Právě je pon 04. pro 2023 13:31:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 26. lis 2013 8:33:05 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Je to kliše,ale musime jit zapas od zapasu....ja bych draftoval tu šestku..univerzita Buffalo je na tom dobře a Mack to bude mit kousek...fandim Bills,vždycky budu a nejaky kecy mě nezajimaji!!!!!Bills jsou na prodej?myslim,že vlastnit tym NFL je dobry byznys,všech 32 mužstev se dostalo mezi 50 nejhodnotnejšich sportovnich klubu na svetě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 27. lis 2013 19:36:00 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buff: O tvém fandění vůbec nepochybuji. O tom prodeji se spíš mluvilo a psalo, než aby to bylo podloženo něčím konkrétním a reálným. Prostě zajímavost.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: čtv 28. lis 2013 11:32:50 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Montrel Canadiens si byli,před zapasem se Sabres,prohlidnout Ralph W.S,a z Briana Gionty se vyklubal fanoušek Bills,tak ted budu i ja jemu,jestli jsem ten članek dobře pochpil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 03. pro 2013 16:58:39 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Buff: Ahoj. Meškám kvůli práci. Tak nedělní zápas jsem si naplno užil. Bohužel špatný konec. Naši se snažili, bojovali, Kanaďani trochu i fandili, ale na W nám to nestačilo. Parádní začátek, slabší průběh zápasu, slušný druhý poločas, vyjma úplného závěru, ve kterém jsme udělali několik individuálních doslova fatálních chyb. Jednou zbytečný interference v end-zóně od Robeyho, který znamenal vyrovnání. Pak školácká chyba zkušeného WR Johnsona, který chytil dobře pas, chtěl popoběhnout a byl z toho fumble. Pokud by se tak nestalo, Carpenter by dal za tři a bylo by hotovo. No a pak další fumble Chandlera v OT, tímto si asi chudák vystavil stopku pro příští sezónu a pochybuji, že ho Bills podepíší.
Trochu mi to dalo zabrat se s tím vyrovnat, protože šance na postup tu vážně byly. No nic, další zápasy nás čekají - noví soupeři, nové výzvy, nová dramata. A příští rok bude náš - jasné Play-off.

Díval jsem se na hokej Sabres-Devils a naši hráli fakt dobře. Kdybychom brali oba body, nikdo by se nemohl divit. Parádně zachytal hlavně Enroth.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: úte 03. pro 2013 18:04:21 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Libi se mi na tobě jaky jsi optimista..zapas jsem nevidel,rano jsem brzo staval,co řict..prvni zapas a hned loss..jsou to jelita,mohlo to by napinavejsi..nemužu si pomoct,ale chtelo by to nadraftovat pořadnyho LB..V prosinci davaj Sabres v Torontu,29.myslim,nejhorši mužstvo nhl,nejhorši sezona v historii..taky parada...mimochodem,v prosinci začinajou hrat Banditi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 04. pro 2013 17:32:33 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
No, do smíchu mi moc nebylo, ale nic jiného než optimistický přístup nám stejně nezbývá, jinak by mě z toho musel trefit šlak. Škoda, že jsi to neviděl - zápas to byl jak žiletka a fakticky thriller do posledních sekund, akorát, že jsme prohráli, no. Nedá se nic dělat, už teď se strašně těším na zápas proti TBB. Budeš se dívat?

Sabres: tak to je letos kapitola sama o sobě. Když se jukneš na tabulku, tak jsme fakt za totální odpadlíky. To je fajn, že nás dávaj v televizi. Určitě se budu dívat.

Jinak - trošku ty příspěvky teďka flákám - dílem je to kvůli práci, před vánocema to u nás vypadá jako v Bejrútu a dílem je to proto, že mám plán, ale potřebuju se na všem ještě domluvit s provozovatelem stránek. Ale to víš, že chci pro nás - fanoušky Bill a potažmo Sabres jen to nejlepší. Začal jsem vyjednávat s Ronnym, že bych vyrazil na ty Delfíny, ale bude to fuška. Prachy žádný, čas žádnej a hlavně to bude zápas, který nebude nic řešit. Takže ještě uvidím.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 04. pro 2013 17:33:28 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Banditi: no jo, ale nevím, jestli to někde budou dávat... nebo spíš, jestli se nám to podaří nastreamovat.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 04. pro 2013 17:38:56 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Jo, jinak jsem koukal na zápas naší university a Mack hrál fakt úžasně.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: stř 04. pro 2013 18:08:46 

Registrován: čtv 22. srp 2013 16:28:14
Příspěvky: 186
Budu se divat,je to v 19.00,to je v klidu...tos videl asi ten Bowling Green,nebo co to je...ten Mack je asi fakt dobrej,aji na nfl.com byl o nem članek,mohli by ho nejak draftovat,maji ješte šanci na postup?ten klič a vubec ten systen jsem vubec nepochopil..kdybych mel nekdy letet na Bills,tak v zaři nebo řijnu....jinak ty Banditi až 28.,takže času dost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fanoušci Bills
PříspěvekNapsal: čtv 05. pro 2013 17:24:43 

Registrován: stř 11. zář 2013 8:00:06
Příspěvky: 449
Bydliště: Liberec
Jo, přesně tak, viděl jsem ten zápas s Green - hrál se na našem hřišti v Orchard Parku a Mack byl podle mého zkrátka nejlepší na hřišti. Čistě teoreticky ještě šanci mají, ale je to skoro utopie, protože by to vyžadovalo prakticky přesné výsledky i jiných týmů, což téměř nepřipadá v úvahu. Naopak, kdyby Falcons porazili, tak by postup byl poměrně reálný, protože ostatní týmy nám vzájemnými výsledky hodně nahrály.
Mne na zápas s Dolphins vysloveně zvou Ronny s rodinou, jinak bych o tom vlastně letos ani neuvažoval. Tedy pochopitelně mě zvou na návštěvu, ale spojenou s fotbalem. Také bych chtěl moc vidět Moma, protože už příležitostí k tomu moc mít asi nebudu, je starý na cestování a do Evropy už se určitě nedostane. Dříve jezdil pravidelně do Nottinghamu, odkud jako rodina původně pochází. Momo od 60tého roku vynechal jen asi pět utkání Bills a i teď chodí pravidelně, pokud vím, i když už na tom zdravotně není moc dobře. Letos mu bylo 72 let. V hlavě to má ale srovnaný.
Pro mne je to ale těžký - peníze na cestu, peníze na útratu, koupit dárky - to je vůbec problém. Už mě totiž nic nenapadá. Kdybych mohl propašovat deset kilo plnotučné hořčice, bylo by vystaráno, protože je to nejlepší hořčice na světě a můžou se po ní utlouct.
No, abych to zkrátil. Mně se letos ani moc nechce. Prachy, starosti a žádná šance hrát o play-offs. Ale uvidíme, třeba se rozhodnu jinak. Zatím Ronnymu píšu, že o tom vážně uvažuju.

Ten postupový klíč je jednoduchý, tedy skoro. Z každé divize jeden tým jako vítěz a z každé konference dva další nejúspěšnější týmy. Při shodách rozhodují vzájemné zápasy a pokud je to zase plichta, tak rozhoduje koeficient obtížnosti vyhraných /odehraných/ zápasů. To je zhruba všechno - no je tam pár dalších vychytávek, ale takhle to v hrubých obrysech stačí.

_________________
Go!Go!Buffalo!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 757 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 76  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz