Právě je pon 04. pro 2023 12:01:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 01. říj 2013 11:54:12 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Minuly zapas som nevidel kvoli problemom s internetom takze ziaden koment.

S picburgom to bol fajn zapas ktory dobre pobavil a prekvapila ma aj velmi dobra atmosfera v londyne. Nebudem robit velke zavery z jedneho zapasu navyse proti 0-3 timu ale passova hra pod Casselom po prvykrat po dlhej dobe vypadala dobre a uzival som si to. Opakujem jeden zapas moc neznamena ale urcite chcem vidiet cassela v dalsom zapase. Samotni hraci sa vyjadruju sice nepriamo ale dost ostro v prospech cassela (jennings, ad, rudolph, ch.johnson).

Defenziva pripustila skoro dalsie zlyhanie a stratu 17 bodoveho naskoku. Absolutne nechapem preco hra startera CB Josh Robinson, ktory horel v priprave, v prvych zapasoch a teraz nanho opet hadzal rotlisburger jednu prihravku za druhou. V snapoch ked hral Rhodes tak nebol ziaden problem a rotlisburger sa presunul na prihravky do stredu kde zas exceloval dalsi coverage genius Henderson.

1-3 vypada spatne ale ked sa kuknem na tabulklu je to jedna vyhra za wildcard timami takze plejof uplne neodpisujem a je o co hrat. bude ale potrebna kvalitna passova hra a urcite zlepsena defenziva.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 14. říj 2013 20:32:50 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
tento zapas nie je potreba specialne komentovat. zle bolo uplne vsetko. je to az desive ale napriklad taky giants ma ukludnuju do buducna vyhralu sb a teraz dostavaju nakladacku.

vratim sa troxhu k draftu dali sme 4 picky za pattersona toto robia timy co maju dobry tim a chyba im talent na konkretnej klucovej pozicii. my tym timom nie sme.

LB corps fuj tu bolo krasne vidiet ako dominantny je kuechly a ako je tato pozicia klucova. je teraz potrebna dat tam draftovaneho mautiho a hodgesa z penn state prave aby ziskali skusenosti na buducu sezonu. celkovo LB nam horela a hori daleko najciac z defky. secondary vypada spatne iba preto ze Les z nejakeho prapidivneho dovodu stavia na CB Robinsona ktory je tragicky a kazdy na neho hadze. kedy konecne zacne hrat rhodes startera? je vyborny v coverage.

blitzovanie nasej defky proste to kurva vobec nevieme chyba tam ta vybusnost este som nevidel snad jediny poriadny blitz od nas.

napriektomu nechapem co sa s defkou deje necakam zazraky ale mijuly rok doslova vyhrali 4-5 zapasov.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: čtv 24. říj 2013 18:05:43 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Kto ešte nehral quaterbacka v minesotte nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 25. říj 2013 2:41:54 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
mitch píše:
Kto ešte nehral quaterbacka v minesotte nech sa prihlási u súdruha Žinčicu!


Brett Favre sa nehlási? :D

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 28. říj 2013 11:24:40 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
pretoze som spravny masochista dival som sa do konca. tim by skutocne mal vymenit coaching toto je vec ktora dokaze zazraky. teraz ale nezacnime preboha vyhravat potrebujeme elitneho qb z draftu.

neda mi ale nespomenut rickove drafty. sharif floyd velke oslavy aky kvalitny hrac k nam spadol. vypada to ze ostatne timy dobre vedeli preco ho nebrali. trejd pattersona za styri picky bol takisto omyl tento tim by hodne vyuzil tie picky na poziciach kde hori.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 18. lis 2013 16:11:42 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Vcera nas zakilovali ponderove 3 turnovery a takisto neschopnost v red zone dokoncit TD. Runova defenziva vypadala konecne dobre, tam musim pochvalit.

teraz uz musime dokoncit ulohu a draftovat co najvyssie. aj ked pri zapase proste nedokazem fandit proti nam , aspon fandim timom ako Jags, Busc aby vyhrali :)

S pravdepodobnostou blizkou istote budeme draftovat QB. Snazim sa dost sledovat a skautovat ten QB class ktory je dost velky , chyba mu ale jednoznacny blue chip prospekt ako bol Luck. Bridgewater je jasny kandidat na first overal. Je to jediny QB z celej class co ukazuje potencial na franchise QB s klasickou pocket hrou. Ale aj u neho je to stale dost velky gamble, hra proti slabsim superom, nema silnu ruku, ale vision, rozhodovanie a clutch tam su na najvyssej urovni z tej class. Dostat Teddyho by museli Jags zacat vyhravat co sa nestane a preto sa musime s velkou pravdepodonostou divat na dalsich QB.

Mariota, Boyd, Hundley, Manziel, Carr, Mettenberger - po sledovani tychto QB si myslim ze ani jeden z nich nebude nadpriemerny pro QB. Silna rocket arm, vizia, spravne rozhodnutia, clutch...ani jeden z tychto hracov ma nepresvedcil ze by mal silnu ruku ako mal brett a toto je u mna takmer KO kriterium pretoze kvalitny pro qb musi vediet hadzat aspon do single coveragu. myslim ze mariota ma potencial ak sa zlepsi byt solidnym QB je to ale vecsi gamble ako Teddy.

manziel je zaujimave meno, ja som ho este donedavna jednoznacne odpisoval. poloviocu playov bezi a toto si nebude moct dovolit v pro. Bez masivneho scramblingu bude odkazany daleko viac na klasicku pasovu hru. manziel vie dobre uniknut pocketu a prihravat za behu, ma dobru viziu a vie skenovat pole najst volneho hraca. manziel nedokaze passovat do coveragu co je nevyhnutne pre spickoveho pro QB, ma nato slabu ruku a bude z neho pickmasina ak to bude skusat. manziel mi vrta hlavou lebo ma clutch faktor a vitaznu naturu co je v nfl velmi dolezite. Myslim ale ze jeho strop je priemerny QB prave kvoli slabej ruke a neschopnosti efektivne hadzat do coveragu.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 18. lis 2013 16:39:43 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Taky už velmi bedlivě sleduju výsledky Bucs, Jaguars, Falcons atd… :) A taky nedokážu fandit proti Vikings, ale výhry těhle týmů mě vždycky potěší..

Díky za info ohledně QB v draftu.. snažím se na internetu odchytávat co nejvíc informací zejména právě o Bridgewaterovi, Mariotovi a Manzielovi, abych si udělal obrázek, kdo by se mohl nadraftovat.. Upřímně totiž doufám, že éra Christiana Pondera je definitivně u konce….


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: stř 20. lis 2013 18:30:38 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Zdravím fanoušky VIKINGS!
Nikdo z Vás se nemusí bát, že by zůstal osamocený. Fialoví mají dostatečnou podporu. Útočili na přední příčky, ale s divizními soupeři Bears to byl vyrovnaný souboj – to Vám prozradím rovnou. Kdo má ale opravdu více fanoušků, to si musíte zjistit sami. V topicu Buffalo Bills najdete více.

Letmý průzkum fanouškovké základy týmů NFL ze stránek www.nfl.cz
Předkládám výsledky krátkého průzkumu, který jsem provedl na základě údajů, které o sobě uvedli členové uživatelského diskuzního fóra výše uvedených stránek dedikovaných nejvyšší americké fotbalové soutěži - NFL.
Úvod:
V NFL je nyní 32 klubů, licencovaných organizací, které tvoří unikátní soutěž, která každoročně celosvětově přitáhne pozornost miliónů fanoušků. Není tedy divu, že také v ČR a SR začíná být NFL postupně populární. Každý klub se chlubí svou historií, minulými i současnými hráči a trenéry, kteří byli součástí týmu a zanechali nesmazatelnou stopu, potažmo právě nyní přepisují kapitoly dějin NFL. Některé týmy dosáhly úžasných výsledků a jiné se k tomu zrovna nyní chystají. Další týmy střídají úspěšná a hrozná údobí a jsou také týmy, kterým se smůla lepí na paty. Každý ze všech 32 týmů je ale originální, něčím zajímavý a přitažlivý. Skutečnost je dokonce taková, že ji většina fanoušků NFL u nás zatím nedokáže obsáhnout v celém rozměru: totiž, že každý jeden z 32 týmů NFL je prostě ÚŽASNÝ a existuje mnoho důvodů, proč fandit právě jemu. Týmy NFL mají po celém světě, především však doma v USA obrovské fanouškovské základny a je jen logické, že své oblíbené týmy nacházejí i fanoušci čeští a slovenští.
Důvody:
Je jich hned několik. V první řadě je to prostě dostupnost informace – tedy databáze příznivců tady na stránkách věnovaných NFL. Je lepší provádět průzkum mezi pěti sty informovanými příznivci nežli mezi sto tisícem naprostých laiků. Dále mě pak jednoduše zajímalo, kolik lidí se hlásí k různým klubům a jaké je momentální rozložení sil. Chtěl jsem vědět, jestli aktuální výsledky jednotlivých klubů mají vliv na počet fanoušků a nárůst fanoušků. Také jaký je nynější trend. Byla to objemná nicméně zároveň zajímavá a objevná práce. A také jsem chtěl zjistit, v neposlední řadě, co lidi přivedlo k tomu, aby začali NFL sledovat a často také na základě jakých kritérií si vybrali svůj oblíbený tým. Věřím, že to může být docela příjemné čtení a srovnání i pro vás – všechny fanoušky NFL a přispěvatele do zdejšího fóra.
Metoda:
Použil jsem velice prostou metodu pečlivého prohlédnutí uživatelského profilu každého z 553 aktuálně registrovaných uživatelů fóra na stránkách www.nfl.cz. 376 uživatelů se nějakým uchopitelným způsobem vymezilo ohledně své přízně týmu NFL. Pokud uživatel uvedl týmy 2, tedy „oblíbený tým“ a „druhý oblíbený tým“, do statistiky jsem zařadil pouze první, tedy „oblíbený tým“. Důvodem je hlavně to, že mi dosud nikdo nedokázal žádným logickým způsobem vysvětlit opodstatnění funkčnosti a vůbec existence kolonky „druhý oblíbený tým“. Pokud uživatel neuvedl žádný tým – nehlasoval. V tomto druhém případě jsem ale udělal několik výjimek. Jestliže se uživatel „jmenuje“ Tom_Brady, přispívá na topic New Englad Patriots a jako podpis užívá NEP logo, byl pochopitelně zařazen mezi fanoušky Pats a to i v případě, že neuvedl svůj oblíbený tým. Pokud ovšem indicií bylo málo, nefabuloval jsem a uživatele například Luck, jsem nevyhodnotil jako automatického fanouška Colts. Mnozí uživatelé mě totiž použitým jménem překvapili: například fanoušek Flippers nefandí Dolphins, jak by mohlo jméno napovídat, ale Vikings. Klára zase například fandí všem týmům, protože jsou tam hezcí kluci – její hlas také nedostal žádný z týmů a nikoliv všechny. V některých případech se stalo, že uživatelé jsou registrováni vícekrát. Pokud jsem na to přišel, byl uznán samozřejmě jen jeden jejich „hlas“.
Výsledky:
Měl jsem obrovskou radost hlavně z toho, že úplně každý tým nakonec našel mezi námi zastání. Všechny týmy NFL mají své fanoušky mezi přispěvateli www.nfl.cz a to je přece paráda. Jasně jsou tu ty momentálně velké týmy a také ty historicky nejúspěšnější, které si mezi sebou rozebraly přední příčky, ale i všechny méně opěvované a dokonce některé zostouzené týmy si zasloužily pozornost, a sice menší, ale přesto oddaný zájem fanoušků. Děkuji všem uživatelům, kteří se v profilu vyjádřili, komu fandí a obzvláště pak těm, kteří se přihlásili ve své sounáležitosti k týmům, které právě neprocházejí lehkým obdobím a pro ty mám i vzkaz: nebojte – karta se obrátí, buďte věrní a trpěliví.
Úplně zvláštní kapitolou výsledků je pak kategorie: jak jsem se dostal k fandění NFL? Chci alespoň touto hodně skromnou formou poděkovat klukům, kteří se podílejí na vzniku televizních přenosů zápasů NFL. Pro obrovskou spoustu fanoušků se televizní zápasy NFL na Nova Sportu a nyní Sport 1+2 staly odrazovým můstkem k fandění fotbalu. Údaje uvedené v profilech to jasně a prokazatelně demonstrují. A moje osobní zkušenost je taková: při sledování drtivé většiny sportovních přenosů si pouštím originální zvuk a nechci český komentář. Jedinou výjimkou jsou právě přenosy z NFL, kdy se opravdu upřímně těším na český komentář a české komentátory s jejich postřehy a jejich vnímáním zápasu přesně tím způsobem, jaký my potřebujeme.
Se všemi ostatními výsledky, které vás nepochybně zajímají, se můžete seznámit, pokud se mrknete do topicu: Buffalo Bills.
Buffalo Bills jsou totiž ten nejlepší NFL tým - tím jsem asi měl začít.
Pro začátek přikládám první tři statistické údaje. Počet příznivců jednotlivých týmů s procentním vyjádřením celkového podílu, počet příznivců týmů kumulativně v jednotlivých divizích s procentním vyjádřením celkového podílu a počet příznivců týmů kumulativně v obou konferencích s procentním vyjádřením celkového podílu.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 03. pro 2013 19:54:44 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
-zbytocna vyhra s bears

-stale viac sa priklanam k draftu barra ale tymy vyhrami uz bude prec ked budeme pickovat, okrem bridgewatera nevidim nikoho kto by mohol byt franchise qb, mette v druhom kole by som bral

-kacirska myslienka ale na gm by som bral brada childressa, vie dobre vyhodnotit talent a zlozit tim, playcalling nieje jeho silna stranka ale nato tam bude koacing.rickyboy mal stastie v minulom prvom kole draftu ale deaft sa vyhrava v dalsich kolach a tam je zufaly

-je to smutne ale s casselom by sme boli este realne v hre o diviziu

- audie cole zaujal ako mlb dajme mu sancu prejavit sa

- takze ked rhodes zahra solidny coverage na druhej strane, cole v strede , zacne horiet c.cook. je smutne ak ma druhokolovy cb viac zatknuti za domace nasilie ako interceptions

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: čtv 17. dub 2014 7:42:26 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Nějak nám tady to vlákno utichlo...

Draft se nám pomalu blíží a zajímaly by mě Vaše názory na ideální a naopak strašidelný scénáře letošního draftu.. Jak to vidíte? Zejména by mě zajímal mitchův názor... :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz