Právě je pon 04. pro 2023 12:09:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CZNFL DRAFT AWARD 2015
PříspěvekNapsal: sob 05. zář 2015 23:54:36 

Registrován: úte 18. kvě 2010 1:53:09
Příspěvky: 108
Rok sa s rokom zišiel a manažéri najprestížnejšej fantasy ligy amerického futbalu v česko-slovenských končinách sa mohli zase raz realizovať. Plná účasť bola dôkazom toho, že nikto neberie draft na ľahkú váhu a nikto si nechcel nechať pokaziť fantasy sezónu nejakým výberom autpickom.
Aj tohtoročný draft priniesol výsledky a hlavne momenty, za ktoré si zaslúžia niektoré tímy ocenenia už v predstihu. Poďme teda pekne z ostra a hneď ako prvú vyhlásme cenu pre najlepší tím po tohtoročnom drafte.

1)ROLLS-ROYCE AWARD: alebo cena pre tím ktorý by mal prejsť sezónou ako dobre namazaný stroj.

Víťazom sa stáva tím HIGH FIVES s manažérom STIGIm.
Tento tím je skvele vybalansovaný s parádnou dvojicou RBs, viac ako slušnými WRs a všetko to istí z pozície QB starý dobrý Peyton.
Aby toho nebolo málo tento tím sa dočkal aj výbornej podpori na benchi a tak pre HIGH FIVES nič iné ako zisk ringu (pardon v našom prípade kľúčenky) nemôže byť cieľom. Dámy a páni máme tu prvotriedneho favorita ligy. Tento rok bude tvrdiť muziku tím HIGH FIVES.

2)The Replacements Award: alebo cena pre tím, ktorý mal najlepší draft od 7 kola po 15 kolo.

Víťazom sa stáva tím CHLAPCI Z DOLINY s manažérom Lesnik00.
Videli ste film Replacements, kde sa náhradníci vzbúrili osudu a vytiahli svoj team z problémov? To nám reálne hrozí pri Chlapcoch z doliny.
Mne tie výbery jednoducho davajú zmysel. V neskorších kolách si Lesnik00 potiahol dvojicu TE, pričom minimálne jeden z dvojice Rudolph a Daniels by mohol zaznamenať veľmi slušnú sezónu. K tomu slušný pick na WR v podobe Wheatona, ktorý vyzerá to tak, má veľkú dôveru Big Bena. Aby toho nebolo málo kvalitný výber v druhej polovici draftu podčiarkuje výber dvoch RB, pričom obaja môžu byť v polovici sezóny startermi vo svojich tímoch. A všetko to korunuje Tony Romo.
Čerešničkou na torte už ostáva Percy Harvin v 15 kole. Nechápte ma zle, ani ja by som tohto hráča síce nechcel, ale v 15 kole prečo nie?! Tobôž, keď už v 12-13 kole nám išli "iné esá" za ktorú udeľujeme daľšiu trofej.

3)The Inssider Award: alebo cena pre manažéra tímu, ktorý vedel asi priveľa resp. viac ako my ostatní.

Víťazom sa stáva tím HOP PAtriots s manažérom Hopom.
150 pick a Patriots si vyberajú koho? Montee Balla. OK rozumiem, je to 150 pick, ale prečo Ball ? To už ten Tre Mason alebo David Johnson z Arizony, ktorí boli stálena boarde by mne osobne dávali väčší zmysel.
Rozhodne to ale nemyslím v zlom, pretože ja podrobnejšie informácie k Monteemu nemám a HOP možno vie niečo, čo ostatní manažéri nie. Jednoducho Insider! :)

4) The Expendables Award: poznáte to staré vykopávky sa dajú dokopy a roztočia prvotriednu show
Zrejme toto si hovoril pri drafte víťaz tohto ocenenia ktorým sa stáva Kamil s tímom Pardubice Colts.

Veď si len poďme predstaviť tento tím Pardubice ColtsTeam aka Expendables Team.
V hlavných úlohách Frank Gore aka Silvester Stalone, Brandon Marshall aka Wesley Snipes, Larry Fitzgerald aka Jason Statham, Steve Smith Sr. aka Bruce Willis, Roddy White aka Dolph Lundgren,
Reggie Bush aka Jet Li a Adam Vinatieri aka Arnold Schwarzeneger. Carsonovi Palmerovi už ani žiadna AKA dávať nebudeme, to by si nejaká herecká legenda ani nezaslúžila. Naozaj Neuveriteľna zostava na fantasy v ročníku 2015. Jednoducho vykopávky ídú kaliť vodu v prve lige, či to ale bude stačit na prienik medzi elitu alebo z toho bude len tuhý boj o ligový život v tejto chvíli nevedno. Btw. pracovný názov tohto ocenenia bol MADDEN PRO BOWL 2008 :)

5) Defense win championship Award: alebo cena pre manažéra tímu, ktorý ako prvý draftoval defenzívu v drafte.

Víťazom sa stáva HOP so svojím tímom HOP Patriots, ktorý neponechal nič na náhodu a zisk tejto trofeje si poistil už v predstihu v 10 kole výberom defenzívy Bufalla Bills. Nevedno či ho očarila charizma Rexa Ryana, alebo sa len HOP riadi legendárnym heslom "útok vypredáva štadióny ale obrana vyhráva šampionát", každopádne v 10 kole HOP šokoval svojím výberom fantasy svet v Česko-Slovensku a právom mu patrí toto ocenenie.

6) PIGI ČAJ AWARD: alebo cena pre čajákov resp. najhorší tím po drafte z môjho pohľadu

Víťazom sa stáva Ondra Horák s tímom Honolulu Tigers.
Síce už vidím ako sa mi bude "streeter" po sezóne smiať a otĺkať mi túto "award" o hlavu počas celej ďalšej offseason, ale momentálne si nemôžem pomôcť. Chudák Tom Brady, akoby toho nebolo na neho v poslednom čase málo, ešte sa aj v najprestížnejej CZE-SVK fantasy dostane do tímu, ktorý mu zrejme ďalší ring (kľúčenku) neprinesie. Naopak, začínaju v jeho podaní na staré kolená tvrdé záchranarské práce a tentokrát to bude musieť byt bez podfuknutých ľôpt.

7) WTF Moment Award: Alebo cena pre manažéra tímu, ktorý predviedol najväčší steal draftu.

Víťazom sa stáva Nerazzurro a jeho tím Tábor City Jokers.
Jednoducho, keď vám draft boardom padá a padá hráč, ktorý mal byť už dávno predtým vybraný predsa s nim nepohrdnete a z tejto situácie vyťažíte. Joseph Randle bol v čase draftu No.1 RB v tíme s monster OL. V tíme Dallas Cowboys.
A tento hráč nám spadol až na 77. pozíciu v našom drafte.Mimochodom, v drafte B ligy išiel tento hráč ako 35 v poradi. jednoducho STEAL v priamom prenose! A za tento steal si Nerazzurro právom zaslúži ocenenie. Gratulujeme...

8) ANDREA VEREŠOVÁ AWARD: záverečné ocenenie, ktoré si zaslúži bližší popis pred jeho uvedením. Poznáte to známe príslovie "nie je všetko zlato, čo sa blyští". A presne toto sa hodí pre manažera tímu, ktorý získal toto ocenenie.

Keď by som to mal ešte podrobnejšie vysvetliť, tak jednoducho toto je pre manažéra tímu, ktorý sice na prvý pohľad vyzerá "sexi", ale keď sa na ten tím pozriete bližšie je tam priveľa otáznikov.
Víťazom sa stáva tím Tábor City Jokers s manažérom Nerazzurim.
Čo dodať jednoducho v tomto tíme vidím pre mňa osobne priveľa hráčov, ktorý z pohľadu fantasy sú preceňovaný. Matt Forte už má nejakú históriu za sebou. Evans bude chytať pasy od rookie QB. Kelce? No tomuto hráčovi ja osobne až tak neverím, aby bol draftovaný v 4 kole. Nepochybujem o tom, že tím z Tábora sa už teraz modlí aby fyzioterapeuti v Houstone rýchlo nejako poskladali A. Fostera, lebo tento tím bude jeho produkciu potrebovať.

Ďakujem Vám za pozornosť a prípadné gramatické chyby mi prepáčte... :)
P.S. Berte to ako zábavu na pobavenie predskutočným začiatkom fantasy sezóny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL DRAFT AWARD 2015
PříspěvekNapsal: ned 06. zář 2015 13:24:48 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Naprosto skvělé hodnocení, vtipné, s nadsázkou, to mě baví :) Bavilo by mě číst něco takového i během sezony :)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz