Právě je pon 04. pro 2023 12:20:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: ned 30. kvě 2010 22:16:33 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. kvě 2010 21:05:22
Příspěvky: 9
Hoj hoši, mám dotaz. Posledního cca půl roku sem nedal balón z ruky. V životě mě žádný sport nechytl jako tohle. Chtěl bych začít hrát, ale nevím jestli není pozdě. Je mi 15, mám skoro 2 metry a 100 kilo. Bohužel nejsem nějaký velký běžec. Nadruhou stranu ale žádné tintítko nejsem :) Myslíte že by mě někde vzali? Bydlím v Kralupech, takže v Praze sem za půl hodiny vlakem. Snad sem dotaz umístil do správné sekce. Dík za odpovědi.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 8:56:53 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. dub 2009 16:03:39
Příspěvky: 39
Určitě to zkus. V Lions i Panthers hledají nové hráče :-) Já udělám maturu a také plánuji vstoupit do nějakého teamu.

Náborové "letáky"
http://www.blackhawks.cz/index.php?opti ... 58&lang=cs
http://www.praguepanthers.cz/nabor-novych-hracu
http://www.lions.cz/_OBRAZKY/nabor_091106.jpg

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 10:54:51 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ty krávo, 2 metry a 100 kilo, ty jseš ideální fotbalista :D Pokud je ti 15 let, tak budeš v juniorech všechny drtit. Teď bude akorát začínat juniorská sezóna a jelikož už ti bylo patnáct, tak můžeš hrát. Určitě bych tam přišel co nejdřív, abys mohl začít "pronikat" do hry. Hráči s tvou postavou a obzvlášť v juniorským věku, jsou velmi žádanou komoditou :)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 12:40:00 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. kvě 2010 21:05:22
Příspěvky: 9
OK, dík za tipy, jinak, terý tým z výše zmíněných by jste mi doporučili? U Lions mají dobrou věkovou kategorii (15 - 18, proti 12ti letým klukům to moc nevidím), jenomže sou to mistři, takže nevím, jestli to není moc 'prestižní'.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 13:07:55 

Registrován: pon 09. bře 2009 13:22:05
Příspěvky: 117
No tak to trochu upresnime ;)

Juniorska kategorie je vsude stejna 15-19, takze at uz si vyberes jakykoli tym, budes hrat za juniory s vrstevniky. Kategorie od 12let je pro FLAG.
Lions jsou sice poslednimi mistry juniorske ligy, ale nezapominej ze diky velice uzkemu vekovemu rozptylu se slozeni juniorskych tymu casto meni, takze ciste teoreticky za rok uz ze soucasnych mistru nemusi hrat ani jeden a ty muzes byt po rocni priprave veteran a hvezda tymu ;) Takze na tohle nekoukej, uspesnost tymu v juniorske lize se houpe jako na vode a je zavisla od uspesnosti nabrane generace... Kazdopadne neco si zjisti spise kolem seniorskych tymu kdyby si chtel pokracovat...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: pon 31. kvě 2010 21:41:45 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. kvě 2010 21:05:22
Příspěvky: 9
Hoj, mohli byste mi říct kontakt (mail) na Blackhawks? http://blackhawks.cz/index.php?option=c ... 61&lang=cs Mi to píše něco s ochranou před Spam Boty a neukazuje mail.

_________________
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: úte 01. čer 2010 7:41:38 

Registrován: pon 09. bře 2009 13:22:05
Příspěvky: 117
nabor@blackhawks.cz

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: úte 27. črc 2010 12:38:55 

Registrován: úte 27. črc 2010 12:34:29
Příspěvky: 1
Zdravím, všechny mám takový dotaz... Je mi 20, mám malou výšku docela 172 cm a vážím zhruba 66kg, ale to se dá zvednout na 70, ale jinak dost rychle běhám, chci se zeptat jestli by mě s těmito parametry někam vzali?? Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: úte 27. črc 2010 13:50:45 

Registrován: pon 09. bře 2009 13:22:05
Příspěvky: 117
Jestli rychle behas a trosku i te agilitky v tobe je tak bych se o fleka nebal... tailback, cornerback, tve nejpravdepodobnejsi vyuziti... ale az nejaky to otukani ukaze v cem by mohl byt tvuj nejvetsi prinos... kazdopadne to zkus...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Začít hrát...
PříspěvekNapsal: úte 27. črc 2010 14:39:48 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
bosak.patrik píše:
Zdravím, všechny mám takový dotaz... Je mi 20, mám malou výšku docela 172 cm a vážím zhruba 66kg, ale to se dá zvednout na 70, ale jinak dost rychle běhám, chci se zeptat jestli by mě s těmito parametry někam vzali?? Díky


Určitě to zkus! I takový hráči jako ty v tomhle sportu najdou uplatnění, což ho děla krásným. Podívej se do tohoto tématu: viewtopic.php?f=60&t=698 a najdi si nejbližší tým k tvému bydlišti. Bohužel kvůli věku už nemůžeš hrát juniorku, ale budeš muset počkat na seniorskou sezónu, která začíná zimní přípravou někdy v lednu. Určitě to ale zkus!

P.S. A kdybys chtěl hrát za Brno, tak tě uvítáme s otevřenou náručí ;)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz