Právě je pon 04. pro 2023 13:16:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 2
PříspěvekNapsal: čtv 24. zář 2009 22:41:31 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje Top ten - Week 2

... tak jsem se dohrabal k druhému vydání mojí Top ten... Week 2 nám už trochu napověděl kdo na tom jak je... tak tady je můj názor a trocha frází k tomu.... ;) :lol:

1. Baltimore Ravens - jasně lepší než vloni je jejich útok, zápas proti Chargers měli od poločasu pod kontrolou a Ray Lewis ukázal svoji zkušenost a cenu, když krásným solo tacklem zhatil poslední šanci San Diega na obrat skóre...
2. New Orleans Saints - tenhle tým vtrhl do sezony jak před pár lety hurikán na jejich stadion... útok prostě řádí a tak Saints letos budou atakovat rekord v počtu bodů za sezonu....
3. Pittsburgh Steelers - těsná porážka, kterou neodvrátil ani Big Ben svým velmi dobrým výkonem... ovšem defense bez Troye Polamalu - to prostě nejsou 100% Steelers
4. New York Giants - ve vyrovnaném zápase byli šťastnější než domácí Cowboys, poněkud překvapivě je oproti loňské sezoně (zatím) táhne passing oproti rushing
5. Atlanta Falcons - Tony Gonzalez se ukazuje jako velká posila a Falcons krásně šlapou... i když popravdě - silnější soupeři teprve přijdou...
6. New York Jets - zatím velké překvapení - bilanci 2 - 0 jsem od Jets neočekával... Mark Sanchez má na to být hvězdou budoucnosti
7. San Francisco 49ers - tak tohle je mega překvapení - skvělá práce Mika Singletaryho a úžasný výkon Franka Gora - prostě v San Franciscu zavládne po letech znovu "gold rush"....
8. Minnesota Vikings - pokud nebude Brett dělat chyby a pokud bude A.P. běhat tak jak běhá... zkrátka "černý kůň" sezony jsou pro mě prostě Vikings...
9. Indianapolis Colts - oproti předpokladům se Colts pod novým HC ukazují jako tým, který chce vyhrát (nejen) svoji divizi, legendární Marvin Harrison zatím nechybí....
10. Philadelphia Eagles... výhra venku a porážka doma...hodně obdržených bodů - ale co... teď možná dostane šanci Michael Vick a o tom jak si mnozí přejí bude celá sezona Eagles

Týmy těsně za Top ten (bez určení pořadí):
New England Patriots, Dallas Cowboys, San Diego Chargers

Tak co vy na to...doufám, že tenhle žebříček strháte jako posledně a na mě nezůstane nit suchá... :) ;) :roll:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 2
PříspěvekNapsal: čtv 24. zář 2009 23:04:19 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Giants bych vymenil za Ravens, Jets za Steelers, Colts za Vikings. Inak solidny power ranking. V runner up mi chybaju Broncos, popripade Packers alebo Bengals.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 2
PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 17:26:45 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
momentalne by som dal ja osobne na prvu priecku giants, mat week 1,2 cowboys s redskins a skoncit 2-0, tak to musia byt kvalitny,...tiez by som posunul jets vyssie, rexo ma nesklamal a podla ocakavani zabral...co sa tyka megaprekvapenia 49ers, tak aspon ja minimalne som cakal, ze tento rok skoncia lepsie ako ten posledny,a skor by som povedal,ze naplnaju svetle prognozy, rozhodne to pre mna preto az take "megaprekvapenie" nie je...osobne boli uz pred sezonou pre mna tip na vitazov divizie....

ako vidim este pavol nie tak docela rozhryzol moje "frazove zaskatulkovanie" :D
...viem ze teda i kritika ma iste medze, a ak som ich prekrocil, tak sa ospravedlnujem...na tento rebricek sa ale pozera ovela lepsie a konecne v nom su teamy co si to zasluzia...ako kompenzaciu i za minulotyzdnovu kritiku preto za seba udelejem pavlovi pochvalu :) ;)

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 2
PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 19:13:31 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Díky Orlando...je to ok, vždyť jsem tam také dal mrknutí a smích...:D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz