Právě je pon 04. pro 2023 12:46:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: úte 02. pro 2008 20:01:24 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
1. (1.) Tennessee Titans - s Detroitem si poradili jako s týmem učedníků - ve druhé půlce už nehráli zdaleka na 100%... zazářili oba RB
2. (2.) New York Giants - proti Redskins měli pár okenék, ale v zásadě ten zápas kontrolovali a Redskins podle mně přibouchli dveře do playoffs...
3. (6.) Pittsburgh Steelers - s Pats (a Mattem Casselem konkrétně) si pohráli jako kočka s myší... a když se ještě zlepší Big Ben budou Steelers favorité na finále AFC
4. (7.) Carolina Panthers - v důležitém zápase s Packers zabrali a připsali si cenné vítězství - DeAngelo Williams je jejich "key player"
5. (5.) Atlanta Falcons - v rozletu tým Sokolů nezadrželi ani na domácím stadionu trápící se Chargers, Matt Ryan je podle mě stále na čele uchazečů o nováčka roku.
6. (8.) Tampa Bay Buccaneers - hezky se mi za sebe srovnali 3 tými z NFC South... Tampa zvládla zápas se Saints a míří do playoffs
7. (3.) Arizona Cardinals - ve Philadelphii měli hrůzný začátek a špatný konec - v mezihře sice Warner hodil 3 TD, ale z pohledu výsledku to nic moc neřešilo... doma musí porazit Rams a bude (alespoň trochu) klid
8. (4.) New York Jets - tým, který se doma sklonil před slabším soupeřem... škoda pro ně - mohli odskočit na čele divize o 2 výhry...
9. (x) Indianapolis Colts - poprvé v Top ten - 5 výher v řadě je jasný argument, na Titans se asi již nedotáhnou, ale playoffs přes Wild Card by uniknout nemělo...
10. (x) Baltimore Ravens - rovněž tým, který je v Top ten poprvé, mají před sebou ale náročné soupeře, včetně Steelers, kde půjde o první místo v divizi

Z Top ten vypadli Washington Redskins a New England Patriots. Jako čekatelé na Top ten vidím (bez určení pořadí) Dallas Cowboys, Minnesota Vikings a již zmíněné New England Patriots.

Čekám vaše ohlasy... :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: úte 02. pro 2008 20:09:47 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
V zasade s zebrickem az na drobnosti souhlasi, ale co se mi nelibi je pojmenovani: "Sokoli". Osobne nejsem zastancem prekladani nazvu tymu u "Obru" my to tak jeste nevadilo. Napr. "Stihacky", "Broncove" nebo "Svati"...

Ja dneska ve skole v hodine, kde jsem se nudil, sepsal takovej seznam meho Pro Bowl vyberu, snad to sem budu mit cas hodit, pekne i s obrazky hracu ;)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: úte 02. pro 2008 20:31:20 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Tak Giants zase ještě ne no.1 :cry: .. :)

btw.: taky nemusím překládání ang. názvu, nicméně Pavel to spíš využil v přirovnání k jejich aktuální formě, než k pojmenováni, ale to spiš nechám na něm, jinak ja s oblibou používám překlad u obrů a ocelářů.. ;)

..O Pro Bowlu jsem taky trochu přemýšlel, ale v hlavě mám spíš jen ofense, v defense moc přehled v celé lize nemám :( , jen u některých týmů mám vyvolené..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: úte 02. pro 2008 20:38:34 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
OCELARI NE!!! :evil:

Nebo zazijes takovou "skladku" ze ti "vypadne mic", ktery "zalehne" "pojistka". (s pouzitim prekladace PC Translator 2008)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 7:45:55 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Já na překladech do češtiny nevidím nic špatného - s Falcons je to tak jak to napsal Dan - hodilo se mi to k přirovnání.
Jinak pro flankyho - v časopise Stadion někdy v r. 1991 byl článek o NFL a tým z Pittsburghu tam někdo přeložil jako "Zloděje" - Steelers si zkrátka spletl se Stealer... To by se flanky zbláznil :roll: :lol: :o

Samozřejmě vše se přeložit nedá - třeba v NBA je jeden oříšek a to Miami Heat... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 9:36:27 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Heat :D

A vobec viacere preklady by vyzerali dost debilne - Diamondbacks, 49ers, Red Sox, Twins, Padres, Brewers, Astros, Rockies, Cubs, Jets, Browns, Chargers, Suns, Clippers, Magic ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 9:42:11 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja bych rekl, ze celej Baseball je pulhodiny sezeni, 3 minuty na mete, par minut behani po metach pokud se zadari...
V poli stojite a cekate pokud na vas se stestim poslou micek... potom si sednete na lavicku tlachate a zvykate tabak.

Me se prekladani nazvu vubec nelibi, kdybych s nekym hovoril a rekl mi ze fandim Sokolum, tak mi to vubec nedojde :?

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 10:01:41 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Mna baseball absolutne nezaujima, z nedavno skoncenej sezony si pamatam akurat to ze Rays (tiez zaujimavy preklad) sa navzdory ocakavaniam dostali daleko a nakoniec to vyhrala tusim Phila.

A tiez sa mi preklady nepacia, napriek tomu, ze ich obcas sam pouzivam (Baranov v pripade St. Louis si odpustit nemozem).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 22:01:48 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ty překlady se někdy nemusí zdát tak nesmyslné a nepochopitelné. Brewers - sládci (z pivovaru), padres - knězi (ze španělštiny), Twins - dvojčata (podle Twintown - Minnesota a Anapollis). Ale ja fakt, že originál v angličtině je samozřejmě lepší...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 13
PříspěvekNapsal: pát 05. pro 2008 23:37:14 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Nejdem rypat, akurat ze Twin cities su St. Paul a Minneapolis ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz