Právě je pon 04. pro 2023 10:13:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 18:17:42 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje QB Top ten - Week 16

1. (3.) Philip Rivers - výrazně vede ve dvou ze tří hlavních QB stats... pro Chargers je naprosto nepostradatelný... dokázal neuvěřitelné - to, že Chargers jsou reálně na dosah playoffs... proti Bucs zahrál nejlepší zápas v sezoně
2. (2.) Drew Brees - pro Saints alespoň trochu zachránil slabší sezónu, pořád je na dostřel Marinova yardového rekordu, jeden z hlavních kandidátů na MVP...
3. (1.) Kurt Warner - první příčku opustil po chabém výkonu proti Pats, kde byl při rozhodnutém stavu i střídán... závěr sezony ho zastihl ve slabší formě a útok na třetí MVP bude proto marný - v plyoffs se musí hodně zvednout, už kvůli tomu, že Cards mohou využít to, že budou ve Wild card hrát doma...
4. (5.) Eli Manning - s notnou podporou svých spoluhráčů dokázal Giants dovést k vítězství v overtimu nad Panthers - myslím, že Giants se od toho budou moci odrazit a splnit úlohu obhájce vítězství v Super Bowlu - jako jeho klíčový WR se začíná ukazovat Hixon
5. (9.) Peyton Manning - 8 výher v řadě a skvělý výkon proti Jags ho posunuli do míst kam patří... pikantní by bylo, kdyby na sebe s bratrem narazili v Super Bowlu... to by byl příběh který by mohl USA pomoci vybřednout z ekonomické krize ;)
6. (6.) Matt Ryan - proti Vikings zahrál velmi dobře, přestože v poslední době se trochu zadrháva jeho spolupráce s Roddym Whitem... po delší době rookie QB, který přivedl tým do playoffs - budoucí megahvězda Falcons
7. (4.) Tony Romo - dolů ho poslal méně vydařený výkon proti Ravens... jeho sezóna se bude posuzovat podle toho, zda Dallas dotáhne do playoffs... zatím mu role leadera týmu nesedí na celých 100%
8.(x) Chad Pennigton - nenápadnost, vyrovnanost, spolehlivost... a moje omluva, protože Chad už tu měl být nejméně poslední dva týdny... Dolphins si nemohli QB vybrat lépe... vše může korunovat tím, pokud přehraje svůj bývalý tým a dotáhne Miami do playoffs...
9. (x) Matt Cassel - skvělý výkon proti Cards ve složitých sněhových podmínkách - už teď je jasné, že těžkou roli náhradníka Toma Bradyho zvládl skvěle a v offseason bude žádaným zbožím... Patriots dotáhl na hranu postupu do playoffs.
10. (7.) Aaron Rodgers - jenom se budu opakovat... - zahrál dobře, stats má pěkné, Favra plnohodnotně nahradil... akorát Packers s ním nevítězí...

Z Top ten těsně vypadl Ben Roethlisberger a méně těsně Donovan McNabb. Do trojice uchazečů o Top ten zařadím kromě Big Bena ještě Kerry Collinse a Jay Cutlera. Vše rozhodne příští víkend, kde hlavní faktor ke kterému přihlédnu bude to, kdo dovede svůj tým k vítězství a případně do playoffs...

Tak co tomu říkáte :?:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 19:13:29 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
omg a kde je Joe Flacco ? :D kat dallasu cowboys???

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 19:38:25 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Ve zkratce:

- Ben do Top Ten podle mě nepatří, má jen světlé chvilky, ale to je všechno

- Cassel konečně :-)

- Romo - nemyslím, že by se jeho sezóna měla posuzovat podle toho, jestli bude nebo nebude play-off. Šance Dallasu totiž výrazně ovlivnilo jeho zranění z prodloužení zápasu s Cards, takže v této situaci mají prsty i jeho "úžasní" náhradníci. Naopak je vidět, že bez Roma to v Dallasu momentálně nejde a nebýt zranění, tak myslím, že play-off už by měli v kapse už ve 14. týdnu.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 20:17:26 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Já bych viděl Matta Cassela o něco víš, přece jen poslední dobou hraje fakt skvěle..

Jinak Riverse na první pozici naprosto schvaluju :)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 20:36:08 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Díky za názory.

Flacco - tak to je pro mě hodně těžké - hraje dobře a Ravens s ním vítězí... ale v lize takových QB je více (a mají třeba lepší stats - třeba více Td...) - prostě ne každý se mi tam vejde...- tak Flacco je momentálně asi č. 14 :-)

Cassel - výše už to nejde - ta vyrovnanost v Top ten je neuvěřitelná a já to nějak seřadit prostě musím...

Romo - já to možná nenapsal úplně přesně a doslova - takže takhle - jeho sezóna se bude posuzovat podle toho jestli Cowboys dotáhne do playoffs - a hlavně podle toho co Dallas v playoffs předvede - dlouho žádný zápas v playoffs nevyhráli... minimálně novináři a Jerry Jones to takhle vnímají. A jinak souhlasím s flankym, který o Romovi tvrdí, že je to overrated (nadhodnocený) hráč - netvrdil bych to sice tak striktně jako flanky, ale něco na tom je (zvláště, když jsem ho viděl co vyváděl proti Ravens a hlavně proti Steelers...)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 21:37:42 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Prohodil bych Manning Bros

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 22:21:15 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
tak co sa tyka Roma, tak ten je teda riadne precenovany...pre mna je to pouze lepsi priemer, proste tych interceptionov a chyb co nadela je az neuveritelne...on nejak uzasne cisla ani nema....jen hra proste Dallas...musite si zvyknut :D

a dolezity pre nas hlavne preto, lebo mi zanho solidnu nahradu ani nemame...ked si tak vezmete, v baltimore, ci v tennesse, vsade kde mali problem sa chytil nahradnik..tiez u Pats..ale u nas Johnson? to bola hroza....

este by som pridal k Romovi...on ma svoju kvalitu, ale nie taku aku mu prisudzuju media...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 22:24:32 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Presne tak, Romo urcite nie je lepsi nez povedzme Rodgers ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 22:29:19 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Romo=Beckham

Prumerny hrac, obcas kopne peknej primak/peknej TD. Randi s blbou zpevackou, hraje si na celebritu a rad se hreje v zari reflektoru.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 16
PříspěvekNapsal: úte 23. pro 2008 22:33:16 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
no tak ale tohle je az moc :o napr. v tej poslednej stvrtine zapasu robil Romo co sa dalo, a tam skutocne predviedol svoje schopnosti...tohle zas nedokaze len tak niekto...pod takym tlakom spravil este 2 TD, a ktovie ako by to skoncilo, keby mu to nedobabrala defense...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz