Právě je pon 04. pro 2023 12:46:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 16:31:59 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Tak a je tu Moje Top ten - Week 12

1. (1.) Tennesse Titans - ... kdo čekal změnu na čele bude si muset ještě počkat, po jejich porážce s Jets mě napadá, že výjimka potvrzuje pravidlo... začátek zápasu jim utekl a pak už se to dohnat nedalo, problém je v tom, že už několik zápasů to skřípe v běhové hře
2. (2.) New York Giants - no, zvažoval jsem jestli už nepatří úplně na špičku téhle desítky..., ještě ale počkáme a uvidíme jak obstojí proti Redskins
3. (3.) Arizona Cardinals - přes porážku patří (zatím) na "bednu", Kurt by k yardům potřeboval přidat více TD a pak už to půjde skoro samo
4. (9.) New York Jets - výhra nad Titans je vystřelila hodně nahoru... daří se všechno na co sáhnou, Broncos by pro ně doma neměli být větším problémem
5. (5.) Atlanta Falcons - důležité vítězství nad Panthers a skvělý výkon Michaela Turnera... o Falcons toho letos ještě hodně uslyšíme (a napíšeme)
6. (6.) Pittsburgh Steelers - "povinné" vítězství nad Bengals a u mě jsou na svém... opakované zranění Willie Parkera je nepříjemnost, navíc před těžkým zápasem s Patriots.
7. (7.) Carolina Panthers - porážka s Falcons je nepříjemnější tím spíše, že jde o soupeře z divize... a teď s Green Bay to bude další téžká zkouška.
8. (7.) Tampa Bay Buccaneers - letos si libují v dotahování náskoku slabších soupeřů... dříve s Chiefs a teď s Lions, proti Saints by se ovšem velká ztráta nemusela vyplatit
9. (10.) New England Patriots - proti Miami překvapili produktivitou útoku, dvojice Cassel - Moss může být v playoffs nečekaným trumfem... pokud tam ovšem Pats proniknou
10. (8.) Washington Redskins - proti Seattle se sice po měsíci dočkali vítězství, ale žádná sláva to nebyla... Portis si snad TD schovává na těžší soupeře.

Těsně za Top ten (bez stanovení pořadí) jsou Baltimore Ravens, Dallas Cowboys a Indianapolis Colts.

Tak se nenechte pobízet a napište mě jak to vidíte vy :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 19:42:06 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Hmm :cry: a ja se už těšil, že Giants dáš na první místo, už jsem si připravoval proslov :D, u mě by byli na prvním místě min. od 8. týdne, důvody jsem už někde napsal dřív (Titans měli lehčí los, herní projev obrů je lepší atd.), btw není to tím, že to jsou moji oblíbenci ;) , samozřejmě je to jen můj názor a ja Top 10 nedělám ;)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 19:47:43 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jojo, souhlasím s Danem, NYG už patří na první místo dávno. Vyhráli těžší zápasy, než Titans, kteří navíc měli až dosud lehčí los.

A když už tedy ne dávno, tak minimálně v tomhle kole už určitě :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 19:59:46 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Věřte, že jsem to nestřelil nějak od boku... a zrovna extra fanda Titans nejsem... Ty argumenty samozřejmě beru ;), ideální by bylo mít dvě první místa, což ovšem nejde. Trochu laciné mě také přišlo dát Titans dolů hned po první porážce... Takže uvidíme příště, třeba jim Lions vypráší kožich a nebude co řešit...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 20:26:33 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Spis si myslim, ze Titani se budou po 13. tydnu promenadovat ve Lvich koziscich. Ale buhvi jak to dopadne: Nothing is impossible.

Treba si Marinelli Boys pripravi genialni gameplan...

Jinak bych taky posunul Giants nahoru, proti sve nechuti k nim, Titans taky nepatri k tymum jejiz plakaty bych si lepil na zed.

Rozhodujicim aspektem je vyrovnanost vsech hernich fazi, vetsi bojovnost a tymova souhra. Na hlavnich pozicich u Giants hraji sami Veterani tymu. Jedine co by Coughlina mohlo trapir je WR v cele s Plaxem.

Jinak nejvetsi sranda je asi v NFC South tam o vitezi rozhodne podle me sekundarni postupovy klic

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 20:35:02 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
No v NFC South to bude zajímavý až do konce ;) , jinak se bojím, aby problém obrů s WR neznamenal stopku v boji o SB.. :roll:

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: úte 25. lis 2008 23:47:55 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Takže nám tady vypukl "Souboj Obřích Titánů". Já to vidím tak, že Titans jsou přeci jen vyrovnanější... a zvládli více vyrovnaných zápasů. Giants se o výsledek tahali tak maximálně s Cincinnati (což bylo překvapení) a s Philadelphií... Na druhou stranu pro Giants hovoří i větší zkušenost - no na jejich vzájemný zápas bych byl hodně zvědavý...
Jinak Titans já nemusím kvůli tomu, že v lize nahradili můj poměrně oblíbený tým Houston Oilers... obecně nemám rád, když se týmy stěhují, mění názvy atd... Je pak trapné, když třeba vzniknou noví Cleveland Browns nebo Raiders se stěhují tam a zpátky mezi Oaklandem a Los Angeles. Ještě tak přejmenovat se v rámci varianty město/stát - z Phoenixu se stala Arizona ale tým zůstal kde byl. I když původně byli v St. Louis... Jinak Arizona je reprezentantem celého státu, ne samotného Phoenixu... zvedl se zájem diváků, prodej dresů atd...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 2:00:53 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
no mě pořád nenechává spát to LA, tam prostě ten tým chybí a myslím, že s penězma by to tam problém rozhodně nebyl, jenže stěhovat se asi nikdo nehodla a hlavně na stěhování týmu jsem zajedno s Pavlem, pro mě je to minimálně podraz na fanoušky. Takže zbývá navýšit počet týmu, ale to není momentáně dost realné.. :roll:

..ale to už jsem trochu odbočil od tématu :?

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: stř 26. lis 2008 21:51:05 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ale nevadí Dane, podle mě to sem patří. Jinak fotbal v L.A. je věc, která se hned tak nevyřeší. Navyšovat počet týmu se nezdá být reálné a stěhování zatím nikdo neřeší. Podle mě by to Al Davis měl vzít na sebe a zase do L.A. vrátit Raiders. Být ním, tak se stěhuji tam a zpátky každých 5 let... :roll: :shock: Jinak v Californii jako takové hrají 49ers a Chargers, takže bez fotbalu tam úplně nejsou :)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 12
PříspěvekNapsal: ned 30. lis 2008 23:42:25 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Zaujimave ze sa o tom bavite. Akurat minuly tyzden som sa bavil s jednym chlapikom zo Santa Monicy a hovoril ze obyvatelom LA nejak v sucasnosti ani ta NFL nechyba, lebo maju popularne univerzitne muzstva ako USC a UCLA. Na druhej strane keby tam uz nejaky franchise zriadili tak nech tam presunu nejake poriadne muzstvo, ziadnych Rams (minimalne v sucasnej forme nie) a podobnych. Fanuskovia v Los Angeles su narocni a fandit podpriemernemu muzstvu co zameta dno tabulky sa tam nikomu nechce.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz