Právě je pon 04. pro 2023 10:45:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: sob 09. srp 2014 21:31:01 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
- stadion vonku supeer..skoda ze sa stahujeme do vesmirnej lode....vedel by som si predstavit hravat vonku nastalo
- patterson konecne hra klasickeho wr a nie kdejake picovinky...duo jennings -patterson vypada dobre
- secondary 1st a 2nd velmi dobry vykon...pass defended prater 3x, munerlyn, cox...interception coleman...spokojnost zatial
- bridgewater tu som trochu sklamany...robil tam blbosti v pockete ...vypadal vystrasene...nerobim z jedneho zapasu velke zavery
- najlepsi hrac zapasu CB shaun prater

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: sob 09. srp 2014 22:19:18 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
zabudol si Adama Thielena a jeho prínos do špecial tímu... rovnako sa mi páčil McKinnon ktorý sa ukázal vo veľmi dobrom svetle, verím že pod AP sa môže z neho stať parádny RB :)

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 12:40:53 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. srp 2014 12:27:33
Příspěvky: 3
Servus chlapi! Videli ste Bridgewatera dnes proti Cards? Vystrašený mi už vôbec neprišiel :) Vyzeral lepšie, než Manziel v minulom zápase.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: ned 17. srp 2014 14:46:36 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
- qb obaja solidne, teddy konecne vypadal tak jak by som ocakaval
- sklamal ma z 1st stringu patterson ktoreho uplne ubranil peterson
- druhy sled hral dobre rodney smith i adam thielen a vypada to na ostry suboj medzi tymito dvomi hracmi o poziciu v time
- runova hra tam to moc neslo ani asiatovi ani mackinonovi... zlyhavalo blokovanie lajny
- defenzive bolo citit neucast nose tackla josepha... vidim ze bude jeho zdravie velmi dolezite pre uspech v sezone
- secondary a teda hlavne corneri nebola to az taka pecka ako minuly tyzden...to co tam za downfield pustil rhodes sa nemoze stavat...pride mi ze potrebuje este pracovat na ball skills
- skoda zranenia pratera je to moj cierny kon na cb
- na stred linebackerov prebieha suboj brinkley vs cole o stratera, zatial to vidim nerozhidne ale prave kvoli ball hawking schopnostiam audie colea by som tam bral jeho
- inak super zabavny zapas ....ale je to len preseason

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: stř 20. srp 2014 16:08:44 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Jo, byl to zábavnej zápas a Teddy dal fandům Vikings naději, že by konečně mohli najít svého franchise QB.. cesta je ale ještě daleká a starter by měl zatím být Cassel..

Obecně jsem velmi zvědav na to, jak se vyvrbí finální roster v secondary a asi i LB.. ostatní posty jsou rozdaný celkem jasně...

Thielen má ještě nad Smithem navrch.. už jenom kvůli ST přínosu..

Prater se mi na konci minulé sezony celkem líbil a do další sezony jsem mu věřil.. teď se ale klidně může stát, že se na do konečných 53 hráčů nedostane...

Linval Joseph bude nepochybně klíčový hráč defenzivy...

Myslím, že na MLB má zatím mírně navrch Brinkley, protože je velmi dobrej v běhový hře a to chce Zimmer hlavně, zastavit běh.. Nicméně asi bude celkem rotovat, nejspíš právě s Colem...

Asiatovi jako druhému RB příliš nevěřím, takže doufám, že McKinnon půjde nahoru.. atletický dispozice má neskutečný....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: čtv 21. srp 2014 12:09:43 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. srp 2014 12:27:33
Příspěvky: 3
Súhlasím s tým, že cesta je ešte ďaleká, ale mám z tohto chlapa skvelý pocit!

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 22. srp 2014 6:55:43 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
netvrdim ze ten posledny zapas nic neznamena, dobry naznak ale robit z neho zavery nebudem. pretoze vela backup QB v preseason vypada dobre proti hracom druheho tretieho sledu jak to sledujem. bridgewater mal dost volnych receiverov ta coverage cards nebola dobra ale zase suhlasim ze napriklad ponder ma problem prihrat aj na volnych receiverov hlavne ked je na neho tlak a nedajboze blitz, co cards blitzovali casto a bridgewater si dobre pockal na posledny moment a prihral tesne predtym nez sa k nemu dostal blitzujuci hrac. zatial u mna teddy vypada lepsie ako ponder ale ci bude fakt dobry sa neda povedat. to musi ukazat proti starting obranam a vediet prihravat aj do tesneho coveragu ako to robia spickovy qb. to sa este len ukaze.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 22. srp 2014 20:46:36 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. srp 2014 12:27:33
Příspěvky: 3
mitch: Súhlasím s každým slovom! NFL sledujem cca 3 roky, takže ani náhodou nemám prehľad ako ty alebo iní borci na tomto fóre. Ale tento chlapec má v sebe niečo.. charizmu + talent.. alebo neviem ako to správne nazvať, ale "mám ciťák" že bude z neho časom nadpriemerný QB. A vlastne z celého manšaftu mám dobrý pocit. Toto bude dobrá sezóna!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: ned 24. srp 2014 16:26:32 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
- audie cole dostal sancu ziskat starting job a podla mna hu nevyuzil a brinkley bude starter ale bude tam urcite rotacia...chiefs sa darili iba prihravky do stredu
- munnerlyn vypada velmi dobre a bude asi najlepsi corner
- moj hype shauna pratera pokracuje po vcerajsku...dalsi elegantny pick a zarovan sack po vydarenom blitze
- matt kalil vypadal dalsi zapas ze ho ten futbal nebavi, outside rush zas nezvlada a to bol pri drafte povazovany za najmobilnejsieho tackla
- bridgewater s prstom v nose dva tacdovny v redzone ...dostal ale len sedem passing snapov...hodne sme behali
- neviem ci to malo byt ucelove ale rush-rush-pass co vcera norv calloval je tak predvidatelne...pripominalo mi to musgravove kreativne cally
- je co zlepsovat ale spokojnost s progresom vs minula sezons urvite je

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 25. srp 2014 12:51:25 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Praterovi bych to místo na finálním rosteru přál, přesto nejsem přesvědčen, že pro něj najde Zimmer místo, ale doufám, že ano..

Defenzivní lajna (starteři) vypadá velice slušně.. Sestava Robison-Joseph-Floyd-Griffen vypadá velice slušně...

Teddy moc prostoru nedostal, ale v endzóně si počínal naprosto chladnokrevně...

Cassel na druhé straně měl trošku problémy, ale asi nic, co by nás mělo nějak extra znepokojovat..

Někteří sice Asiatu chválí, ale já mu prostě jako #2 RB příliš nevěřím...

Patterson se zdá, že se jako WR zlepšuje...

Interior O-line celkemv pohodě, Loadholt ještě budíž, ale Kalil musí začít makat a navázat na jeho rookie sezonu, jinak to bude velký zklamání....

Jak píše mitch výš, mezery se ve výkonu určitě najít dají a pořád je co zlepšovat, ale i já tam vidím progres oproti minulé sezoně a doufám, že bude docházet k soustavnému zlepšování....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz