Právě je pon 04. pro 2023 13:21:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 18. bře 2013 12:37:12 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
"Vikings jednají s CB Antoine Winfieldem o prodloužení kontraktu"

nepostrehol som že by sa snažili získať iné CB... niekto áno?? inak si neviem vysvetliť jeho prepustenie a teraz snahu ho znova podpísať

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 10:51:54 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Jennigs byl dobrej podpis. Nejvíc tlačila bota na WR, a tak se podepsal nejlepší v tu dobu dostupný WR. Smlouva na pět let je sice asi příliš dlouhá, ale je mi jasný, že Jennings chtěl kontrakt na delší dobu, a tak mu bylo vyhověno.

Winfielda uvítám rád zpět, ale za mnohem menší peníz než měl letos brát.

Trochu mě mrzí, že se pustil Schwartz. Ne, že by to byla nějaká zásadní tragédie, ale měl kvality startera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: úte 19. bře 2013 14:26:42 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Tak jsem se právě dočetl, že po dvou letech bude možno Jenningse propustit, aniž by se mu muselo ještě cokoliv platit.. to je dobrá zpráva...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 22. bře 2013 19:43:42 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Mr.Pumpkin píše:
Tak jsem se právě dočetl, že po dvou letech bude možno Jenningse propustit, aniž by se mu muselo ještě cokoliv platit.. to je dobrá zpráva...


To som nikde nenasiel ale udajne ten kontrakt ma vecsinu garantovanej casti v prvych troch rokoch a tie dalsie dva roky je plat naviazany na vykony.

Ten Urlacher uz ho nechcem, nechcem viac ako jedneho veterana na klucovych poziciach. Nadraftujme MLB mame nato dost pickov.

Koho vidite ze vezmeme v prvom kole? Ja sa opakujem ale moje picky su 23.Arthur Brown, LB a 25. Hopkins

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 17:17:18 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Mně by se líbil Tavon Austin na WR (u Keenena Allena mám obavy kvůli jeho zranění a Patterson už bude fuč), Hopkinse mám jako č. 2 a na LB klidně právě Brown. S college footballu jsem toho letos moc neviděl, takže vycházím z různých analýz všemožně na internetu.. Každopádně jsem moc zvědavej, jak to dopadne :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: čtv 25. dub 2013 18:37:06 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Moj finalny vikings mock prve kolo:

23. Ak bude este stale volny Rhodes (CB) berieme Rhodesa. Ak nebude volny berieme WR ktoreho Spielman povazuje za najlepsieho z volnych hracov. Jeho poradie tazko odhadovat ale tipujem to takto v poradi Patterson, Allen, Hopkins, Hunter

25. V pripade ze sme vzali Rhodesa opakuje sa vyber WR. Inak to bude MLB a myslim ze Spielman vyberie Anthona Browna alebo Te'a. Ravens podla mna beru toho druheho. Osobne sa obavam ze to Spielman mysli s Te'om vazne. Nevidim to ako uplne zlu volbu ale myslim si ze Brown je proste lepsi v coveragi, rychlejsi a mensie telo nahradi velkou dynamikou a agresivitou hitovania.

V mojich preferenciach moc nemenim len k poziciam a hracom ktorych som preferoval na zaklade detailneho sledovania nasich zapasov a odchodu winfielda pripajam potrebu topend CB kde Rodgers brutalne hadzal na Jeffersona/Robinsona. Hopkins/Hunter, Brown, Rhodes.

V ziadnom pripade nechcem trejd hore.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 8:03:11 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 03. úno 2012 8:56:10
Příspěvky: 86
Wow, tak to bylo divoký první kolo.. Floyd, Rhodes a Patterson všichni v prvním kole.. Je skvělý zamáznou 3 ze 4 největších slbin týmu v prvním kole.. TOP DT, CB a WR, super.. A ani mi nevadí vzdání se těch picků za Pattersona.. jen stále chybí MLB.. Buď se Spielman ještě jednou rozdá a dostane se zpět do druhého kola a nebo že by se podepsal Urlacher? Kadopádně velice zajímavý první den.. Škoda jen, že druhý den bude bez aktivní účasti Vikingů.. A nebo že by ne? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 12:53:39 

Registrován: stř 19. pro 2012 22:31:56
Příspěvky: 1
No já jsem z toho úplně našený. Těšil jsem se na to, co Spiealman po loňském draftu letos předvede a nezklamal. Možná to bylo ještě lepší. Jinak bych těch ostatních picků až tak nelitoval, jelikož fakt dobrého WR, který vedle Grega Jenningse ještě může vyrůst, by byla hloupost nevzít.

Ten chlap má neuvěřitelný čuch na draft. A taky bych byl rád, kdyby se povedlo ještě nějaké místečko urvat, abychom ještě nějakou posilu do fialového viděli. Moc tomu nevěřím, ale Vikes budou tak nažhavení, že si možná budou chtít ještě něco ukousnout a hlavně - kdo by čekal to co se dnes stalo, takže radši žádné předpovědi.

All in all děkuji vedení Vikes za krásné probuzení...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 14:02:39 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Rick Spielman dostava celkovy grade C.

Rhodes - ano spravna volba na pozicii kde nas Rodgers a jeho WR totalne demolovali. A
Floyd - DT sa nemal brat v prvom kole, zbytocne, stacilo druhe tretie kolo. Tento pick sa mal pouzit na Hopkinsa. Neberiem to ale prilis negativne Lloyd bol v rebrickoch pred draftom daleko vyssie a necakalo sa ze k nam spadne. B
Patterson - dat 2. 3. 4. kolo za moznost ziskat o malicko lepsie projektovaneho receivera ako su ti v druhom kole ktory navyse je zatial iba projection je zly sen. Spielman tymto vlastne ukazal ze nie je schopny spravneho scoutingu pretoze draft sa vyhrava prave spravnym scoutingom a vyberom hracov v nizsich kolach. Stratili sme moznost ziskat 2 velmi kvalitnych hracov so starter potencialom. Spielman dostava F ako ruka

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: General Vikings Thread
PříspěvekNapsal: ned 28. dub 2013 9:57:23 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. pro 2008 16:03:29
Příspěvky: 167
Bydliště: Nitra, SK
Obrázek

So 4-6. kolom som spokojny. Nie ze by som tych hracov poznal ale podle reportov a pozicii ake sme vybrali to vypada dobre. Hlavne Bača v ofenzivnej lajne bude cool. Toto som velmi potreboval solidny prospekt na OG ktory by mohol nahradit Johnsona alebo Fusca v pripade ze ich vyvoj nebude smerovat vpred. Baca hral LG i RG takze i toto je dobre.

_________________
Obrázek @radomar1980


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 339 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz