Právě je pon 04. pro 2023 12:39:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2009 23:22:45 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 22:51:21
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Vzhledem k rovnoměrnosti informací o mužstvech a ostatních událostech bych :!: NAOPAK :!: oblíbená mužstva odebral. Web nemá fungoval jako školní družina, ale jako věrohodný a seriózní zdroj informací o celé NFL pro širší veřejnost. Navrhuji rozdělit pisatele do dvojic popř. skupin. Ke každé skupině přiřadit příslušný počet mužstev a s těmi nechat danou skupinu operovat. Dále vytvořit specialteam pro statistiky a jiné "podružné" informace. Pakliže se bude každý starat jen o to co by ho bavilo, nikam web nepovede a celá naše komunita bude jen pro smích a zanikne dříve než vznikne. Postavme se tedy k tomu zodpovědněji. Letošek se stoprocentní jistotou nestihneme. Vezměme si tedy příští sezonu jako "beta", abychom věděli zda na to vůbec jako kolektiv máme...

díky

_________________
XXI Broncos XXV Bills XLII Patriots XLVI Patriots


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2009 7:39:49 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. úno 2009 6:30:20
Příspěvky: 158
Bydliště: D-Line
Tak s tímto naprosto souhlasím

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2009 16:48:00 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
fejkař píše:
Vzhledem k rovnoměrnosti informací o mužstvech a ostatních událostech bych :!: NAOPAK :!: oblíbená mužstva odebral. Web nemá fungoval jako školní družina, ale jako věrohodný a seriózní zdroj informací o celé NFL pro širší veřejnost. Navrhuji rozdělit pisatele do dvojic popř. skupin. Ke každé skupině přiřadit příslušný počet mužstev a s těmi nechat danou skupinu operovat. Dále vytvořit specialteam pro statistiky a jiné "podružné" informace. Pakliže se bude každý starat jen o to co by ho bavilo, nikam web nepovede a celá naše komunita bude jen pro smích a zanikne dříve než vznikne. Postavme se tedy k tomu zodpovědněji. Letošek se stoprocentní jistotou nestihneme. Vezměme si tedy příští sezonu jako "beta", abychom věděli zda na to vůbec jako kolektiv máme...

díky


hm, fejku napad sice nieje zly, ale ked to skonci sposobom, ze musis toto a to, pak to nebude viest uplne nikam...uplne to prestane bavit, a kazdy sa na to postupne vykasle, cest samozrejme vynimkam, ale nebude nas to proste bavit a budeme k tomu nuteny...myslim ze zaklad je aby kazdy najskor spravil muzstva ktore ma rad, kedze je nas tu vazne hodne a vacsina teamov ma fanusikovske pokrytie, zvysok by sa potom mohol prerozdelit a s tym zvyskom mozme pracovat tak ako navrhujes...spravne hovoris ze ked kazdy bude len to co ho bavi, tak to nedotiahneme, ale aby sme si to prerozdili uplne vsetky teamy, je podla mna az moc...podla mna staci ked si prerozdelime teamy, ktorym nikto nefandí...takto mame zajistene, ze kazdy spraví svoj oblubeny team, co bude ta prijemnejsia chvilka pre kazdeho pri podielani sa na tvorbe webu, a verim ze i ten prisudený team urcite v poho kazda skupinka zvladne...takto zabezpecime ze ta praca pre web bude naozaj bavit...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2009 21:45:29 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 22:51:21
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Maro (a i ostatní, je to i pro Vás), prosim Tebe. Ten web nebude o zábavě, o profilech svých týmů. Hlubší profilování týmů je až to poslední co tam nebude chybět. Web bude v první řadě o tvrdý práci ať jseš fanoušek toho nebo toho týmu. A až se ta práce rozjede, tak Tě nebude bavit psát ani o jednom z nich. Člověk bude procházet strašnou krizí, kdy by se na všechno nejraději vykašlal, ale jde o to se "kousnout", krizi překonat a jet dál. Vím, co píšu. Sám moc dobře víš, jak to vypadá v NFL ať se hraje nebo ne. Je to mašina která nikde nestaví a na nic nečeká. Takže až vyletí nějaká zpráva, která nám naší blbostí a nepozorností uteče a my tam místo ní budeme mít v profilu fotečky nějaký hvězdy jak grilluje doma na zahradě, tak se nám každej vysměje, co jsme za ubožáky, že neumíme včas aktualizovat zprávy. Věř mi, že to bude každodenní job a na práci tvorby profilů jednotlivejch týmů nezbude vůbec žádnej čas. A pakliže někdo má rád NFL jako celek, jako něco na co dlouhou dobu čekal, až to tady bude mít jak na talíři, pak by mu mělo být úplně jedno jesli píše o šampionech nebo outsiderech. Finální článek ale musí mít hlavu a patu, aby se krásně začlenil mezi ty ostatní, protože napsat dobrej čitelnej článek, to neni individuální práce, ale kolektivní. Stejně jako zodpovědnost za něj...

_________________
XXI Broncos XXV Bills XLII Patriots XLVI Patriots


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2009 21:55:04 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
myslim ze inac s tymi profilmi teamov to navrhoval i hop ako prvy, proste aby nebol ten web prazdny, aby bol uz nejaky content...proste aby ked si trebars niekto otvori stanku o nfl, tak nech si pekne najde info o tom ktorom teame, a verim ze sa nam podari zprofilovat vsetky :-), to je proste zaklad, ked budeme mat profily, pravidla, FAQ, nejaku vseobecnu historiu, tak moze hop zacat programovat web a zacat tvorit webdesign...pak mozme zacat s dennou aktualizaciou, cize sa dohodnut, kto bude o ktorych teamoch pridavat aktualne clanky, aby boli pokryte vsetky novinky...mne nerobi problem pisat novinky o oaklande, nebo kansase, stejne je to nfl :-), takze verim ze to pojde...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2009 22:48:39 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
To, že jsem něco navrhl neznamená, že to tak musí být. Sice jsem admin, ale obsah webu, co tam bude, co tam bude nejdřív, co tam nebude, to je o dohodě nás všech. Já to sám vymejšlet nebudu.

A fejkař má hodně dobrý a konstruktivní připomínky, mě některý věci ani nenapadly.

Jestli novou sezónu stihnem nebo nestihnem zatím nechci spekulovat, ale osobně pro mě by to bylo asi trošku překvapení. (Teď máte někteří maturity, zkoušky, další povinnosti, mě nevyjímaje, pak budou prázdniny a najednou je tu nová sezóna, ani se nenadějem.)

Takže já jsem pro se v klidu dohodnout, rozdělit si práci, i za cenu, že to na novou sezónu nebude. Aspoň si během tý sezóny mlžem zkusit nanečisto, jestli na to máme nebo ne.

A počítejte s tím, že po prvotním nadšení z toho bude prostě práce, která nás občas bavit nebude. Bohužel, není to sport, na kterém se dá u nás zbohatnout, takže si ani nemyslím, že by nám to ten web ve formě nějakých peněz vrátil. Maximálně si třeba v budoucnu vydělá z případné reklamy alespoň na svůj provoz.

Tzn. znovu všichni zvažte, jestli do toho opravdu půjdete, pokud někdo řekne NE, tak se to bude respektovat.

A připomínám, že jakejkoliv web je lepší, než žádnej.

Nikdo po nás nechce, aby jsme dělali denní aktualizace novinek, hlídali hot news atd. Hlavně aby tam byly nejdůležitější věci o americkém fotbalu a NFL. Alespoň pro začátek.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 16:38:13 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Souhlasím s hopem a fejkym... :)

Já jako konkrétním content mohu dodat svoji asi 40ceti stránkovou studii na téma Marino vs. Montana... ale nejdříve ji musím znovu přečíst, protože to co jsem sesmolil před skoro už 11 lety mi možná dnes už nebude připadat smysluplné... :? :shock:

Navíc můj čas se teď počítá na před a po porodu... a mám obavu (někteří z nás mě určitě pochopí :) ), že po porodu nebudu mít čas ani po těch večerech, kdy se na forum dostanu...

Ale v sezoně bych chtěl na webu pracovat... alespoň to co jsem dělal vloni.... :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 21:48:48 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. led 2009 20:10:54
Příspěvky: 181
Od teto sezony (v lete) vznikne oficialni cesky web nfl.cz. Vytvoreny profesionalni firmou, spravujici napr. http://www.efotbal.cz. Chteli byste se nekdo podilet na psani clanku, jako exetrni pracovnik? Proste to co se zde planuje jen by to bylo na oficialni profi stranky o NFL a Ceske lize, samozrejme kazdy napsany clanek by byl nalezite peneze ohodnocen.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 21:59:37 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:06:05
Příspěvky: 262
Bydliště: Přelouč
Tak záleží o čem by chtěli abych psal??

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2009 22:02:22 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Oni to nejak verejne vyhlasili, ze chteji neco takoveho udelat anebo mas nejake interni zdroje? No zajem bych mel :-)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz