Právě je pon 04. pro 2023 9:59:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: pon 27. kvě 2013 16:11:58 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. zář 2008 19:13:42
Příspěvky: 150
Bydliště: Pardubice
Tak máme po draftu a už se plně rozjely OTA tak si tu nasíiníme jak by mohla vypadat letošní sestava, tučně startéři podle milkáče :D :

QB: Andrew Luck, Matt Hasselbeck, Chandler Harnish
tady asi jasno, jen chandler bude mít asi problem vejít se do 53

RB: Vick Ballard, Donald Brown, Delone Carter, Kerwynn Williams, Denodus O'Bryant, Davin Meggett, Alvester Alexander
vick s donaldem si to rozdaj o starting RB, já preferuju Vicka, jako 3RB bude Dalone i kdyz letos v novém systému budeme víc pouzivat běhy s FB a rb ktery je na 3 pokusy asi nebude tolik potřeba. z hráčlů co sme nabrali ve FA/draftu se spíš počíta do special teamu

FB: Stanley Havili, Robert Hughes, Dan Moore
haviliho sme získali výměnou za DE a v novém systému by měl dostat hodně prostoru.

WR: Reggie Wayne*, Darrius Heyward-Bey*, T.Y. Hilton, LaVon Brazill, Griff Whalen, Nathan Palmer, Jabin Sambrano, Jeremy Kelley, Jamal-Rashad Patterson, Rodrick Rumble, Lanear Sampson
Po odchodech Garcona Averyho Coliho a ukoncení kariery věčně zraněného Gonzalaze bude zase plno prace na Reggiím, loni ukázal že je s touto rolíé smířen a podával vynikajcí výkony, Sem zvědavej jak DHB zapadne a snad bude menší droper než loni Avery a předtím Garcon. Hiltona vidím jako výborného rychlého WR který loni ukázal že je schopný a tím že dostane více prostoru letos by pro něj mohla být velíký posun. o pozici 4-5 WR se strhne velká bitva.

TE: Dwayne Allen*, Coby Fleener*, Weslye Saunders, Dominique Jones, Justice Cunningham, Jerome Cunningham
Po lonské výborné sezoně dwayna se letos doufá ve větší podporu od Cobyho, plusem pro něj by mělo být že ho znova bude trenovat trener z university kterýho výborně zná a on zná jeho, čekám od něj velký posun ve hře. Pozice 3TE je zatím před OTA a campem nejasná, spíše vidim že 3 místo obsadí nějaký více blokovací TE

Left Tackle: Anthony Castonzo, Bradley Sowell, Emmett Cleary
Asi jediná pozice na lajně kde je jasno. Anthony podává skvělé výkony, jen kdyby se zranil přichází velký problém protože ani Sowell ani nikdo jiný zdaleka nedosahuje jeho kvalit.

Left Guard: Donald Thomas, Joe Reitz, Jeff Linkenbach, Justin Anderson
Loni za Pats podával donald výborné výkony a nevidím důvod proč by v lajne colts tito výkony nemohl zopakovat. Joe je pro mě velké zklamaní v roce 2011 se mi dost zamlouval ale loni to nebylo ono a pak přišlo zranění. jeff loni na lajně asi vystřídal všechny pozice a na G mu to sedelo asi nejlépe ale i tak je pro mě nanejvíš backup.

C: Samson Satele, Khaled Holmes
Tak tady asi nejvíc nejasná pozice OL samson loni nic moc A.Q se mi zdál lepší i podle peněz co dostaval a tak mě výměna dost zaskočila. uvidíme co v campu předvede khaled ale většina expertu ho spiše řadila na g než na c. nezbyde nic jinýho než čekat na zpravy z campu jak se tato bitva bude vyvíjet

Right Guard: Hugh Thornton, Mike McGlynn, Robert Griffin
výběr z druhého kola má pozici velmi usnadněnou protože hůř než mike rozhodně hrát nemuže, Mike byl loni hodnocen jako nejhorši starting g v lize, popřípadně by se na pozici RG mohl přesunout Joe Reitz.

Right Tackle: Gosder Cherilus, Ben Ijalana, Lee Ziemba
V gosdara naše ofice vkládá velké naděje jeho smlouva byla velmi tučná někým označovaná jako až moc tučná. Nadruhou stranu je gosder označován za jednoho z nejlepších pass protectorů v lize.
Ben v roce 2011 vypadal dobře bohužel se loni v campu zranil.

OL: celkově se Ol velmi vylepšila , s tím jak hrozná loni byla se ani nic jiného v offseason nečekalo. jestli Khaled zaboduje a vytlačí samsona z centra tak z 5 pozic na OL zbude jen Anthony z letošní OL.

Defensive End: Cory Redding*, Ricky Jean-Francois*, Fili Moala, Drake Nevis, Ricardo Mathews, Lawrence Guy, Kellen Heard, Jordan Bright
Cory loni podával super výkony, od ricky se očekáva že bude podávat velmi podobné výkony jako cory, určitě pozice DE je jedna která potřebovala vylepšit a bude zajímave jestli se fili a drak více zapojí do rotace.

Defensive Tackle: Aubrayo Franklin, Brandon McKinney, Josh Chapman, Montori Hughes, Martin Tevaseu
Nová posila od které se hodně čeka, ale ze zpráv z posledného OTA prý velmi zaujal Josh který lonskou sezonu vynechal kvůli zranění.

Outside Linebacker: Robert Mathis*, Erik Walden*, Bjoern Werner, Lawrence Sidbury, Justin Hickman, Josh McNary, Quinton Spears, Monte Simmons, C.O. Prime, Jake Killeen
no tato pozice je s pozicí C jedná nejvíce nejasná. po odchodu Freenyho který přece jen v 3-4 obraně nevinikal, Pozice rush olb je jasná aspon na příští rok. Nejasná je pozice na SOLB na kterou se sice přivedl Erik ale mnohými experty není považován za jasného startera. co bude předvádět Bjoern je asi největší otázka letošního kampu, bude zajimave kam s nim treneři počítají a jak mu to půjde.
určitě ho budu sledovat a někdy pouději přidám článek jen o něm.

Inside Linebacker: Jerrell Freeman*, Pat Angerer*, Kavell Conner, Mario Harvey, Scott Lutrus, Shawn Loiseau
i když loni kavell předváděl výborné výkony přeci jen myslím že Pat pozici startera uhájí.

Cornerback: Vontae Davis*, Greg Toler*, Darius Butler, Cassius Vaughn, Josh Gordy, Marshay Green, Teddy Williams, Daxton Swanson, Sheldon Price, Nigel Malone
asi největší skupina v teamu bojující o 3 a 4 místo. zatim podle zpráv to vypada na velkou bitvu a nováčci se zatím ukazují ve skvělých barvách. na 3 místo věřím Dariusovi který loni odváděl výborné ale nevyrovnané výkony.

Safety: Antoine Bethea*, LaRon Landry*, Joe Lefeged, John Boyett, Sergio Brown, Delano Howell, Nick Driskill, Larry Asante
od larona se čeká hodně bylo mu dáno i dost peněz a já se trochu bojím že to nedopadne dobře. navíc oznámil že s týmem neabsolvuje OTA a to se mi zdá jako velmi špatný čin, přeci jen nový systém, spoluhráči, prostředí... Antoniea čeká asi poslední sezona za colts přeci jen již není nejmladší a Joe a John by mohli velmi ušetřit místo v capu s tím že jejich výkon by nemusel být horší. Hlavně od Johna se čeká hodně.

Kicker: Adam Vinatieri, Brandon McManus, Michael Josifovski
Adam si ještě letos svoje odkope ale myslím že by bylo správné už koukat do budoucna přeci jen už není nejmladší .

Punter: Pat McAfee
neotřesitelná pozice jednoho z nej P v lize

Long Snapper: Matt Overton

Punt Returner: T.Y. Hilton, Kerwynn Williams

Kick Returner: Kerwynn Williams, Cassius Vaughn, Denodus O'Bryant

Po loňském velkém zemětřesení se letos povedlo vyplnit pár děr hlavne v obou lajnách.
Jako nejvíce kritické vidím místo WR, C a SOLB.

U WR to vše táhne Wayne a jestli se zranění bude toznamenat velký problém, navíc s tím že DHB má smlouvu jen na rok vidím velkou nutnost posílení na této pozice jestliže v kempu někdo mile nepřekvapí.

Na pozici C bude zajímavé jak Khaled Holmes zabojujea jaký bude podávat výkony, a řekněmi si že momentálně pozice C je nejslabší v OL.

SOLB bitva mezi Erikem Waldnem a Bjoernem Wernerem bude asi největší tahák letošních kempů.
Werner když nebude startér už v prvním zápasse tak do půlky sezony se jim stane aspon podle mě.

Tak tolik zatím vše.
Komentujte, kamenujte mě a hádejme se :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: pon 27. kvě 2013 16:35:32 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
milkac píše:

RB: Vick Ballard, Donald Brown, Delone Carter, Kerwynn Williams, Denodus O'Bryant, Davin Meggett, Alvester Alexander



Hele Alvester Alexander je ale u nás jsme ho nedávno podepsali :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: sob 12. říj 2013 10:05:47 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: úte 15. říj 2013 6:59:33 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
Gratulujem Chargers! Dnes hrali naozaj skvelú obranu! A "Luckyboy" nejak nemal svoj deň... :|


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: úte 15. říj 2013 19:44:40 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
Gratulujem!!! ;)
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: úte 15. říj 2013 19:49:13 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
Aaaa, tak toto bude boj! Peyton sa vracia na Lucas Oil :!: :!: :!:
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: pon 21. říj 2013 13:36:37 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
No, Colts to zvládli na 1*!!! Paráda :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: stř 06. lis 2013 15:12:17 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
Colts vs. Texans: No v polovici zápasu to s nami veru nevyzeralo nijak ružovo, ale nakoniec to dobre dopadlo! (21-3 pre Houston).
Texans prišli o trenéra, ktorý skolaboval a skončil v nemocnici :( Čo pravdepodobne tiež zohralo úlohu v obrate. Inak Keenum ide celkom pekne! Skompletoval 20 z 34 prihrávok pre 350yds a 3TD. Luck bol na tom horšie (18-40, 271yds, 3 TD). Podstatné sú ale body a upevnenie pozície na čele AFC South!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: stř 20. lis 2013 18:15:37 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Zdravím fanoušky COLTS!
Máte hodně příznivců, nebojte se. Ale je Vás více než Texasanů? A pokud ano, tipnete si, jestli by jste co do množství převálcovali třeba namátkou fanoušky Bears? V topicu Buffalo Bills najdete více.



Letmý průzkum fanouškovké základy týmů NFL ze stránek www.nfl.cz
Předkládám výsledky krátkého průzkumu, který jsem provedl na základě údajů, které o sobě uvedli členové uživatelského diskuzního fóra výše uvedených stránek dedikovaných nejvyšší americké fotbalové soutěži - NFL.
Úvod:
V NFL je nyní 32 klubů, licencovaných organizací, které tvoří unikátní soutěž, která každoročně celosvětově přitáhne pozornost miliónů fanoušků. Není tedy divu, že také v ČR a SR začíná být NFL postupně populární. Každý klub se chlubí svou historií, minulými i současnými hráči a trenéry, kteří byli součástí týmu a zanechali nesmazatelnou stopu, potažmo právě nyní přepisují kapitoly dějin NFL. Některé týmy dosáhly úžasných výsledků a jiné se k tomu zrovna nyní chystají. Další týmy střídají úspěšná a hrozná údobí a jsou také týmy, kterým se smůla lepí na paty. Každý ze všech 32 týmů je ale originální, něčím zajímavý a přitažlivý. Skutečnost je dokonce taková, že ji většina fanoušků NFL u nás zatím nedokáže obsáhnout v celém rozměru: totiž, že každý jeden z 32 týmů NFL je prostě ÚŽASNÝ a existuje mnoho důvodů, proč fandit právě jemu. Týmy NFL mají po celém světě, především však doma v USA obrovské fanouškovské základny a je jen logické, že své oblíbené týmy nacházejí i fanoušci čeští a slovenští.
Důvody:
Je jich hned několik. V první řadě je to prostě dostupnost informace – tedy databáze příznivců tady na stránkách věnovaných NFL. Je lepší provádět průzkum mezi pěti sty informovanými příznivci nežli mezi sto tisícem naprostých laiků. Dále mě pak jednoduše zajímalo, kolik lidí se hlásí k různým klubům a jaké je momentální rozložení sil. Chtěl jsem vědět, jestli aktuální výsledky jednotlivých klubů mají vliv na počet fanoušků a nárůst fanoušků. Také jaký je nynější trend. Byla to objemná nicméně zároveň zajímavá a objevná práce. A také jsem chtěl zjistit, v neposlední řadě, co lidi přivedlo k tomu, aby začali NFL sledovat a často také na základě jakých kritérií si vybrali svůj oblíbený tým. Věřím, že to může být docela příjemné čtení a srovnání i pro vás – všechny fanoušky NFL a přispěvatele do zdejšího fóra.
Metoda:
Použil jsem velice prostou metodu pečlivého prohlédnutí uživatelského profilu každého z 553 aktuálně registrovaných uživatelů fóra na stránkách www.nfl.cz. 376 uživatelů se nějakým uchopitelným způsobem vymezilo ohledně své přízně týmu NFL. Pokud uživatel uvedl týmy 2, tedy „oblíbený tým“ a „druhý oblíbený tým“, do statistiky jsem zařadil pouze první, tedy „oblíbený tým“. Důvodem je hlavně to, že mi dosud nikdo nedokázal žádným logickým způsobem vysvětlit opodstatnění funkčnosti a vůbec existence kolonky „druhý oblíbený tým“. Pokud uživatel neuvedl žádný tým – nehlasoval. V tomto druhém případě jsem ale udělal několik výjimek. Jestliže se uživatel „jmenuje“ Tom_Brady, přispívá na topic New Englad Patriots a jako podpis užívá NEP logo, byl pochopitelně zařazen mezi fanoušky Pats a to i v případě, že neuvedl svůj oblíbený tým. Pokud ovšem indicií bylo málo, nefabuloval jsem a uživatele například Luck, jsem nevyhodnotil jako automatického fanouška Colts. Mnozí uživatelé mě totiž použitým jménem překvapili: například fanoušek Flippers nefandí Dolphins, jak by mohlo jméno napovídat, ale Vikings. Klára zase například fandí všem týmům, protože jsou tam hezcí kluci – její hlas také nedostal žádný z týmů a nikoliv všechny. V některých případech se stalo, že uživatelé jsou registrováni vícekrát. Pokud jsem na to přišel, byl uznán samozřejmě jen jeden jejich „hlas“.
Výsledky:
Měl jsem obrovskou radost hlavně z toho, že úplně každý tým nakonec našel mezi námi zastání. Všechny týmy NFL mají své fanoušky mezi přispěvateli www.nfl.cz a to je přece paráda. Jasně jsou tu ty momentálně velké týmy a také ty historicky nejúspěšnější, které si mezi sebou rozebraly přední příčky, ale i všechny méně opěvované a dokonce některé zostouzené týmy si zasloužily pozornost, a sice menší, ale přesto oddaný zájem fanoušků. Děkuji všem uživatelům, kteří se v profilu vyjádřili, komu fandí a obzvláště pak těm, kteří se přihlásili ve své sounáležitosti k týmům, které právě neprocházejí lehkým obdobím a pro ty mám i vzkaz: nebojte – karta se obrátí, buďte věrní a trpěliví.
Úplně zvláštní kapitolou výsledků je pak kategorie: jak jsem se dostal k fandění NFL? Chci alespoň touto hodně skromnou formou poděkovat klukům, kteří se podílejí na vzniku televizních přenosů zápasů NFL. Pro obrovskou spoustu fanoušků se televizní zápasy NFL na Nova Sportu a nyní Sport 1+2 staly odrazovým můstkem k fandění fotbalu. Údaje uvedené v profilech to jasně a prokazatelně demonstrují. A moje osobní zkušenost je taková: při sledování drtivé většiny sportovních přenosů si pouštím originální zvuk a nechci český komentář. Jedinou výjimkou jsou právě přenosy z NFL, kdy se opravdu upřímně těším na český komentář a české komentátory s jejich postřehy a jejich vnímáním zápasu přesně tím způsobem, jaký my potřebujeme.
Se všemi ostatními výsledky, které vás nepochybně zajímají, se můžete seznámit, pokud se mrknete do topicu: Buffalo Bills.
Buffalo Bills jsou totiž ten nejlepší NFL tým - tím jsem asi měl začít.
Pro začátek přikládám první tři statistické údaje. Počet příznivců jednotlivých týmů s procentním vyjádřením celkového podílu, počet příznivců týmů kumulativně v jednotlivých divizích s procentním vyjádřením celkového podílu a počet příznivců týmů kumulativně v obou konferencích s procentním vyjádřením celkového podílu.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sezona 2013
PříspěvekNapsal: pát 20. pro 2013 18:19:44 

Registrován: pát 11. říj 2013 9:49:38
Příspěvky: 7
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz