Právě je pon 04. pro 2023 12:30:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: úte 15. zář 2009 21:58:36 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje Top ten - Week 1

... a je to zase tady :D ...pravidelný žebříček týmů, které řadím do Top ten... samozřejmě, protože máme za sebou pouze první kolo, jde spíše o takový nástřel... a za týden bude třeba všechno jinak ;) :shock: proto i komentáře budou velmi stručné....

1. Pittsburgh Steelers - defense, defense, defense... ovšem bez Troye Polamalu to bude těžké...
2. New England Patriots - Tom is back...a Pats budou letos "very strong"
3. Baltimore Ravens - letos je potáhne útok s Joe Flaccem v čele
4. New York Giants - tým je opět silný, ale co stačilo na Redskins už proti Cowboys může být málo... zkrátka to ještě není ono
5. Philadelphia Eagles - předvedli very impresive road win.... ovšem McNabb se zlomeným žebrem je špatnou zprávou pro Eagles...
6. Atlanta Falcons - pokud bude v pohodě Matt Ryan, čeká Falcons dlouhá sezona...
7. New Orleans Saints - Brees zazářil, ale vítězství nad Lions neberme za reálnou ukázku síly celého týmu... obrana bude zase problém
8. Tennessee Titans - porážka v OT na hřišti defending champion byla nešťastná - uvidíme už příště jak se Titans rozjedou...
9. Dallas Cowboys - jako tradičně o jejich sezoně rozhodne listopad...takže máme dost času na to tenhle tým hodnotit
10. Minnesota Vikings - A.P. se rozeběhl do další "fantastic season" a velmi dobře se ukázal i Percy Harvin...

Tak jsem zvědavý na vaše názory... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: úte 15. zář 2009 22:09:09 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Patriots na 2em miste :?: :shock:
1. Steelers
2. Jets
3. Giants
4. Vikings
5. Eagles
6. Ravens
7. Atlanta
8. Patriots
9. Saints
10. Packers

Titans bych do TOP10 za trapnou Prevent Defense vubec nedal, tesne pod Top 10 vidim Cowboys, sympaticky vykon utoku, ale obrana hodne tapala.

Sympaticky vykon predvedli Raiders, Bills a Niners.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: úte 15. zář 2009 22:12:31 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Ač jsem Pats fan, tak druhé místo je fakt trochu moc na to co předvedli. Výhru urvali jen díky štěstí.
A chybí mi tam Jets.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: úte 15. zář 2009 22:56:08 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Saints ako #7, myslim ze suhlasim. Ovsem preco vsetci cil pchaju do power rankingov Titans, to nechapem.

a este:

Pavel ohladom Saints píše:
obrana bude zase problém


na zaklade coho to dedukujes? (nevravim ze to nebude problem, ale zaujima ma tvoj nazor)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: stř 16. zář 2009 0:17:38 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
nič v zlom pavle ale cely ten rebríček mi príjde ako zo samých otrepaných fráz(saints, titans, pats atd)...pats tento rok nebudú "very strong" minimálne čo sa týka defenzívy...tá je po odchode skúsených borcov hodne oslabená a myslím, že pats na to doplatia...totiž už proti bills mali na mále a k možnosti otočiť match sa dostali vďaka pre nich šťastnej chybe súpera, keď mal prisť touchback namiesto riskantného returnu...
-ravens ako tím č.3 nechápem tatkiež, potrápiť sa takýmto spôsobom s kansasom? ich defenzíva hodne zadriemala v prvom zápase a zďaleka nepôsobila tak kompaktne ako v poslednom PO..do mojej top 10 patria, ale nie top 5 ...
-či bola porážka titans nešťastná? hm, to neviem posúdiť ale som si istý, že už ten OT spravili so šťastím...fumble par yardikov od endzony a navyše od warda...poslednú časť zápasu proste jednoznačne držali steelers v rukách...
-ak proste hodnotíme najlepších 10 tímov po prvom weeku, tak pozornosť si proste určite zaslúži rex ryan s jets(vygumovanie Andreho Johnsona CB revisom, zrušenie slatona, či Schauba)...jets mali minulý rok nie veľmi dobrú obranu proti pasu a hneď v prvom weeku vygumovali seriozne jednu solidnu pass offense...
-pridávam tiež seahawkov, tento rok aspoň ja osobne od nich očakávam veľké veci, a rátam že sa seriózne pobijú o play-off...STL nieje dobrým mieritkom kvality, ale to isté i lions, mňa osobne hra seahawkov presvedčila napriek teda slabému súperovi...

po prvom kole pre mňa vyzerá 10. najlepších tímov bez určenia poradia takto:

1.Steelers, 2.Giants, 3.Eagles, 4.Jets, 5.Packers, 6.vikings 7.Saints 8.Ravens 9.Seahawks 10.Cowboys ..až o 11.priečku sa u mňa delia Pats, 49ers, Falcons či Chargers...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: stř 16. zář 2009 8:51:06 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. úno 2009 6:30:20
Příspěvky: 158
Bydliště: D-Line
Zdarec, možná to s tématem nesouvisí, ale nevím kam bych to napsal. Může mi někdo pls vysvětlit, proč nebyl uznán TD Heywarda-Beye ke konci poločasu při zápase Raiders-Chargers? Já ten zápas viděl včera ze záznamu a vůbec jsem to nepobral. Předem díky.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: stř 16. zář 2009 10:04:33 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Orlando píše:
ravens ako tím č.3 nechápem tatkiež, potrápiť sa takýmto spôsobom s kansasom? ich defenzíva hodne zadriemala v prvom zápase a zďaleka nepôsobila tak kompaktne ako v poslednom PO..


IMHO tam bol rovnaky problem ako v zapase Saints, teda special teamy. Obranu maju Ravs dobru. Co sa tyka Chargers, na nich som teda moc pozitiv nepobadal. Defenzivna lajna Raiders dominovala cely zapas, Seymour a Ellis si tam robili co sa im zachcelo, Bolts otacali az v poslednych sekundach zapasu a to samozrejme ani nehovorim o tom neuznanom touchdowne Murphyho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: stř 16. zář 2009 10:12:01 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
hm, tak co som videl highlighty, tak ten murphyho TD podla mna ani byt nemal, pre mna to bol incomplete pass...ja ani chargerov nemam v top 10, pod jej okraj sa s pats dostali len kvôli tomu, že sa na koncoch zapasov dokázali vzchopiť...zas nemôžem ich úplne odignorovať...i tesné víťazstvá sú znakom dobrého tímu, ktorý dokáže zabrať v dôležitom momente...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: stř 16. zář 2009 10:50:24 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Mal to byt TD, ale to je na dlhsiu debatu. Bolts vyhrali z toho isteho dovodu preco vyhrali Steelers - lebo ich super sa nie z celkom pochopitelneho dovodu v klucovom drive rozhodol nasadit prevent defense. Sorry, ale hadzat 3-yardove passy na RB ked su linebackeri kilometer za ciarou dokaze hociktory quarterback v NFL.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 1
PříspěvekNapsal: stř 16. zář 2009 11:26:51 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Nemel to byt TD (btw:tyhle otázky patří do Pravidel):
http://forum.cznfl.com/viewtopic.php?f=9&t=500&p=4145#p4145

Zápas sem neviděl celý, ale OL Chargers ma vážné problémy. Ravens mi případnou v obraně nejistí. Možná je to tím přechodem na Base 4-3 nebo novým DC. Rex Ryan prostě praktikoval agresivnější systém.

Aints jsou epizoda sama pro sebe...

P.S.: Prevent defense doesn't work...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz