Právě je pon 04. pro 2023 13:29:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 8:30:21 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Ahoj kluci. Včera super.
Buffalo Bill: My jsme to s Buffalem viděli, takže jsme si to užili live. No, delfínům ten zápas opravdu nevyšel. My máme proti nim dobrý match-up.
V tomhle počasí bylo jasné, že rozhodne běhová hra a ne pasová. Podívejte na tuhle tabulku úspěšnosti běhové hry týmů v nfl - nejlepší:
1 Buffalo
2 Seattle
3 San Francisco
4 Carolina
5 Philadelphia
6 Denver
7 Cincinnati
8 San Diego

a nejhorší:
29 Miami
30 Cleveland
31 Dallas
32 Atlanta

Bylo jasné, že Dolphins budou muset bránit Tannehilla, aby měl dost času na dobré přihrávky a receiveři, aby měli dost času na separaci. Jenže to nešlo: tabulka nejlépe sackujících týmů v nfl:

1 New Orleans
2 Buffalo
3 Carolina
4 St Louis
5 Seattle

tabulka týmů nejhůře bránících QB proti sackům:
30 Jacksonville
31 NY Jets
32 Miami

To nemohlo dopadnout pro Miami dobře. Navíc mají dlouhodobě zraněného running backa a těsně před utkáním laboroval se zdravím i run back Thomas. Byly -3 stupně kosa, vítr a omrzlice.
V komentářích vepředu někteří kluci píšou, že dolphins hráli na nic, že takhle se o play-off nehraje. To není pravda, ti kluci tam nechali srdce, ale když to nejde, tak to prostě nejde. Nenech si nic namluvit.
Já ti jen řeknu tohle: já jsem šťastný, že jsme vyhráli. Nad delfínama obzvlášť, protože je nemusím. Ale je mi jich líto, protože teď to od gaučáků schytají.
Ale jak říká MoMo: Bills mají svoje problémy a když jsou dole je to tak v pořádku a nikdo nic neřeší.
Takže v klidu se připravit na Pats a pojďme si ten zápas užít!

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 8:38:05 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Jo jinak kluci bacha:

utkání proti pats bylo přesunutý, někam si to poznamenejte:

The NFL announced Sunday night that the Bills-Patriots game will now kick off at at 4:25 PM on CBS.


To znamená, jestli se nepletu, že utkání začne v 22.25.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 14:18:40 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Ted jsem to četl,je tady nadeje že to bude davat Sport tv,to by bylo snad poprve co by davali Bills...Brady asi hrat bude a s Ravens pěkne zametli...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 14:43:36 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Hm, docela jim nabančili. Bylo vidět, že Flacco asi nastopil s velkým sebezapřením. Noha ho musela hodně bolet. Myslíš, že by mohli dávat Bills? Na to mám jasnou odpověď - Bills určitě dávat nebudou. V lepším případě budou dávat Patriots. :)

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 14:59:54 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Mam obavu,že budou davat Cowboys-Eagles,a v noci je myslim Bears-Packers..ale uvidime nechame se překvapit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 15:54:31 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Ale chlapi... možno nás predsa len dajú! Ja osobne by som si hrozne rád pozrel pekne v TV (na gauči a s pivečkom v ruke!) jak rozprášime Pats ;) :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 17:33:46 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Tak to já taky. Mám teda novej monitor - vlastně starej, vyřazenej z práce, ale pořád parádní. Horší je to se streamem. Pokud dávají reklamu - problém nikdy není a obraz je perfektní a neexistují ani žádné záseky, jakmile se začne hrát, vzrůstá riziko záseků. Čím blíž se hra přesouvá k jedné red-zóně, tím pravděpodobnější jsou výpadky, na hranici end-zóny už je pravděpodobnost výpadku velmi vysoká, v případě field-goalu ne tak, jako když hrozí touchdown, s každou další čtvrtinou roste riziko o deset procent, v prodloužení roste dvojnásobně. Pochopitelně na reklamy to nemá žádný vliv, ty jdou skvěle celou dobu. Docela obyčejný příklad zákonu schválnosti.
Podívat se na zápas v klidu v televizi by bylo naprosto dokonalý.
Já budu o Vánocích dělat na tom webu. Roman mi řekl, ať zatím nic nedělám, že to je zbytečné. Sejdeme se na to ve čtvrtek. Pak už to půjde rychle a každý den tomu budu věnovat alespoň 3 hodiny
Hezký Vánoce kluci a hodně velkých a drahých dárků.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 18:06:45 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Ďalšia trefná definícia! ;)
Dík!!! a aj tebe a Buffovi prajem krásne Vianoce a všetko dobré :!: :!: :!:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 21:35:32 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Universisity of Buffalo vypadla v play off se San Diego State,aspon se nekdo dostal do play off...přeji Vam i sobě bilanci 7-9..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 9:00:14 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Jj, zato ale vyhráli hokejisti, porazili kojoty 2-1. Začínají se dostávat do fazóny, jen škoda, že trochu pozdě. Proti patriotům to bude těžký - teda ne že by nějaký utkání bylo lehký, ale viděli jste je proti ravens, normálně je vymetli. Nemyslím, že to utkání vypustí, budou chtít vyhrát.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz