Právě je pon 04. pro 2023 13:01:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 10:54:00 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
1) podporujem 6-7 hracov na bench a prazdnu FA, pretoze ak budete potrebovat nieco na nejaku poziciu, tak sa budete musiet zarucene pustit do trejdu...ak sa do trejdu nepustite, vas problem, hraci co sa do tych trejdov proste nepustia ochudobnia samych seba...dobre viete ze ja som bol trejdom vzdy otvoreny a robi to fantasy omnoho zaujimavejsiu...ano a prinuti to vsetkych bojazlivych konecne vystrcit rozky, mozno tento rok este nebude tolko trejdov, ale ked o rok zistia ze bez tych trejdov je to proste naprd, tak do nich uz dalsiu sezonu pojdu....naviac siroky bench nuti hracov rozmyslat uz na drafte...uz to nepojde flankymu stylom nadraftovat WR a RB spravit z FA, bude musiet uz pred draftom vediet ktoreho hraca z backfieldu Houstonu bude skutocne potrebovat...aby som to zhrnul, ak to o rok este nikoho neprinuti trejdovat viac, tak o dva roky by to malo ist...flanky ty dobre vies za kym ist ked treba trejd :-)

2)chcem v lige veteranov radsej hracov co su aktivny na fore....inymi slovami, nemam zaujem o hracov v style crhy, na ktoreho mame kontakt snad iba ja a hitman...aj to som uz ja svoj kontakt nanho stratil...v podstate to vylucuje moznost trejdu...ide o to ze tam chcem hracov co sa ukazuju co najcastejsie na fore a je mozne s nimi debatovat...cize viem ze crhy to minuly rok vyhral, ale konfrontacie tu na fore su prave to co vytvara pravu rivalry...a kto uz je teda s crhym rival mimo toho ze ja som cowboy? mozno hitman kuje pomstu...ale ide o to, ze v nasej lige veteranov by sa mala dat ucast podla istej mieri aktivity na fore...nic proti crhymu, mne je jedno aky je dobry a ze imw bude 12. v lige, chcem tam radsej imw...pretoze je tu na fore a je tu aktivny...z toho isteho hladiska, napr brady je tu relativne casto na fore, preto mi bolo jedno ze je zaciatocnik a presadil som u flanksa jeho pretlacenie do defense ligy...je aktivny a to mi staci...ak je aktivnejsi viac ako crhy, chcem ho do ligy veteranov...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 13:50:33 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
To v akom formate ta liga bude pre mna nie je az take podstatne ale rozhodne som PROTI tomu aby bol velky bench, z toho dovodu co spominal flanky ze proste malokomu sa chce ist do trejdu, a nejaky solidny trejd sa niekedy dohaduje aj cely tyzden. Plus hned ako skonci trade deadline, tak sme v prdeli.

A pride mi ako somarina ze to ma cele zavisiet od draftu radsej ako od FA, neviem ci ma moc zmysel ak tym padom bude liga viacmenej rozhodnuta este predtym nez sa zacne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 14:35:27 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
praveze nic nieje rozhodnute, namiesto prace s FA tu mas pracu s trejdami...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 14:47:06 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Fantasy liga je o draftu a když někdo vytáhne sleepery při draftu tak je borec, ten kdo vytáhny již jasnýho sleepera z FA měl jen dobrou waiver pozici, ten kdo má rád práci z FA pro toho je salary cap jak dělanej, pro mě je právě salary cap co hraju mnohem prestižnější a zábavnější než všechny ostatní fantasy, protože je prostě spravedlivější :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 14:54:39 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Co když někdo vytáhne nejasnýho sleepera z FA z poslední pozice na Waiveru? To je potom kdo? :)

Muj navrh je, ze budem hrat klasickou defaultni fantasy.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:30:08 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Mali by sme hrat v takom formate (co sa tyka hracov + bench) ako sme hrali uplne prvy rocnik. Aby to cele zaviselo len na drafte je total nonsens, a aby to zaviselo na trejdoch je utopia - orlando si urcite pamata ako dlho sme minuly rok riesili ten velky trejd na keeperi, a to sme tu obidvaja na fore prakticky furt v kontakte, nechcem ani hovorit co bude v pripade takych tych hracov co si raz do tyzdna nastavia lineup a hotovo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 15:37:18 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Citace:
Co když někdo vytáhne nejasnýho sleepera z FA z poslední pozice na Waiveru? To je potom kdo?


To pak znamená že hraješ ligu s lamama :lol:

Co mi vždycky přišlo na prd je že při pozicích QB, RB, WR, TE, K, DEF (6 pozic) a bench pro 5 mě to vždy přišlo divný, myslim si že by velikost rosteru měla být tak velká, aby hráč za celou sezónu nemusel sáhnout do FA když udělá super draft a přitom měl vždy plnej aktivní roster ;)

Já začínal s Basovo Fantasy footballem někdy v rozmezí 2002-04 přesně nevim kdy to bylo poprvý, začínali jsme s 6 hráčema na benchi na yahoo, po pár sezónách se to přesunulo na ESPN a pak na nfl.com, kde tenkrát došlo ke změně na 5 bench, já si toho všimnul nějak pozdě a tak hlasování, které proběhlo týden před draftem, a které vyhrálo navýšení zpátky na 6, bylo nakonec zamítnuto Basem, že už bylo prý pozdě :( (Flanky mi v tomhle včera ohledně D-ligy připoměl právě Base :)), no a ta sezóna mi znechutila nfl fantasy football naprosto totálně, ono bohužel narozdíl od mlb apod. fantasy neexistuje v NFL DL a když máte peška a 2-3 hráči se vám zraní na 2-3 weeky a jejich varianty mají zrovna bye tak máte navýběr buď vypustíte week, čímž vlastně jste jakoby neaktivní a ničíte smysl fantasy ligy nebo si rozjebete celej tým a pak vám to zbytek sezónu prostě znechutí, takže v NFL fantasy je prostě lepší když se vám hráč zraní do konce roku, máte klid vyhodíte ho a zaplácnete někym jinym :D v tomhle případě je 5 jednoduše málo. Další o se dá dělat s větším benchem je pojistka tudíš draftnete si CJ a jako 4.RB si vemete v tý době bezcennýho Ringera apod. s malym benchem jako 1. draftu, kterej draftl CJ jste ve waiveru poslední takže když se CJ v 1. weeku odrovná do konce sea šance, že dostanete aspon horší verzi RBka, ale furt schopnýho dělat body je nulová. Mínus velkýho benche je, když nemůže být omezení na pozice, pak opravdu dojde k situaci, že nebude ve FA vůbec nic :!: :!: :!: Takže dle mě je nejlepší verze na yahoo 6, toť můj pohled za léta fantasy footballu :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 17:35:40 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
toto sme hrali minulý rok:
QB, WR, WR, RB, RB, TE, W/R, K, DEF, BN, BN, BN, BN, BN, BN

toto navrhujem na tento rok:
QB, WR, WR, WR, RB, RB, TE, W/R, K, DEF, BN, BN, BN, BN, BN, BN, BN

tá zmena nieje až tak veľká... v podstate sa to rozšírilo iba o jedného WR a jeden flek na BN.

padlo tu niečo také ako že salary cap je spravodlivejšia liga... ok tak si spravodlivejšiu ligu urobme aj u nás. hrajme teda tú klasiku ale s auction draftom :!: . myslím že drvivá väčšina z nás (ak nie všetci) to nehrala takže budeme na rovnakej štartovacej čiare. okrem toho to má rad výhod... za všetky uvediem iba to že môžte získať akéhokoľvek hráča bez ohľadu na miesto v drafte

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 17:44:44 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Hitmane, že Salary cap je nejspravedlivější a žádná verze fantasy footballu tomu v tomhle směru konkurovat nemůže je prostě jednoduše realita, tam tě zranění nevyřadí ze hry :) Fantasy football má zas svoje kouzlo klasika je spravedlivější, ale jelikož ne víc než salary tak bych nic jinýho než modernu nehrál to má při správnym nastavení hodně co nabídnout :) auction bych si zkusil to sem opravdu nikdy nezkoušel ještě :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 17:47:19 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
A koukám že diskuse se nám od rozdělení veteránů a nováčků svezla k diskusi o formátu ligy... No já jsem předpokládal, že formát bude stejný jako loni, nebo jako v první sezóně, takže moc nechápu, kam se tato diskuse chvíli před začátkem ubírá a vůbec se mi to nelíbí.

Já jsme pro aby formát zůstal zachován, případně se udělaly kosmetické změny, nebo aby se použil defaultní formát.

A co se týká auction draftu - tak do toho fakt nejdu.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz