Právě je pon 04. pro 2023 10:00:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 9:50:07 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
BATTLE FOR THE SOUTH

Najvacsi rivali v NFC South sa stretavaju tohto roku po prvy krat, v MNF zapase ktory bude pre oboch pravdepodobne najdolezitejsi v sezone.

New Orleans je zatial poslednym neporazenym teamom v celej konferencii - postarali sa o outsiderov z Detroitu, nemilosrdne znicili powerhousy z New Yorku a Philadelphie, proti Buffalu a Jets dominovali v obrane a dokazali otocit prakticky strateny zapas v Miami. Otrasna obrana z minulej sezony je zda sa minulostou a utok Saints je momentalne najlepsi v lige - a treba povedat ze velmi vyrovnany (#6 pass a #3 rush).

Po vybornej minulej sezone v ktorej sa jej podarilo dostat do playoffs, vstupovala Atlanta do sezony ako jeden z hlavnych favoritov NFC. Kvalitnym vykonom DL sa im podarilo prekonat nastrahu v podobe Dolphins, porazili oslabenych Panthers, absolutne znasilnili ambiciozne muzstvo zo San Francisca a skrotili precenovany utok Jaya Cutlera z Bears. Dve prehry maju zo zapasu vo Foxboro proti silnym Patriots a z Dallasu kde ich vycvicili Tony Romo a Miles Austin. Najlepsi novacik minulej sezony, quarterback Matt Ryan zatial az na dve vynimky podava uspokojive vykony, problemom vsak zostava podpriemerna hra minulorocnej hviezdy Turnera a zranenej secondary. Na druhej strane ale Falcons predviedli ze su schopni excelentnej Redzone defense v zapasoch proti New Englandu a Chicagu.

Saints idu do zapasu ako favoriti a pokial by sa im podarilo vyhrat, zvysia svoj naskok pred Falcons uz o 3 zapasy a bude ich cakat seria zapasov proti slabsim teamom (Carolina, St. Louis, Tampa Bay). Atlanta si tym padom nesmie dovolit dalsie zavahanie.

Vase tipy/nazory?

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 11:20:42 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 13:19:46
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové
Na tento zápas se hrozně těším už z toho důvodu, že spoluhráš "holubům" fandí a je mezi náma jistá rivalita :lol: serie výher Saints je užasná 6 zápasů v řadě bez porážky to je užasný!! Mají to borci dobře rozjetý,jen se obávám, že dříve, nebo později bohužel ta prohra příjde.Jen doufám, že to nebude proti"holubům" :lol:
Zápas s miami jsem sledoval na nfl.com a byl jsem posranej až za ušima ale QB své chyby potrestal TD a jak se Drew Brees zkoncentroval tak i já jsem byl klidnější zápas to byl napínavej a já jsem rád,že moji borci zase vyhráli.
Snad to zvládnou i proti Falcons ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 11:38:01 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
hradecak61 píše:
Jen doufám, že to nebude proti"holubům" :lol:


Saints hraji letos proti Arizone?

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 11:43:51 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Kardinal nie je holub. Holuba maju Raiders ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: stř 28. říj 2009 0:15:22 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
AARON STECKER, ktory u nas hral 4 roky (do minulej sezony) podpisal zmluvu s Atlantou, kazdemu kto ma vsetkych 5 pohromade je asi jasne preco. Podmienky zmluvy nie su zatial zname a vlastne ani podstatne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 12:42:32 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. úno 2009 6:30:20
Příspěvky: 158
Bydliště: D-Line
Milej zlatej Hradeckej... povíme si ve středu, áááno. A s těma holubama už běž fakt do... Už to není originální :evil:

Já se na tento match taky moc těšim. Sice jdu v úterý do práce, ale koukat se rozhodně budu... na Sport 1. O skóre a případném vývoji zápasu tady nebudu zatím spekulovat, ale věřím, že bysme ty svatoušky mohli potrápit, možná i porazit. Ale to všechno uvidíme až dneska v noci. Každopádně přeju všem příjemnou zábavu při sledování tohoto ,,derby´´

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 03. lis 2009 6:30:19 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 13:19:46
Příspěvky: 11
Bydliště: Hradec Králové
rozjetý vlak saints nelze zastavit vše převálcuje.
Vše co se jim postaví do cesty :lol:
Suprovej zápas kroutil jsem se u toho jak ďas a modlil se aby vyhráli.
Co na to říkáš mr.Hasič?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 03. lis 2009 6:58:43 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Brutalne epicky zapas, Atlanta sa nevzdavala za akehokolvek stavu. Viac nez len dostojny super, prava rivalry game. Nastastie D-Sharp to symbolicky zakoncil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 03. lis 2009 8:29:39 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. úno 2009 6:30:20
Příspěvky: 158
Bydliště: D-Line
Skvělej zápas, po Fumblu Saints ve 4. čtvrtině už jsem doufal ve vítězství, jenže pak přišel INT. Poslední minutu už jsem bohužel neviděl, musel jsem valit do práce. Falcons nehráli vůbec špatně a byli Saints důstojným soupeřem. Doufám že se po výprasku v Dallase zvedají k lepším zítřkům ;)
P.S.: Doma vás porazíme ;)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Falcons @ Saints
PříspěvekNapsal: úte 03. lis 2009 14:44:25 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
MEMORABLE! EPIC! THRILLING!

Jednoznacne spolu s Battle of Lambeau, dva nejlepsi zapasy...

Skoda toho INTu, v OT mohla bejt jeste sranda :)

CONGRATS TO AINTS!

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz