Právě je pon 04. pro 2023 10:08:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Jaký způsob chatu by jste nejradši?
Anketa končí za úte 18. lis 2008 13:47:30
Webová služba typu XChat.cz 80%  80%  [ 4 ]
IRC 0%  0%  [ 0 ]
Skype 0%  0%  [ 0 ]
ICQ 0%  0%  [ 0 ]
Zůstat u Fantasy Yahoo chatů 20%  20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 13:45:49 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Ahoj,

vy co hrajete Fantasy jste si určitě všimli, že chat, který je v Matchupu není zrovna ideální.

Už tak před pár týdny mě napadlo založit klasický chat někde bokem, kde by jsme mohli během zápasů kecat. Hitman mě dnes v tom utvrdil.

Takže zde vytvářím téma, aby jsme se dohodli, jakou formou chat udělat. V zásadě je několik možností: Buď využít nějaké free online služby (např. XChat.cz) nebo zvolit IRC a nebo využít chatové funkce Skypu (lze vytvořit veřejný chat s odkazem na něj) a nebo využít hromadnou diskusi v ICQ.

Takže zkuste zde napsat své návrhy a názory. Myslím že to bude lepší způsob, než psát na Fantasy do několika chatů u jednotlivých zápasů (já bych tam samozřejmě nadále psal průběžné výsledky, ale i to bych pak lidně mohl dávat pohodlně na nový chat.).

Výhody a nevýhody jednotlivých řešení:
  • Webové služby a IRC jsou vlastně stále přístupné a lze se tam kdykoliv přihlásit
  • Skype a ICQ - zde je výhoda, že tyto programy použíává většina lidí a má je stále spuštěné. Nevýhoda však je, že chat na Skype i hromadnou diskusi v ICQ musí vždy jeden z nás založit, k ní se pak přihlásí ostatní. Po zrušení je však chat vlastně nefunkční. Je to v podstatě jen dočasný chat. Oprava: Chat ve Skypu je přístupný i poté, co ho jeho tvůrce uzavře - je přístupný přes unikátní vygenerovaný odkaz. Můžete vyzkoušet.
  • Nevýhoda Skype řešení - nelze vložit žádnou zprávu, pokud v chatu nejsou alespoň dva lidé.

Místnost na xchat.cz:
Založil jsem tedy místnost na serveru xchat.cz: http://mistnost.xchat.cz/cznfl. Vyzkoušejte. Heslo je "superbowl" (bez těch uvozovek) :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 14:10:41 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Me ty diskuse tam celkem vyhovuji... :) . Jako alternativu bych viděl ten XChat.cz. Skype ja moc nemusim, ubira mi rychlost netu... V posledni dobe me ale zlobi moje stary PC - budu muset nejak "upgradeovat" operacni pamet - ale nemuzu se k tomu dostat. Jako nejlepsi formu bych videl chat zde primo na foru - ale nevim jestli by to Hop nejak zmaknul... ??? ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 14:14:56 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
No právě - chat zde na fóru teoreticky jde, existuje plugin do tohoto systému diskusního fóra, ale ta instaalce a zprovoznění je trochu složitá, navíc to vyžaduje ještě nějaký dodatečný plugin do fóra.

A do toho se mi upřímně nechce. Jednak teď nemám moc času na experimenty a pak, sezóna za 2 měsíce končí.

Možná se na to mrknu pro příští ročník :-)

Mě by se celkem líbila Skype verze, ale pokud ho někdo nepoužívá, tak to není ideální řešení. Navíc přístupné jen přes Skype - Webové služby jsou přístupné odkudkoliv a kdykoliv.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 14:29:56 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
OK - já myslím, že když to bude funkční pro příští ročník, v pohodě to stačí. Předpokládám, že to se na lize domluvíme včas a vše se rozjede normálně se začátkem sezony. Pokud bys to přeci jen nějak "vyrobil" můžeme to otestovat při hokeové fantasy :) .
Jinak jak jsem psal, se Skypem si moc netykám - upřímně, je to i proto, ze telefonování (jeho cenu) nemusím moc řešit...

HoPe, moc díky za to co všechno pro nás děláš :!: Rozjet tenhle projekt - to jednou bude hlavní součást "Starých americkofotbalových diskusních fór českých"... :lol: Ne, vážně já si myslím, že tohle jednou bude bráno jako legendární počin a každý z nás by měl být rád, že může být u toho :!: A abych neměl děkování dost, tak poděkovat musím i Hitmanovi, flankymu, Danovi, Radovi... a vlastně všem ostatním :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 14:42:58 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja bych se priklanel k tomu Xchatu. Je to jednoduche a rychle a vlastne si tim pripomenu i stare casy :-D

Pro pristi rok bych uz se ale priklanel k nejakemu lepsimu reseni, jelikoz asi jediny kdo programovani ovlada je HoP...

Jinak je dulezite aby jsme se udrzeli pres offseason!!!

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 15:15:18 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ja myslím, že se udržíme... :) Diskutovat je o čem i v offseason (změny trenérů, přestupy hráčů, draft, preseason games...). Například já pojmu offseason jako přípravu na další ročník naší ligy ve fantasy.
A také tu bude hokej, který se hraje až do června... A jak ví každý pracující i ten kdo má prázdniny - červenec a srpen utečou nejrychleji... :lol:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 15:17:21 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jojo, offseason bude dlouhá, jako vždy. Trochu nám pomůže fantasy NHL, ale jen do března. :-)

Jinak asi sledování tredů, draft, atd. bude dobré sledovat to i s ohledem na příští ročníky fantasy, přeci jen draft bude tentokrát těžší, když budeme draftovat před začátkem. Letos jsme už měli částečně přehled o výkonnosti hráčů, příští rok to bude dost o štěstí, ale své koně už mám v hlavě :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 15:24:55 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
To jsme na tom stejně - já ut to také řeším :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 15:30:06 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
A taky si myslím, že bude třeba zvolit trošku jinou strategii na draftu, než jakou jsem měl letos. Problém s WR je tak výrazný, až to do očí bije :-) Jenže příští rok mlže být všechno jinak, lize můžou dominovat WR a naopak bude problém najít kvalitního RB :-) Ale to není moc pravděpodobné.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 16:15:58 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Problém s WR... to odněkud znám :roll: . Já se na draft připravoval na posledníc chvília s WR jsem to prostě nezvládl - tak jako ty... :cry:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz