Právě je pon 04. pro 2023 13:13:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 21:30:17 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
ja by som to neprehanal s brettom. zatial je to jeden vydareny vitazny hod a jeden dobry zapas. prve dva zapasy mal favre vyslovene prikazane hrat bez rizika, konzervativne, kratke prihravky. potom je logicke ze nemal moc interceptions, vysoke pass completion % a tak podoebne. Napriklad mlady rodgers dal v poslednom zapase o sto jardov viac ako Favre a mal strasnu lajnu pred sebou. si myslim ze rodgers je lepsi. ale brett ak bude pokracovat vo vykonoch ako s packers mozeme ho casom zaradit medzi top QB.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 22:31:36 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Hmm... no já tomu zas tolik nerozumím... ;) já Bretta sleduji teprve od jeho skoro rookie season 1992 a tak jsem asi deformovaný :lol: :roll:

Brett Favre - letos zatím 4 výhry, 0 porážek, bilance 125/85, 68%, 837 yardů, 8 TD, 1 Int, 104,6 rating... k tomu last second wining TD proti 49ers...

A hlavně...happy birthday - pozítří má Brett 40. narozeniny :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: pát 09. říj 2009 0:36:06 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
1. Drew - napriek tomu ze je to moj oblubeny QB a ze ho povazujem za najlepsieho v lige, v prvych styroch kolach svoj team viac tahal Peyton. Drew vo week 3 a week 4 hral ako game manager, kym Peyton zatial v kazdom zapase napalil cez 300 yardov a mal absolutne klucovy podiel na vyhre Colts. Najlepsiu Top 3 navrhol tu navrhol Dan.

2. Co sa tyka skusenych veteranov, Warner je okej, ale Kerry Collins a Brad Johnson nikdy neboli nic extra.

3. Rodgers si svojimi vykonmi priam pyta aby bol v Top 10. V poslednom zapase mu OL asi odisla na pivo a Jared si tam z neho urobil boxerske vrece, no napriek tomu sa Aaron nevzdal a nastrielal v Minnesote takmer 400 yardov. Tomu hovorim vykon!

5. Matty Ice si pockam kym bude hrat proti poriadnej secondary :)

6. Favre nie je na fore zrovna popularny, ale mne vobec nevadi. Vacsina QB v jeho veku je uz na dochodku, on stale podava slusne vykony. A zatial aj vyhrava, takze nemam ziadny problem s tym ze je ranked.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz