Právě je pon 04. pro 2023 13:26:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:47:52 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
V Praze jsem prakticky každý víkend. Dej vědět Joži, až přijedete a pokud to nebude vadit tvým kamarádům, rád se k vám připojím až se pojedete podívat na ten eroplán. Jinak souhlasím s Brnem. Mohli bychom prostě pobejt, pokecat, probrat sezónu u piva, pokecat o stránkách. Jak jste na tom s ubytováním. Já bych asi přespal někde v levným hotelu, abych si mohl dát pivo. Fajn by byla asi sobota. Ale jinak - já se asi přizpůsobím. Buff je prakticky domácí, já jsem za tři hoďky v Brně. Nevím, jak daleko to má Joži, přeci jen ze zahraničí....

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pát 14. úno 2014 8:19:33 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Slavek J píše:
V Praze jsem prakticky každý víkend. Dej vědět Joži, až přijedete a pokud to nebude vadit tvým kamarádům, rád se k vám připojím až se pojedete podívat na ten eroplán. Jinak souhlasím s Brnem. Mohli bychom prostě pobejt, pokecat, probrat sezónu u piva, pokecat o stránkách. Jak jste na tom s ubytováním. Já bych asi přespal někde v levným hotelu, abych si mohl dát pivo. Fajn by byla asi sobota. Ale jinak - já se asi přizpůsobím. Buff je prakticky domácí, já jsem za tři hoďky v Brně. Nevím, jak daleko to má Joži, přeci jen ze zahraničí....


No, to by bolo super! ;) Budeme len radi, keď sa k nám pripojíš!!! Detaily dohodneme. A to leto tiež nejak poriešime. Chystám sa na pár dní do Lanškrouna, tak do toho Brna by sa dalo odbehnúť. Uvidíme ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 18. úno 2014 8:56:26 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Zdarec chlapi! Po nejakej dobe (mal som teraz extrémne napilno!) som sa dostal k našim stránkam a "sánka dole šéfe!!!" Perfektné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: ned 23. úno 2014 18:24:35 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
TE - Eric Ebron,to jmeno si musime zapamatovat,ze všech jde hlas,že to bude prvni volba Bills v draftu...no uvidime,mě by se moc libil Khalil Mack,vedle Alonsa...to by bylo vystarany na deset let...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 24. úno 2014 8:50:11 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Ebron by sa hodil ;)

Matt Hackett má fakt parádnu masku:

Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 24. úno 2014 15:38:18 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
To jo,Matt Hackett za jedna!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: pon 24. úno 2014 18:46:49 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Moc hezká maska. To dám hned na stránky. Já na stránkách denně makám. Ono to teď není vidět, protože nepíšu články. Ale nebojte, brzy to bude vidět parádně.
Já bych taky bral Khalila Macka - jenže ten na nás nezbyde. Nějakej článek asi fakt připravím. Ale nepanikařte, zatím je fakt šíleně ale šíleně času. Tohle všechno jsou totální spekulace, aby řeč nestála. Uvidíme, koho urveme z volnejch agentů. A v draftu určitě budeme chtít ofenzívního tackla, linebackera, tight enda, uvidíme, možná safetyho - podle toho, jak dopadne jednání s Byrdem - těžko říct, těžko říct.... asi i wide receivera...
Příští rok bude těžkej rok, pánové - musíme držet při sobě, to vím už teď.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 8:22:50 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. pro 2013 19:38:31
Příspěvky: 131
Bydliště: Poprad
Hmmm... to sú mi novinky: http://slovaknhl.sk/18633-halak-bol-vymeneny-do-buffala-miller-si-zachyta-za-blues.html

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 11:30:39 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Všude se píše jak je ten trade vyhodnej pro Sabres,spiš si myslim opak,Halak a Enroth se o jedničku poperou,ten jeden hrač je mladej a teprve začina,Chris Stewart,je znamy jmeno,pět zapasu za Liberec,kdysi dal 28 golu,to je pět let,od te doby max 18...ale uvidime,ukaže se na lede!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: sob 01. bře 2014 13:11:17 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Já jsem ho v Liberci pochopitelně viděl, chodím na každý zápas. Moc se nepředvedl a pak se ještě zdejchnul jak pára. Nikomu neřekl ani slovo a až po několika dnech se vedení dovolalo na jeho agenta. Že odešel Ott je mi velice líto, ale myslím, že Halák i Enroth jsou vynikající brankáři, takže tam problém nevidím.
Připravil jsem článek o Millerovi, ale jiným.
http://buffalobills.webnode.cz/news/van-miller/
Potřebuju rychle udělat ty změny na webu, ale kolega, co mi to slíbil to furt odkládá. Hrozný. Na druhou stranu je fakt šíleně šikovnej.
Dal jsem tam i dva články o Byrdovi. Počítám, že ho fakt budeme tagovat. Nemám v tom úplně jasno, protože MoMo třeba taky říká, že tagovat ho je správný, aby nám nenasral na hlavu. Tak nevím. Já bych byl rád, kdyby měl smlouvu na tři roky. To je tak akorát.
http://buffalobills.webnode.cz/news/jairus-byrd/
http://buffalobills.webnode.cz/news/byr ... dni-slovo/
Přichystám článek o free agentech a draftu, ono to nejde moc dát od sebe. Myslím, že by to mohl být trochu komplexnější článek, když už o tom budu psát.
Strašně se těším na draft, šíleně se těším na novou sezónu, velice rád vás oba uvidím na pokec.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz