Právě je pon 04. pro 2023 11:05:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 13:49:50 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Tak aj sem tady se svojí obvyklou rubrikou :-)

Pro úvod poznamenám, že jsem dropnul Ortona a Royala, a vzal Cassela a Waltera. (Můj QB č.1 Romo má totiž zítra poslední dobrý matchup, pak už je to jen proti silným soupeřům, zato Cassel by mohl zase dělat >400y po zápase s PIT)

Co řeším - opět především WR:

V týmu teď mám: Bryant, Welker, Walter, Colston, Burress. Hodlám nasadit Welkera, dál ale nevím, zřejmě ale nenasadím Burresse. Takže:

Welker, Colston, Walter nebo Welker, Colston, Bryant.

Nebo ve FA je Tedd Jinn s dobrým matchupem, případně DeSean Jackson, Bryant Johnson nebo Matt Jones.

RB: MJD a k němu Parkera nebo Moora, pokud ale nebude jasné, kdo z nich bude hrát, tak možná radši Dunna. Nicméně PIT nemá úplně lehkej matchup, sice Pats v RB defense nejsou best, ale něco zachytí.

Ve FA ale leží Larry Johnson s dobrým matchupem, Darren McFadden nebo Ricky Williams.

Horší je, že už nevím, pokud budu brát FA, koho dropnout :-)

Na TE Mám H. Milera, má nízké projected, ale myslím, že proti Pats něco uhraje. Ve FA je Vernon Davis.

Jinak můj soupeř má: McNabb, Grant, Gore, R.White, S.Smith, M.Harrison, T.Gonzales, Brown, Colts.

Je to přímý souboj o 1. místo v divizi (jsem první, proti druhému), nicméně pokud prohraju a třetí v divizi vyhraje, což je pravděpodobné, tak spadnu až na 3. místo. Máme to prostě vyrovnaný. Jistotu playoff ale ještě mít nebudu ani v případě výhry, Se stejnou nebo o jednu výhru horší bilancí je nás celkem 5 a bojujeme o 3 postupová místa.

Takže, opět díky za názory :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 15:11:22 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
RB:S Larry Johnsonem bych nevahal, Matchup jak hrom. Dunna bych si take podrzel, JD ma takovej hodne tezko odhadovatelnej matchup, tak bych volil drop mezi Parker-Moore. Ale spis Moore.

WR:Dzina jsem si vzal, je to vyborny matchup. A k nemu bych nasadil duo Bryant a Walker. Proti obrane Bucs je slozity hrat a Welker jde proti no.1 pass defense.

TE: Davise brat jenom pokud mas misto na rostreu, ale moc toho neudela. Slaba sezona.

Ja bych taky mel otazecku:

QB: Peyton nebo Matt Ryan? Oba hraji proti slabsim obranam, ale asi zustanu u zkusenosti.

RB: Larry Johnson, LenDale White, MJD a Tim Hightower. LJ je vicemene jasnej, ale je tezka volba White vs. JD.

TE: Keller nebo Daniels? Jets jdou proti slaby obrane, ale je otazka jestli budou vic behat nebo hrat vzduchem? A jestli budou v redzone spolehat na passy nebo rushe?

DRUHY TYM na NFL.COM

QB: Favre nebo Thighpen? Tady si vubec nevim rady. Oba jdou proti slabym obranam, ale bojim se DB Raiders.

WR:Roddy White, Brandon Marshall, Welker, Roy Williams, Michael Jenkins a z FA jsem vzal Marka Bradleyho. Jediny cim jsem si jisty je White. Bradley vypada nadejne Thighpen jede a navic bude min hlidanej nez Bowe. Jako trojka nejspis Roy Williams, snad Romo bude hazet i na nej.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 15:37:22 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Díky.

Pokud budu chtít vzít Ginna, musím dropnout nějaké WR, a to buď Colstona nebo Plaxe. A skoro mám chuť se zbavit Plaxe, v podstatě mi za celou sezónu pořádný body neudělal...

A u RB holt risknu drop Moora, Parker je ale questionable... - Proti Pats nicméně moc bodů neudělá ani jeden, takže asi nasadím MJD+Larry nebo Dunn+Larry. Parker se snad dá do dalšího zápasu konečně dokupy, a pokud ne, tak mi Moora z FA asi někdo vyfoukne :-( No, je to teď risk, ale už fakt není koho dropnout, když si chci taky udržet dobrý hráče na playoff, pokud se do něj dostanu :-) Takže to vypadá na drop Moore, Burress (nebo Colston).

EDIT: Asi dropnu Plaxe :-) Má už teď jen těžký matchupy, což ve spojení s jeho produktivitou mluví za vše (@WSH, PHI, @DAL, CAR). Colston ale taky už nemá lehký soupeře... No tak nevím :-)

K tvým dotazům:

QB - Payton

RB - White. Sám říkáš, že MJD se dá těžko odhadnout, Titans hrají proti slabýmu soupeři, takže White.

TE - asi Keller ale zdůvodnit to neumím :-)

Druhý tým:

QB - Favre (jsou rozjetý, šlape jim to, Denver je ve vzduchu slabší)

WR - Williamse bych se asi bál, podle mě to opět půjde přes T.O. a nebo Wittena. Já nevím, pořád bych asi risknul Welkera, ikdyž jde proti Steelers :-) Budou krýt Mosse a Welker bude mít víc místa a třeba konečně dá TD. Další věc je, že Pats budou možná zase víc využívat Watsona na TE.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 20:44:53 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
neviete mi niekto poradit ci je fantasy na nfl.com to najlepsie fantasy co sa tyka NFL? alebo je to niekde i lepsie? nuz a oplati sa mi s tym niekde zacinat takto uprostred sezony??

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 20:56:24 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Tedka uz se do zadny ligy nedostanes. Je proste moc pozde. Nejlepsi je hrat bud na nfl.com nebo s nami na Yahoo.com, to vse az pristi rok.

Jinak muzes zkusit i Arena Football

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 21:35:54 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
diky za info...tak skusim az o rok ;)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 22:09:49 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Já to napíšu dohromady pro flankyho i Hopa a vy už si to nějak přeberete... ;)

QB - Mannig, Favre (zkušenost a stoupající forma s tím jak se blíží playoffs)
WR - Welker (já mu prostě věřím), Colston, Bryant
RB - Larry Johnson, LanDale White - u Larryho není co řešit - coach Edwards avizoval, že budou více běhat a já čekám hodně bodů, White je sakra nejistej ale i Jeff Fisher se nechal slyšet, že více akcí by mělo jít během... akorát je jasné, že většinu slízne Johson, ale třeba na LenDala zbydou nějaké goalline pokusy...
TE - Keller - podle mě teď jistota 5-6 bodů

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 22:59:55 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
No pockame na matchupy prediction a jak to bude se zranenimi v defenzivach. Tenhle tyden je divnej nemam dost casu na premysleni a vyber hracu :cry:

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 23:18:45 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Jo, jo uvidíme jak to bude... :lol:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Week 13
PříspěvekNapsal: čtv 27. lis 2008 14:21:48 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Takže poslední konzultace před 13. weekem:

Koho dát active?

RB: Larry Johnon (jistota) a k němu: Jones-Drew nebo Dunn? Přikláním se k MJD.

WR: Bryant, Colston, Ginn, Walter, Welker? Tady fakt nevím, Welker by přeci jen mohl proti Steelers něco udělat, když se budou soustředit na Mosse, ale na druhou stranu, taky může skončit s 2-3 body... S Walterem toto kolo vůbec nevím proti Jags...

Takže asi nejjistější je Bryant, Colston, Ginn. Ale zas bych to nerad znova prošvihnul s Walterem... :-) Co vy na to? :-)

Ale asi je pravda jak říkal flanky, že Colston proti TB to bude mít těžký, takže spíš Bryant, Ginn, Walter.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz