Právě je pon 04. pro 2023 11:06:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 13:42:43 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Taham to z TenYardsTorrents. Tady mas link na tracker:
http://leech.tenyardtorrents.com/

Najdes tam vsechno ohledne NFL - zapasy, SuperBowly, magaziny, dokumenty atd.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: pát 31. říj 2008 23:33:13 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Konenčně jsem se dostal na forum a přidám pár poznámek k předešlé debatě.

Mojí pracovní dobu určuje zaměstnavatel na 8.00 - 16.00 hod. - reálně je to ale 7.00 - 18.00 :cry: Holt, žijeme v těžké době :x . Jinak jsem to samozřejmě zakřikl, myslel jem naivně, že v pondělí a v úterý bych do práce mohl na pozdější dobu... teď v pondělí určitě ne, pak možná v úterý (viděl bych Redskins vs. Steelers), ale pak další dva týdny určitě ne (zástup nepřítomné vedoucí...). Takže nic moc :roll:
Na naší lize na yahoo se mi líbí ta vyrovnanost. Do počtu tam není nikdo a nikdo nemá nic jisté (viz. moje prohra s Chlapci z Doliny :shock: ). Favorit je flanky, o playoffs reálně budou usilovat ještě HoP, Hitman, Tommy, Rado a Lizards. Já se zkusím také přidat, ale šance je už malá :? :cry: . No ale neděle už se nemůžu dočkat :!:

Sledovat servery o americkém fotbalu a stahovat si různé věci by mě také bavilo, ale nemám na to čas (já vím, opakuji se, ale je to prostě tak).

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2008 1:39:16 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
To je dobre, ze se u Mineralky(O2) neflakas. Jinak ta pracovni doba je docela drsna, doufam ze mas aspon nejaky premie za to.

Jinak liga se mi hodne libi, jenom mozna rozjet vetsi diskuze a zapojit vic lidi. Rozhodne si myslim, ze jsme zalozili slusny zaklad pro dlouhotrvajici ligu. Byl bych rád kdyby CSF League mela sve pokracovani. Treba nas v budoucnu bude tolik, ze budeme mit Ligu A a Ligu B :-)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2008 12:21:22 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Možná jste si všimli, ale na blogu Radka Hovorky jsem vznesl dotaz na jejich Fantasy, tak si tak říkám: Až přesuneme tohle fórum na pořádný hosting (mimochodem, zatím se k tomu téměř nikdo nevyjádřil), mohli by jsme je sem zkusit nalákat a případně příští sezónu zkusit je získat i na Fantasy :-)

Pavle, s tou pracovní dobou je to docela síla. Ale zas máš jistý příjem, což se o mě říct nedá. Holt obojí má svoje pro a proti.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2008 13:30:41 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ale jo, zadarmo to nedělám... :o a hlavně mě ta práce baví :D . Být sám sobě šéfem by mě třeba lákalo, ale v dnešní době je to velké riziko. Je to jak napsal HoP - má to prostě svá pro a proti. Navíc jaksi postrádám geniální :idea: na to kdy, kde a s čím prorazit :lol:
Pokud jde o naší ligu - je to skvělý projekt, který mě baví a jsem rád, že jsem s k tomu nechal přemluvit :!: Příští sezona bude určitě ještě lepší.
To co HoP a flanky napsali na blogu Radka Hovorky o nelogičnosti vysílání záznamů baseballu a zápasu Giants vs. Steelers mohu podepsat - díky tomu, že mám NASN jsem se na to ovšem povznesl... Jinak si nejsem jistý, jak moc se podaří komentátory z Nova Sport zapojit k našim aktvitám - přeci jen, mají svůj "píseček", kde si vyhrají a to jim stačí - viz. to, že se nezapojili do našich debat na tomhle fóru :roll:
K placenému hostingu jsem se já vyjádřil - poslal jsem svůj příspěvěk ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: sob 01. lis 2008 23:29:40 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
už som spomínal že chystám projekt s football fantasy a keďže flanky "zarýpol do živého" :) tak môžem len potvrdiť že o niečom podobnom som mal predstavu aj ja. to je, že by bolo viac líg - podobný projekt už beží pár rokov v CZ a SK komunite s baseballom. Plánov mám dosť a nebudem ich všetky teraz rozpisovať lebo na to je ešte kopa času (a určite budem potrebovať aj pomoc takže dobrovoľníci sem sa :) ). Reálne to však vidím až po sezóne - bude založená diskusia a pekne to tam rozoberieme spoločne... Myslím že slušný základ sme položili už túto sezónu ;)
za druhé: moderátorov NFL som sa snažil zlákať aj do terajšej našej ligy ale odmietli že nestíhajú viac líg. Ako písal Pavel, majú svoj "píseček", a zlákať ich k nám asi bude dosť ťažký oriešok :)

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: ned 02. lis 2008 18:44:24 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
S tím co píše Hitman do puntíku souhlasím. Budu moc rád, pokud nás oslovíš s nějakými tvými dalšími nápady. Já se snažím "realizovat" co nejvíce zde - viz. to, jak často a hodně sem píšu (a rád) :D Myslím, že naše liga na yahoo je super záležitost :)
Jinak jsem konečně "vyhrabal" klenoty svojí sbírky kartiček - pokusím se něco naskenovat a tady zveřejnit ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: ned 02. lis 2008 20:23:58 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja bych se pomoci v nejakem projektu ohledne Fantasy nebranil, zalezelo by na tom o co by slo. Budu ocekavat novinky o tom projektu. ;)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: úte 04. lis 2008 19:50:16 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:11:50
Příspěvky: 94
Bydliště: Skalica
Diky za projekt tejto webstranky aj za ligu. Vdaka tomu mam ovela lepsi prehlad o lige a aj o par hracoch. Predtym som len bezcielne a zo zvedavosti cital clanky a statistiky na nfl.com. Ale teraz ich citam cielene a skor si ich aj zapamatam. Ved ako inak, ak mam zvazovat koho nasadit a koho nechat na lavicke. Diky moc.

_________________
Radiator

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: stř 05. lis 2008 18:30:35 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Musim se pripojit a podekovat HoPovi za zalozeni fora a Hitmanovi za zalozeni ligy, bohuzel ted nemam moc casu vsude prispivat, vetsinou se zameruju jen na diskuse ve Fantasy lize, studuju vejsku, pritom jeste makam a mam jeste jiny aktivity, ale jsem rad, ze muzu nekde debatovat o tomhle skvelim sportu.

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz