Právě je pon 04. pro 2023 10:08:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Jaký způsob chatu by jste nejradši?
Anketa končí za úte 18. lis 2008 13:47:30
Webová služba typu XChat.cz 80%  80%  [ 4 ]
IRC 0%  0%  [ 0 ]
Skype 0%  0%  [ 0 ]
ICQ 0%  0%  [ 0 ]
Zůstat u Fantasy Yahoo chatů 20%  20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: pon 17. lis 2008 20:09:24 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Já myslím, že ta debata je super a HoP to co dělá, dělá dobře :) .

Jinak moje historie sledování sportu sahá přesně ke stejné události - když mě bylo 7 tam jsme doma vyhráli MS v hokeji a pro mě byl tehdy nejlepší Jiří Králík. Cosi jsem také tušil o nějakém Mariovi Lemieux, Steve Yzermanovi a že snad někde hraje nejlepší hokejista na světě jménem Wayne Gretzky... ;)
U mě je č. 1 americký fotbal - od r. 1993 kdy jsem začal sbírat kartičky... teď jich mám asi jenom 15 000 pokud jde o americký fotbal... a to už je asi tak 8 let nesbírám - neutáhl bych to finančně a manželka by mě asi opravdu nechala zavřít do Bohnic :lol: :roll: :? , kam to ostatně ze svého bydliště v Praze nemám daleko.... Ne, to je legrace - manželka je relativně tolerantní...
Jinak první americký fotbal v TV, který jsem viděl byl na ČT sestřih Super Bowlu ve kterém Dallas deklasoval Buffalo (ten první...) a já tomu moc nerozuměl, ale už tehdy jsem věděl, že "forever football". Jinak kriticky musím uznat, že v AJ také zrovna nezářím... :roll: , ale celkem to jde... holt je to o tom, že ji v praxi nepotřebuji a tak se k tomu nenutím. Zase ji ale umím lépe než ruštinu, kterou jsem se učil 2 roky ve škole, než se to před 19 lety změnilo... :D

A ještě k draftu - můj první výběr byl Welker a toho jsem fakt chtěl, to nejlepší pak už bylo pryč a já bral i trochu "za zásluhy" Harrisona a Bruce.

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 10:56:13 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Tak to sem začal sbírat kartičky zhruba ve stejné době. 15 tisíc jich ale nemám :-) Sbíral jsem hlavně můj nejoblíbenější tým LA Kings, a pak hlavně Edmonton a Calgary - z historických důvodů, takže mám hráče jako Messier, Kurri, Tikkanen, atd. :-)

S výukou jazyků to za nás nebylo nic moc, to je pravda, a zrovna v té době se to lámalo. Takže po 1,5 roce ruštiny na základce, jsem měl 2 roky ještě angličtinu, ale na střední bohužel 4 roky němčinu. Takže sem si angličtinu vypiloval do použitelné formy až při práci :-)

Co se týká draftu, já jsem byl hodně nadšenej, že se mi podařilo ulovit trio Brees, Barber, Moss. Jak říkám, připravoval jsem se, a věděl jsem, že tihle tři ve fantasy bodují hodně. Proto mě překvapilo, že na mě vyšli všichni tři. Bohužel, zbytek draftu jsem trošku zvoral, Forte se mi povedl taky, obrana celkem taky, jinak ale bída.
Jak říkám, brát jen jednoho WR z prvních 4 kol a v pátém vzít Engrama, to byla bota :-) (A koukám že ty jsi druhého WR bral taky až v 5. kole)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 12:23:43 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
To ja se k draftu Fantasy radši ani moc nevyjadřím :D, malinko jsem neodhaldl o co vůbec ve Fantasy jde(neměl jsem moc času v té době to zkoumat), tak jsem spíš vybral hráče, kteří mě byli sympatický :), jinak taky jsem sbíral kartičky NHL, btw mám komlet serii kartiček Pinnacle Score z roku 97 ;). Co se týče jazyků, tak angličtinu doháním až teď na vejšce, jinak jsem se učil němčinu.

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHAT
PříspěvekNapsal: úte 18. lis 2008 13:25:43 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Pokud mate nekdo zajem tak taky mam doma nejaky karticky. Mensi sbirku Insertek a jednu vzacnejsi s kouskem dresu Martina Gerbera, jeste jako kacenku. Mam to dost neforemne naskladany v krabici.
Jak se rika, ze snidane je zaklad dne, tak je draft zaklad uspesne sezony ve Fantasy.
Ja se anglictine dost venuju, proste me to bavi... Mel jsem naslapnuto na FCE, ale jsem linej. Jako druhej jazyk ma rustinu, kterou me nutili na gymplu.
Pro zlepseni anglictiny je podle me nejlepsi sledovat filmy a serialy v originalnim zneni, potom jeste nakladnejsi moznost, stravit nejaky cas v anglicky mluvici zemi.
Kdybyste meli nekdo zajem, tak mam stazeno asi 8GB NFL Top Ten od NFL Films. Pokud bydlite v okoli Brna tak se muzem domluvit na predani, nebo to muzu poslat postou. Je to fakt suprovy a clovek se pritom pobavi a nauci se neco o historii NFL zaroven.
Lze to volne stahnout z leech.tenyardtorrents.com

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz