Právě je pon 04. pro 2023 11:48:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 19:53:32 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
A je touzase Moje Top ten - tentokrát Week 14

1. (1.) Tennessee Titans - doma jasná výhra nad Browns a jistota titulu v divizi... slávu zase berou oba RB, které se teď bude pokoušet zastavit Houston
2. (2.) New York Giants - doma proti Eagles překvapivě prohráli a to tak, že se vlastně vůbec nedostali do zápasu - naopak nechali zazářit Briana Westbrooka a Eagles tak budou ještě živit naději na playoffs...
3. (3.) Pittsburgh Steelers - defense, defense, defense - ovšem útok na konci také dokázal zabrat a Steelers tak vyrovnali zápas proti Cowboys, Deshea Townsend pak obrat dokonal... na Heinz Field to v playoffs bude mít každý soupeř hodně těžké.
4. (4.) Carolina Panthers - tým, který má nejlepší dvojici RB v lize - důležité je, že vyhrává doma a proti divizním soupeřům. Otazníkem zůstává QB Jake Delhomme, ani proti Buccaneers se neobešel bez chyb...
5. (5.) Atlanta Falcons - přes porážku zůstávají ve hře o wild card... Matt Ryan, Roddy White a Michael Turner budou tvrdým oříškem pro každou obranu...
6. (9.) Indianapolis Colts - 6. výhra v řadě a ofenzivní koncert Peytona Manninga proti Bengals, navíc doma přivítají nejhorší tým téhle sezóny Detroit. Zápas od zápasu se zlepšuje obrana, důležité je aby byl zdravý a hrál Bob Sanders...
7. (10.) Baltimore Ravens - doma bez problému přehráli potápějící se Redskins, Joe Flacco je v pohodě, defense hraje spolehlivě - být fandou Ravens budu mírný optimista i proti Steelers - hrajou totiž doma
8. (7.) Arizona Cardinals - "povinná" domácí výhra nad Rams jim dala jistitu divizního titulu. Jako problém se jeví Tim Hightower - yardy totiž už několik zápasu v řadě chybí... ale alespoň je spolehlivý na goal line...
9. (6.) Tampa Bay Buccanners - ve vyrovnané druhé polovině Top ten je dolů poslala porážka s Panthers, o wild card jsou ale pořád jedni z hlavních uchazečů v NFC...
10. (x) Minnesota Vikings - poprvé v Top ten - přes problémy s nejistotou v sestavě defense (zrušená suspendace obou Williamsů) si poradili s Lions a míři za divizním titulem... ovšem proti Cards budou pravděpodobně bez Guse Frerotta a to může být problém...

Z Top ten vypadli New York Jets. Jako čekatelé na Top ten vidím (bez určení pořadí) Dallas Cowboys, Miami Dolphins a New England Patriots... problémem je pro mě zařazení nevyrovnaných Jets...

Tak jak to vidíte vy :?: :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 21:03:44 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Tentokrát Tě nebudu linčovat( :) ) ohledně Giants, po tomhle výkonu to zatím na první flek není :cry: , snad bude v play-off líp ;) , jinak opět super napsaný a se vším asi souhlasím, btw Panthers si to 4. místo určitě zaslouží.

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 23:56:55 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Dane díky za názor. Je jasné, že regular season a playoffs jsou dvě různé věci a to co se teď jeví jako jasná záležitost může být nakonec úplně jinak. Giants jsou určitě favorité na obhajobu Super Bowlu :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 11:12:30 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Na 90% s rebrickom suhlasim, Baltimore a Vikes si tam miesto zasluzia a dufam ze buduci tyzden tam uvidim aj Dolphins ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 15:29:09 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:11:50
Příspěvky: 94
Bydliště: Skalica
Suhlasim s tym, ze Jet´s nemaju v top ten pre week 14 co robit. Ich vykon bol polutovaniahodny. Snad sa to proti Bill´s zmeni ;)

_________________
Radiator

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: stř 10. pro 2008 21:23:53 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Díky za názory. Uvidíme jaké změny přijdou příště. Je fakt, že mezi Dolphins aVikings jsem se hodně rozmýšlel. Vikings mi přijdou silnější v obraně a celkově je vidím jako vyrovnanější tým. Ale je to hodně složité rozhodování... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: čtv 11. pro 2008 1:45:25 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Vyraz stade Tampax a mas miesto pre oboch :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: ned 04. led 2009 22:21:16 

Registrován: ned 04. led 2009 22:01:04
Příspěvky: 6
Bydliště: ČB
Tak trochu off time, ale přeci jen... Tenhle zápas jsme s kámošem viděli real live na Meadowsland a zřejmě někdo Eliovi něřekl, že venku fouká vítr jak blázen. Ale jinak souhlas, tenhle zápas se jim nepovedl. Z našeho místa to vypadalo, že po prvním driveu, kdy se smůlou zkončili NYG pár yardů před endzonou, se už nedostali do zápasu a jakoby se jim nechtělo hrát.... Jinak supr výlet, a všem doporučuju! ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: ned 04. led 2009 22:39:16 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Tak to je husty, mas nejaky foto? Jak ses tam dostal? :o

Mrkni na titulni strane, uplne dole je Chat.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 14
PříspěvekNapsal: ned 04. led 2009 23:08:07 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Nechceš o tom napsat nějaky info, taky bych chtěl vyrazit na Giants, ale už na nový stadion..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz