Právě je pon 04. pro 2023 10:09:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: úte 13. říj 2009 20:02:44 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Sranda je ze vacsina fanuskov chcela vyrazit Coughlina aj s chlpami a hovorili ze Eli je bust, az kym Ginas nevyhrali Superbowl. Trosku netradicne citat ze niekto mal rad Eliho odkedy bol draftovany :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: stř 14. říj 2009 8:12:23 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 22:51:21
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
To bylo tak… :lol:

Když mi bylo asi dvanáct let, začal jsem hrát ve škole takovej stolní hokej s hokejkama a kolečkama od dámy, kterýmu jsem se později věnoval chvilku i na trošku vyšší úrovni – šprtec. Tenkrát, když jsem měl vstoupit do pražský ligy (samozřejmě jsme hráli NHL), měl jsem na výběr asi z deseti mužstev. Rozhodoval jsem se mezi Hartfordem a New Yorkem Rangers. Tehdy jsem nikomu extra nefandil. Bral jsem NHL jako takovou a znal jsem jí víceméně z devadestáti procent díky kartičkám. Kamarád, který v tý době už ligu hrál za Edmonton mi během několika minut (asi tak za minutu to bylo) nahučel do hlavy, že si mám vzít Rangers, že je to tam samá hvězda a kdesi cosi. Ještě aby tam podle něj samá hvězda nebyla, když tenkrát z Oilers do Rangers přestoupila skoro půlka mančaftu a tak jsem začal fandit New Yorku Rangers.
Od toho vlastně i vzniká odpověď na položenou otázku, proč fandim zrovna Giants. Jsou ze stejnýho města. Myslim si, že vypadá hloupě fandit v jednom sportu tomuhle městu a v druhým sportu jinýmu. Stejně jako Rangers, tak i G-men jsou „blueshirts“, takže i v tomhle byla i volba před Jets jasná. Tak jako ostatní píšou o svých prvních zápasech, i já mám takovej. Tehdy na OK3 šel nějakej záznam, kdy právě NYG kopli šišku do brány, zmatek na hřišti, a najednou tam někdo držel nad hlavou nějakej lesklej křivej jehlan s navařenou šiškou na jeho vrcholu. Byla to V.Lombardi trophy. Tehdy jsem z toho věděl samozřejmě kulový, bylo mi deset a znal jsem jenom slovo „tačdaun“. Pak kamarád přinesl do školy na PC nějakej Mike Didka´s football (nevim jakej rok) pamatuju si ale, že to graficky vypadalo zhruba jako NHL´93. Vůbec jsme tomu nerozumněli, ale postupem času jsme na ty různý grafy a šipečky a to, kdy půjdeme třeba na balon přišli. Z dnešního pohledu stejně mylně. Pak se nám hra ztratila a na football zůstala jenom někde ve mně skrytá vzpomínka a touha se k němu vrátit. (Všichni víme, jakej je to vyjímečnej sport, že.) Ale nebylo odkud čerpat informace a hlavně jsem se nechal strhnout na dost let hokejem. Maximálně jsem asi tak čtyři roky po sobě slyšel Dallas–Buffalo, a pak jsem se zprostředkovaně (třeba někdy až půl roku po) dovídal aspoň jméno vítěze SB.
Až když se na obrazovkách objevila NFL komentovaná dvojicí H+B, věděl jsem, že můžu sledovat football tak, jak jsem vždycky chtěl a věděl jsem taky hned, komu fandit.
Problém je, že vždycky dám najevo komu fandim potom co oslaví nějakej velkej úspěch. Vypadám jak takovej ten zm*dík co fandí právě klubům který dosáhnou na titul a že je vlastně znám jenom z televizních zpráv. Tenkrát NY Rangers slavili Stanley Cup, NY Knicks byli finalisti NBA (proti Houstonu tenkrát). Teď nedávno NY Giants vyhráli Super Bowl, o NY Yankees ani nemluvě. Jediný snad NY RedBull (bejvalý Metrostars) nemaj žádnej velkej úspěch a NY Titans v NLL taky ne. No prostě žádnej takovej zm*dík nejsem. Jenom mám rád New York… ;-)

P.S.: Zajímalo by mně, kdybych si tenkrát vybral Hartford, komu bych dneska ve footballu fandil. Asi tý prašivý Carolině :-D

_________________
XXI Broncos XXV Bills XLII Patriots XLVI Patriots


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: stř 14. říj 2009 14:04:51 

Registrován: pon 09. bře 2009 13:22:05
Příspěvky: 117
Ok, rozkecal se Fejky tak taky popustim uzdu :P
Mohl bych zacit basketem, kterej sem hraval a kterej me privedl k „americkejm sportum“, něco povedet o prvnich koupenejch „jerseys“, prosezenejch finalovejch zapasech na CT2 s Bulls do 5 do rana a za 2 hodky do skoly apod. ...ale to zdejsi fandy asi moc nebere takze se presunme o par let a par (desitek) kilo vpred :lol: Clovek toho o AF moc nevedel, max. to ze kuci maj siroky ramena a na hlavach helmy, obcas nekde neco zahlid, docela se libilo, ale tim ze tomu nerozumel tak se ta atraktivita ztracela, prisel mi proste „hrooozne slozitej“… Paradoxne mi v tom pomohla ceska liga :D Zacalo to tusim finale 2006 Monarchs vs. Lions a první kompletně shlednuty zapas s obcasnym komentarem meho informovanejsiho kamaráda dovolil nahlednout mnohem vice „pod poklicku“ a najednou uz to nebylo „hroooozne složitý“ a clovek mel najednou jakous takous predstavu o tom co se na hristi deje, co dela QB, RB, WR, co to sou „downy“, proc „10y“ apod. apod. A hle ono se to ukazalo jako fakt pekna záležitost. Od ty doby se hodne zmenilo, snazim se poctive chodit na liony i pantery, i do Pribrami sem se jel podivat, letos sem prihodil i juniorku ;) sobotni televize uz ted patri college football, nedele a pondeli nfl :P Mno a kdyby po par treninkach neprislo zraneni achilovky, mohl sem dneska zase bezet na trenink si zamakat...
A ted proc Saints :o) Jsem tak dosti fantaskovej takze už ten NAZEV…. LILIE ve znaku…. Kombinace barev ZLATA, CERNA, BILA…. Může snad existovat jiná volba? :lol: :lol: :lol: Když tomu pridam ze naprosto zeru passovou hru, nebylo moc co resit 8-) Spravnost meho rozhodnuti pak utvrdila navteva lonskeho International series ve Wembley (viz. muj podpis)
Mezi me oblibene tymy dále patri Cardinals, Eagles, Giants, Jets, Ravens… Nejak nemusim Pittsburgh a všechny ty pepiky z Texasu… ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: stř 14. říj 2009 15:29:43 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
fejkař píše:
Nejak nemusim Pittsburgh a všechny ty pepiky z Texasu;)
:o :evil: :twisted:

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: pát 16. říj 2009 13:53:08 

Registrován: pon 09. bře 2009 13:22:05
Příspěvky: 117
Uplne sem videl jak ti zaskocil ten ranni rohlik :D Nebrat osobne pls ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: pát 16. říj 2009 18:34:15 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
neboj...teraz to berem v pohode :D, ale az nas v decembri znasilni brees v superdome tak potom sa to bude tazsie rozdychavat ... :)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: úte 03. lis 2009 9:52:36 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Tak snad když jsem tu admin, tak bych měl taky napsat, jak a proč :-)

První zápas amerického fotbalu, který jsem viděl, byl Super Bowl XXXVII v roce 2003, mezi Raiders a Bucaneers. Tenkrát u nás football samozřejmě nedávali a tenhle zápas jsem sledoval myslím že na RTL, jejichž reportéři byli přímo v San Diegu.
Už ani nevím, jak mě napadlo, že se na ten zápas budu dívat, ale matně si vzpomínám, že to bylo, jak jinak, díky Maddenu. Nehrál jsem ho ale já, nýbrž můj brácha, a vlastně tím jsme se seznamovali se základními pravidly hry. Ještě během zápasu jsem některé věci nechápal... Pak ale můj zájem opadl, ani nevím proč, protože zápas se mi líbil. Základní problém byl v tom, že prostě NFL nikde pořádně nebeželo.

Definitivní návrat k footballu se tak udál až po dlouhých 4 letech, když jsem v roce 2007 sedl k Nova Sport a pustil si svůj první zápas. Náhoda tomu chtěla, že dávali zrovna Patriots... Bohužel si přesně nepamatuju, který zápas to byl, ale byl to buď Week 5 s Clevelandem nebo Week 6 s Dallasem.

A to, co předváděli Patriots mě prostě chytlo. Jejich perfektní hra vzduchem se mi hodně líbila, zápasy měly šťávu, a byla prostě radost se na ně koukat. V té chvíli jsem vůbec nevěděl, že jsou od začátku sezóny undefeated, a samozřejmě jsem netušil, že jim to vydrží až do konce (teda, skoro do konce :-))

K tomu ještě jedna věc - paradoxně můj druhý nejoblíbenější tým byli Giants, až do onoho osudného Superbowlu :-) Já jsem jim hodně fandil v celém playoff, velmi dobře si pamatuju, jak je všichni podceňovali a před každým zápasem playoff se všude psalo, jak vypadnou, ale já jsem jim hned od wildcard s Tampou věřil, že se do SB dostanou. Nicméně tam mě dost namíchli :-)

No a o založení tohoto fóra jsem tu již někde psal, takže jen ve zkratce - diskuse, která probíhala pod články na webu Nova Sport mi nevyhovovala, byla nepřehledná, prostě byla to diskuse prostřednictvím komentářů k článku. Tak jsem si řekl, že to chce něco pohodlnějšího a tak vzniklo fórum, ale to už většina z vás ví.

Takže... GO PATS GO :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: sob 07. lis 2009 17:30:35 

Registrován: sob 15. srp 2009 0:32:58
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha - Jižní Město
tak já fandím týmu Steelers.Svůj první zápas am.footbalu jsem viděl 1.2.2009 a bylo to finále SB.A tam jsem byl jako očarován tímto pro mě neznámým sportem a taky hrou Steelers.Hned druhý den jsem si šel do prodejny Presto ve Zlatnické ulici koupit Madden 09 a od té doby to už frčí o sto péro.Forum jsem objevil někdy v srpnu t.r. a jsem dost rád,že jsem poznal lidi se kterými jsem na stejné vlně.Proto taky tímto vzdávám svůj hold Hopovi za to záslužné,že forum založil.Ještě něco mám na srdci.Opravdu nevím jak jsem mohl dokázat žít bez toho,že bych koukal na footbal předešlých 57 let života


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: sob 07. lis 2009 22:50:02 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
to sa mi paci :-), konecne niekto uprimny a neboji sa priznat ze je bandwagoner :-) mas moje uznanie ;-)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš team
PříspěvekNapsal: stř 28. dub 2010 10:53:20 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. dub 2010 11:33:11
Příspěvky: 17
Sice uz sem nikdo pul roku nenapsal,ale taky si dovolim prispet :) Od malicka holduji PC hram,strilecky jsem mel jako kluk zakazany :D takze jsem hral FIFU a NHL. Kazdy rok k Vanocum jsme s brachou dostaly novy dil kazde serie a na rok od nas byl pokoj :D Asi v roce 2004 jsme s brachou v Levnych Knihach narazili na vyprodej originalek od EA Sports,tak jsme vzali od kazdyho jednu :D Byly to stare hry-Formula 1 2002, NBA Live 2002, Tiger Woods PGA Tour 2002 a Madden NFL 2002. No a tak jsme je vsechny zkouseli a NFL nas chytlo nejvic. Vubec jsme nevedeli co a jak,ale proste jsme mackali a ono to hralo :D ale grafika nas odradila a radsi jsme hrali novejsi NHL. No a nejak v roce 2009 se mi do ruky dostal Madden NFL 08 a football jsem obdivoval z am. filmu,hlavne tu atmosferu jak chlapi sedej s pivem u telky a fandej Jets(film Velky Tata) :D Takze kdyz jsem zacal hrat tak pri vyberu oblibeneho tymu jsem si nasel statisticky nejlepsi tym ve hre-Patriots :D a od te doby me nepustili,loni jsem zacal hrat football i aktivne a NFL jsem sledoval prilezitostne. Ja hraju receivera,takze mi k srdci prirost Randy Moss, po jeho vzoru take nosim cislo 81 :) Letosni sezonu NFL chci sledovat naplno a rad bych pronikl i do taju NCAA footballu...That's my story ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz