Právě je pon 04. pro 2023 12:32:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: pát 20. lis 2009 23:52:33 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje QB Top ten - Week 10

1. (1.) Peyton Manning - pořád jasná jednička, yardy, touchdowny, vítězství... MVP kandidát č. 1 a jasný "Future Hall of Famer"
2. (5.) Tom Brady - pro mě pořád "BIG" QB, který podle mě má šanci ještě vyhrát svůj čtvrtý SB a dotáhnout se na Joe Montanu a Terry Bradshawa...
3. (2.) Drew Brees - zase neúplně přesvědčivý... po loňské sezoně jsem čekal lepší čísla...na druhou stranu - vyhrává se a to je důležitější
4. (3.) Matt Schaub - bye week
5. (4.) Brett Favre - proti Lions bych čekal víc než 1 TD... ze Sidney Rice udělá Brett možná nejlepšího WR sezony...
6. (6.) Ben Roethlisberger - proti Bengals měl slabší den, kvůli zraněním decimované defense bude muset v příštích zápasech předvést výkony očekávatelné od dvojnásobného vítěze SB
7. (7.) Aaron Rodgers - Cowboys dokázal porazit... venku ale Packers ztrácí a tak se do playoff Aaron Rodgers ani letos nepodívá
8. (10.) Philip Rivers - pro Chargers je nepostradatelný... proti Eagles vyzval k TD hráče druhého sledu..
9. (8.) Kyle Orton - v Top ten zřejmě naposledy... zranění ho nejspíš na hřiště nejméně tenhle víkend nepustí... v kombinaci se slabší hrou Broncos a třemi porážkami v řadě to zcela určitě ani jinak dopadnout nemůže
10. (9.) Matt Ryan - prožívá těžký 2. rok profesionálního footballu... v Top ten ho udrží pouze super výkon proti Giants

Za Top ten jsou - tentokrát v pořadí:

11. Tony Romo - proti Packers toho moc nepředvedl, z role leadera občas totálně vypadne... prostě klasický "up and down player" - na Top ten je ale nejžhavější kandidát
12. Kurt Warner - hrající legenda, v Cards má k dispozici nejlepší WR v lize a na jeho stats je to vidět...
13. Donovan McNabb - proti Chargers předvedl 450 yardů a 2 TD - na výhru to nestačilo a na Top ten také ne...
14. Joe Flacco - stabilně jde dolů s výkoností - proti slabým Browns nepřihrál ani na jeden TD...po skvělém začátku sezony je Flacco nevyzpytatelný
15. Eli Manning - bye week

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 2:34:06 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
rad bych vedel co udrzelo v top ten ako ryana :roll:

vzdyt i proti caroline hral velky prd....je fakt nevim, ale on si tam zasluzil byl jedno kolo a zrazu je tam polku sezony...skutecne nechapu...co sa tyka tonyho, tak ano nic moc nepredviedol...ale zdani obcas klame...ten zapas nezvoral tony, ale v prvom rade Roy Williams - fumble aky som v zivote nevidel, dropy ake ani na flagu neuvidime, kicker nick folk a zranenia, ktore donutili hrat poziciu LT startera z pozicie RG! dallasu sa v tomto zapase zranili obaja startujuci tackles, ale potom co sa zranil i ten druhy, uz nebolo koho na LT, takze tam musel zostat...nuz a inak bolo to vidiet ze zraneniami decimovana OL cowboys nevedela hrat proti blitzu....a to je len offense, v defense cowboys prilsi o hammlina a jenkinsa...
ano, tony bohuzel hodil interception, ale taky nahazel i dost slusnou porci yardu!!! a jeden TD....

co takoveho dokazal v tom zapase matty ice proti caroline? ok no je to tvuj pohled na vec pavle, ja ho teda respektujem....ale podla mna je proste ryan omyl, velky omyl...tot zas muj nazor... :-)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 3:52:22 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Vymenit Breesa za Bradyho na zaklade minuleho kola to je volovina. Jasne ze proti Rams nepredviedol ziaden bombasticky vykon, ale jeden pick bola tipnuta siska ktoru mal Shockey jasne chytit a nebyt Colstonovej sprostosti (nechal si vyfumblovat loptu yardik pred endzonou) tak ma na konte 3 TD. Navyse mu chybal klucovy receiver Moore. Naopak Brady mal proti oslabenej secondary Colts k dispozicii aj Mossa aj Welkera, mal sice lepsie stats ale co je podstatne, nepremenil asi najdolezitejsi play zapasu na 4th & 2 a na rozdiel od Breesa nevyhral.

Matt Ryan tam tiez nepatri, v tejto sezone je extremne neisty a nevie hrat dobre pod tlakom ked osud zapasu lezi na jeho pleciach. A to vsetko vzhladom na to ze ma k dispozicii Top 5 RB (Turner), Top 10 WR (White) a najlepsieho TE v lige (Gonzalez).

Je pekne ze sa Rivers posunul vyssie, zasluzi si to, ale co je podla mna absolutne najvacsi odpal - CARSON PALMER, ktory by mal byt imho minimalne v Top 5, nie je u teba ani v Top 15. Sila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 9:57:32 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
1. Tony Roma jsem sledoval proti Packers a prostě mě nepřesvěčil...dát ho do Top ten po slabším výkonu by podle mě byl alibismus. A na Roy Williamse bych porážku neházel... nakonec ten jediný TD udělal on... A ty zranění v OL- to je fakt a jenom to potvrzuje co jsem tu psal vloni (a co jsme se tu hádali) - a to sice, že já tvrdím, že za kvalitní OL může skvěle hrát i průměrný QB... kdežto za špatnou OL ani nejlepší QB nemůže stabilně zářit... to co předvádějí třeba Rodgers nebo Big Ben za špatnou OL Packers a Steelers jsou skoro zázraky...ale ve spoustě zápasů se kvůli tomu prostě neprosadí...

2. Ryan je zklamání... po loňsku se čekalo více TD, méně Int a celkově lepší týmový rekord... Jak jste si přečetli, v Top ten zůstal doslova o chlup. Může za to, že Romo zahrál proti Packers hůře, Flacco proti slabým Browns také nic moc. Eli Manning měl bye...a McNabb a Warner musí také ještě přidat - stabilizovat výkonost.

3. Carson Palmer... sorry, ale hra útoku Bengals letos byla postavená na Bensonovi... Navíc skvěle hraje i defense týmu. Carson nic moc nezkazil, měl skvělý zápas proti Bears... ale nic víc... pravda, 2x porazit Steelers i Ravens... no je to na zamyšlení...a mezi runner ups by asi patřil měl... do Top ten zatím určitě ne...

4. Tom Brady proti Colts ukázal svoji třídu... a ten 4th and 2 na vlastních 28... klíčový play z toho udělal Bellichick - nesmyslný risk... U Breese jsem to možná sečetl za víc zápasů - protože prakticky se neobejde nikdy bez int... měl i pár fumblů... navíc proti slabším soupeřům - jako třeba Rams. Uvidíme za dva týdny... Brees vs. Brady bude MNF jako řemen... ;)

5. Celá Top ten je strašně vyrovnaná... pokud se lišíme v názoru na jednoho, dva hráče - někdo někoho vidí o místo výše nebo níže... tak je to nakonec celkem ok - protože globálně se vlastně hodně shodujeme :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 11:34:10 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
lol, Palmer viedol dva klucove clutch drivy proti Steelers aj Ravens, v extremne tazkej divizii spravili Bengals uz prakticky kompletny sweep (az na jeden zapas ktory maju odohrat s Clevelandom). Navyse nebyt extremnej smoly v zapase proti Broncos, boli by uz 8-1. Neviem co podla teba implikuje ze Carson "urcite nepatri" do Top 10. Ak to ze sa podla teba vozi na vykonoch obrany - co tam potom robi Orton? (predovsetkym toto by ma zaujimalo, v com je Orton lepsi ako Palmer?) Ak to ze profituje z dobreho behoveho utoku - to iste sa da povedat aj o Favrem, a toho mas na skvelom 5tom mieste. Pocet nahadzanych yardov? V poriadku, nic extra, ale ak toto je indikator tak preco nie je v Top 10 Romo? Vitazstva? Tam je to to snad jasne.

ad Brady:
Pavel píše:
klíčový play z toho udělal Bellichick - nesmyslný risk...

Ved samozrejme, ale v tom playi veril Bradymu, ktory kebyze premeni, tak si mozu Pats prakticky zapisat W.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 12:21:36 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
co sa tyka OL, dallas ma solidneho RT Colomba, nic extra, a byvaleho overrated pro bowlera Flo Adamsa, ktory je jeden z najhorsich starterov ligy na pozicii LT...
nahradu za nich maju ale Guarda Coryho Proctera, ktory je snad najhorsi backup v lige, tento chlapik nevie blokovat, a co je horsie vymysla stale horsie a horsie chyby..
na tacklov su na benci este Free a McQuistan...Free je mozno ok, ale tiez je to chodiaca penalta, McQuistan je chodiaca penalta neschopna akehokolvek bloku...
Dallas nema ziadnu extra OL, ale to co ma benci donutilo hrat RG Davisa poziciu RT, a flo adams musel pokracovat i napriek zraneniu...kvalita v nasej OL je predovsetkym Davis, za ktorym na inside runoch zakazdym beha Choice...a tiez slusny blokar je center Gurode, to su dvaja najlepsi hraci v OL, Davisa hodnotim fakt dobre, nadpriemer, gurode ako lahky nadpriemer....zvysok je priemerny Colombo, a za nim Flo s Kosierom...Jerry by uz fakt mohol draftnut nekoho do OL...

takze na roya by si nehodil tu porazku proti packers??? ved on zazdil svojimi dropmi aj fumblom 3 drajvy ktore sli po body!!!
tie jeho dropy su neskutocne neuveritelne...uz sa donho opieraju i hviezdy dallasu, tento chlapik bude coskoro na odstrel v texase. Dostava vacsie cashe ako Andre Johnson predsa a porovnaj si ich statistiky....

pocuj, len taka otazka, videl si hrat niekedy tento rok matta ryana??? ved ten chlapik nepodal az na par vynimiek pri starte sezony ziadny dobry vykon!!! videl si zapas proti caroline??? ved hral otrasnejsie nez tony, a to mal celu OL, a Top WR!

co sa tyka inak Rodgersa, tam nieje problem len OL, ale aj samotny Rodgers ktory by chcel vsetko hrat iba cez big play a casto drzi prilis dlho sisku...ale prvotny prusvih je OL...

co my z toho vychadza, Tony tam mal byt uz niekolko kol jednoducho, nie, on nemal problemy kompletovat v tom zapase prihravky, dokazal rozhybat niekolko drajvov, ale cowboys v nich furt vysli na 0...lebo Roy williams, ci Nick Folk, a pak zranenia mali za nasledok desivy vykon OL, Fumble po sacku z blindside spravi i taky Brees, lebo nikto nema oci na chrbte...

proste ja nesuhlasim :D

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 20:57:33 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ano.. na vlastní názor má právo každý... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 22:18:20 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Orton je hodne velky joke... a to o Sidney Ricovi sem radsi rychle vypustil z hlavy, jinak bych mel nocni mury.

Sice je to divizni rival, ale Carson dava vsem posledni dobou poradne pres prdel, zvlast ted posledne proti Steelers. Stats nevypadaj nejak slavne, ale nekolik klicovych downu je jeho zasluha.

U Breese bych opet hledel vice na in-game influence...

Abych byl objektivni, tak Warner si za posledni serii zapasu min. 10te misto zaslouzi!!! A to ho fakt nesnasim :lol:

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 22:43:51 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 22:51:21
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
PavelBa píše:
Ano.. na vlastní názor má právo každý... ;)



...zaplať pánbůh...

_________________
XXI Broncos XXV Bills XLII Patriots XLVI Patriots


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 10
PříspěvekNapsal: ned 22. lis 2009 2:32:26 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
tak jo no, mam pocit ze tym sme debatu uzavreli :-), ty to vidis palve tak, ja zas inak, je to tvuj rebricek, ja maximalne muzu napisat nejake pripomienky, ale ako ich vezmes do uvahy ty je len na tebe ;-) snad pri dalsom rebricku zhodnotis iste fakty (nevzdavam sa :D )

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz