasím, že druhou půlku sezony byl špatnej... ale já to holt hodnotím jako celek a tak prostě podle mě patří tam kde je... a totéž Thomas Jones...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz