Právě je pon 04. pro 2023 10:00:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 15:22:17 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. zář 2011 13:12:30
Příspěvky: 6
Bydliště: Kladno
Inu rozhodl jsem se (na Russelluv popud..), ze se zaregistruju na mistni forum a kdyz buh da, stanu se i pravidelne prispivajicim userem.. V tomto topicu bych skloubil dohromady takovy svuj uvitaci mini profil a zaroven (jak lze z nazvu threadu vycist) rekapitulaci lonske, ne prilis vydarene sezony Browns..

Jmenuju se Petr, je mi 22 let a NFL sleduju s prestavkama zhruba 3 roky.. Podrobny popis toho, jak jsem se vlastne k NFL dostal, je k nahlednuti v mem profilu, pokud by to nekoho zajimalo, o cemz silne pochybuji :P .. Mam dva oblibene tymy - Browns z AFC a Cards z NFC.. Fandou Browns jsem se stal diky tomu, ze jsem zhruba ve stejne dobe, kdy jsem poprve zacal sledovat NFL, fandil Cavs a na jednom ze zahranicnich for se zive diskutovalo i o vykonech Browns, ktere jsem postupne pojal za svuj oblibeny tym (i kdyz jsem predtim nevidel ani jeden z jejich zapasu - nicmene jak jsem tak jednou koukal na jejich statistiku a vykony za ery dua Anderson/Quinn, mozna se slusi rict - diky bohu :D ) .. Fandou Cards jsem se stal pri svem navratu k NFL a shlednuti uchvatneho zapasu s Packers z Wildcard PO zapasu v roce 2010 - proste laska na prvni pohled prevedena do sportovni praxe, no znate to ;)

Ted k Browns - pred lonskou sezonou, po podarenem training campu a se spoustou novych tvari v ofenzive i defenzive jsem byl docela optimisticky.. Optimismus ale ze me vyprchal v momente, kdy Delhomme nepochopitelne zazdil posledni drive prvniho polocasu v prvnim zapase s Bucs a souper toho ve druhem polocase dokonale vyuzil.. V tom okamziku mi bylo jasne, ze tahle sezona pro Browns (a jejich sance na Wildcard PO spot) skoncila jeste driv, nez se vlastne poradne rozbehla.. Po Quinnovi a Andersonovi jsem doufal, ze Delhomme bude konecne odpovedi na trable, se kterymi se Browns na postu QB poslednich par let potykali.. Nemohl jsem se vic mylit.. V okamziku, kdy Jake hodil nespocet dalsich stupidnich interceptionu proti Falcons ci Panthers, a zazdil kazdy druhy utok po rychlem 3 and out, bylo mi jasne, ze on je odpovedi na nase QB problemy asi tolik, jako je odpovedi reforma Miroslava Kalouska na problemy se statnim rozpoctem..

Vzhledem k tomu, ze moje PO nadeje tak byly zadupany hned prvni tyden, modlil jsem se, at z toho neni dalsi 7-9 nebo 6-10 sezona, ktera by neprinesla tolik vytouzeny vysoky draft pick, ktery by se dal oznacit za difference makera.. "Newtonovska" bilance z toho nakonec nevzesla - FU Carolina - nicmene z toho byl dostatecny suckfest na to, abych quest za vysokym DP v prvnim kole, oznacil za uspesny (hej, alespon neco se povedlo :) ).. Pred samotnym draftem jsem doufal v no.1 recievera.. At byl Colt sebevic impresivni, postupem casu se ukazalo, ze bez elitniho recievera to zkratka nepujde - Robiskie a Mo-Mass jsou slusnou volbou na pozici 2 ci 3 recievera, Stuckey u me skoncil v okamziku, kdy zazdil finalni drive proti Jets a pripravil Browns o treti vitezstvi v ramci triple-heavy matchupu se Saints, Pats a Jets a Cribbs byl nesvuj cely rok, trapili ho zraneni a nikdy se nedostal do te formy, kterou mel rok pred tim a ktera mu vynesla ten velky kontrakt.. Nasledny trade s Falcons me nejdrive postrcil do "rage modu", protoze jsem uz pocital s draftem Julia Jonese, ale kdyz jsem vychladl a na trade se podival s odstupem, i ja jsem pochopil, ze Cleveland dostal nabidku, ktera se nedala odmitnout.. Cely ten trade jasne znacil, ze Browns nesazeji na kvalitu, ale kvantitu.. Radeji mit 5 dobrych hracu a zacelit nekolik mezer najednou, nez mit jednoho elitniho hrace a stale mit 4 jine problemy.. S draftem Taylora, Marecice, Shearda, Littla jsem byl spokojenej, draft Camerona jsem videl skepticky, protoze na te pozici (jako jedne z mala) mame pretlak s uzdravenym Moorem a Watsonem (jeho prozatimni vykony me zatim utvrdily v tom, ze jsem mel pravdu) a ty ostatni (se vsi uctou k nim) beru jen jako do poctu..

Negativa lonske sezony ?

Obrovske mnozstvi zraneni, ktere (s vyjimkou Delhomma) byly hlavnim duvodem pro to, ze Browns skoncily tak, jak skoncily.. Cela o-line i d-line byla pred 5 tydnem v troskach, running game po zraneni Hardestyho v haji, o linebackerech ani nemluve..

Otresny Magnini a Dabol.. Jediny, kdo byl z toho trenerskeho triumviratu k necemu, byl Ryan, ktery je ted u 'boys.. Ti dva vyse zmineni byli .. (no radeji nebudu sprosty).. Nikdy v zivote jsem nevidel min kreativni ofenzivu, nez byla ta nase pod vedenim Dabola, jeho jedinou ofenzivni taktikou bylo - give the ball to Hillis a get the fuck out of his way - to nejakou dobu fungovalo, ale ve druhe pulce sezony uz to tymy prokoukly a Dabol nemel zadnou odpoved.. Magniniho pristup k novackum (v cele s Coltem), uprednostnovani jednotlivych hracu nad ostatnimi a neexistujici game planning me jen utvrdily v tom, ze jeho vyhazov byl spravnou volbou.. Shurmur oproti nemu pusobi jako Nostradamus (a diky bohu za to..)

Otresna vykonnost nekterych hracu, kteri byli rok pred tim prakticky nepostradatelni - od Wrighta (diky bohu gone u Lions), pres Harrisona (diky bohu gone - take u Lions) az po Pashose s Womackem (gone v Arizone ? Damn)

A i kdyz je to mozna klise fraze, tak chybela i trocha stesti.. Ty neustale porazky o dva ci tri body s Bengals, Bucs, Jags, Chiefs, prohra v prodlouzeni s Jets, i kdyz uz jsem pocital s vyhrou, to vsechno mohly byt pri trose stesti vyhry a sezona se mohla vyvijet jinak..

Nicmene i nejaka ty pozitiva se nasly - vynikajici draft z predchoziho roku (vyjma Hardestyho, ktery se snad ukaze letos, kdyz se - surprise, surprise - zranil Brandon Jackson..).. Kdo cekal od high DP jako Ward, Haden nebo McCoy nejake vysledky ? Ja teda ne.. O to vic me prekvapilo, jak se hned prvni rok usadili a vsichni tri se staly (drive nebo pozdeji) nepostradatelnymi cleny tymu.. Hlavne Colt, ktery debutoval na hristi Pittsburghu, coz je mozna ten nejtezsi debut vubec (s ohledem na rivalitu mezi obema tymy).. Vedl si dobre.. A nebyt toho zraneni, kdo vi, co by nasledovalo po jeho excelentnich vykonech proti Saints, Jets a Pats.. V zaveru sezony uz to nebyl on a bylo jasne videt, ze hraje se sebezaprenim, pres zraneni.. Tesim se, co predvede letos ve WCO a s ofenzivnim koordinatorem, ktery vi, co dela - Enjoy that idiot Dabol Miami :D

Druhym plusem byl Joe Thomas, ktery delal co mohl, ale ta poslepovana O-Line i tak horela.. Nastesti Thomas si svymi vykony vyslouzil prakticky career smlouvu, coz je super (bal jsem se, ze by pres leto mohl zamirit do Green Bay a vratit se tak tam, kde zacinal).. Best LT in the Game IMHO.. Palec nahoru pro celou front office..

No a nakonec Peyton Hillis (zaroven muj nejoblibenejsi hrac).. Zhruba tak jednou do mesice si pustim na youtube to video s analyzou expertu NFL, kteri rikaji (cituji) - Browns traded Brady Quinn for nothing - rok na to mel Hillis career year, je na obalu Maddenu (coz jse zaroven i prokleti, fuck) a Quinn je sotva second stringer a vyjma skalnich fanousku po nem ani pes nestekne :lol: Doufam, ze White Rhyno bude nasledovat Thomase a co nejdriv podepise novy dlouhodoby kontrakt (uz se na necem pry pracuje, ale hned tak to nebude)..

No, to je asi tak vsechno.. Koukam, ze jsem se docela rozepsal.. Jestli to nekdo docetl az sem, tak ma muj respekt.. See ya later :)

_________________
Obrázek
Obrázek


Naposledy upravil Crowax dne čtv 01. zář 2011 15:27:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 15:25:52 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
KONECNE Browns fan :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 15:37:34 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. led 2011 22:54:37
Příspěvky: 66
docetl a fandim ti taky mam rad hillise :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 17:37:22 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. črc 2009 22:04:21
Příspěvky: 75
Bydliště: Plzeň
:) po tom co Browns draftnuli Colta tak jsem je začal trošku sledovat.
opravdu ten bílej divočák musí přirůst k srdci :D měl sem ho i v několika fantasy kde mi kompenzoval to, že sem jak vůl draftoval 1RB Browns Jerome Harisona :lol: čemuž jsem hlavně před sezónou řikal thunderce že běhat bude.

Doufám že se letos bude dařit a Browns po loňské smůle si vyberou štěstí a možná se někdy dočkám že tučnáčtí oceláři budou zhlížet jak Browns vítězně kráčí za divizním titulem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 17:42:25 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
ty jooo...hooodne dobre napisane, ako respekt ze browns fan, Phill Taylor inak skvela volba, v divizii s Ravens, Steelers a Bengals musite najskor vediet zastavit run....Moore, Ward, Little, Taylor, McCoy ...vsetci pozoruhodne talenty do buducna, skoda len Erica co siel na IR, inak Browns pre mna sympaticky tim ;-)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 17:50:59 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Napsal jsi to krásně, četl jsem to skoro na jeden nádech ale připrav se na pořádnou Steelers - Browns war, co nenávidím ještě víc jak komunismus je velké hnusné oranžové hovno z Clevelandu :D

What is the difference between the Brown and a bucket full of shit?

The bucket! :D

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 19:37:49 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. zář 2011 13:12:30
Příspěvky: 6
Bydliště: Kladno
flanky píše:
Napsal jsi to krásně, četl jsem to skoro na jeden nádech ale připrav se na pořádnou Steelers - Browns war, co nenávidím ještě víc jak komunismus je velké hnusné oranžové hovno z Clevelandu :D

What is the difference between the Brown and a bucket full of shit?

The bucket! :D


Zarad se do fronty, uz me s timhle prudil celej den Russell a ja musel kontrovat desitkami, zpatra vymyslenych joku o Rapistbergerovi, protoze nic jineho se na Steelers vymyslet nedalo ve spojitosti s Browns.. Posledni velky uspech Browns se datuje do dob Jima Browna, kdy snad nikdo ze soucasnych hracu nebyl ani na zivu, mate lepsi ofenzivu, defenzivu, kazdej rok je to jeden blowout za druhym a zatimco ja se tetelim blahem nad potencialem nove draftovanych hracu a na posledni Andersonuv PO run si vubec nevzpominam, Big Ben a fandove Steelers pocitaji vitezstvi v PO a ucasti v SB..

Jediny v cem snad maji Browns navrch je, ze po odchodu Rogerse a Edwardse nemaji tolik douchebagu v tymu.. Steelers jich maj dost v cele s 'bergerem, Dirty Wardem, "Usamou" Mendenhalem a Jamesem "Fuck entire league and my team-mates too" Harrisonem.. Na druhou stranu bych s chuti vymenil par slusnackych scrubu v nasem tymu za tyhle individuality, pokud by to znamenalo ucast v SB nebo alespon AFC Championship game (yup, jsem zoufalej :) ).. Takze i z tyhle nevyhody je vlastne vyhoda a ja nemam jak kontrovat.. I tak se samozrejme tesim na vzajemne zapasy a na nejaky ten peprny trash-talking pred, v, a po zapase :)

PS: Fuck Steelers and - Ben Roethlisberger isn't expected to join his teammates for voluntary off-season workouts. Rothlisberger doesn't like anything voluntary :P

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 19:57:28 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Haha pekny joke :D n
no nevypalim vsechen trash talk, ale radsi ho budu servirovat v doporucene denni davce ;)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 20:32:14 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. říj 2010 19:04:54
Příspěvky: 9
Bydliště: Teplice
Myslim, že budeme mít my "STEELERS" převahu jak tady na fóru, tak samozřejmě i v samotný sezóně. Pokud prohrajete s náma 2x o méně jak 20 bodů, tak to můžete považovat za úspěch! hehe :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Browns recap
PříspěvekNapsal: čtv 01. zář 2011 20:53:16 
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. zář 2011 13:12:30
Příspěvky: 6
Bydliště: Kladno
Russell píše:
Myslim, že budeme mít my "STEELERS" převahu jak tady na fóru, tak samozřejmě i v samotný sezóně. Pokud prohrajete s náma 2x o méně jak 20 bodů, tak to můžete považovat za úspěch! hehe :D


Hey, jak jsem psal na "Ajsku", vzhledem k tomu, ze jsem clenem grupy zvane "Suck for Luck", klidne si posluzte.. Ocekavam, ze v tu dobu uz budeme zase bez sanci na PO a s polovinou tymu na IR (uz ted mame v haji - na depth chart - starting SS, FS, druhyho running backa, dva linebackery a jak Orli napsal Steinbacha done for the season) .. A vzhledem k tomu, ze nase O-Line je podprumerna (vyjma Joa) bude Colt out, ani se nenadejeme (Seneca time - Browns fans rejoice - not..)

Coz me vede k jednomu bodu, ktery jsem nezminil ve svem uvodnim prispevku - aktivita Browns v letosni off-season - nic, nula, zip, zero, nothing - chapu, ze soucasna filozofie Browns je stavet na mladi a jit na to pres draft, kdyz to v minulosti nevyslo s temi milionovymi investicemi do Rogerse, Jureviciuse a co.,.. Nicmene s tak ohromnym cap spacem a nedostatkem prakticky na kazde pozici vyjma dvou, tri a s takovym ohromnym mnozstvim FA, bazicich po penezich, me docela nakrklo, ze nas "marquee signing" byl Brandon Jackson, ktery lestil loni lavku u Viks, a Usama Young, ktery se u Saints take zrovna dvakrat neprosadil.. Nerikam, ze museli vyplacnout (nesmyslne) tolik penez jako Seahawks, ale jednoho, dva zkusene hrace privest mohli - jmenovite Ray Edwards a nejaky zkuseny reciever, ktery by pomohl tem bazantum, ktery tam u nas ted pobihaj - nekdo jako Jenkins nebo Breaston..

Zatim budu drzet basu s Heckertem a Holmgrenem ohledne jejich 2012 planu (kdy maji taky obrovsky cap space), ale pokud neudelaji nic ani pristi off-season, kdy by jsme podle nich meli utocit realne poprve po dlouhe dobe na PO, budu zadat jejich hlavu (alespon virtualne :) )

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz