Právě je pon 04. pro 2023 11:26:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 0:37:53 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ano. Já to tvrdím pořád, že výkon QB je přímo závislý na hře OL. Ale tady na fóru skoro každý mě pořád přesvěduje, že to tak není... YEEESS Troy Aikman měl super OL (Tunei, Williams, Kennard, Newton, Allen, Donaldson, Stepnoski...) ale k tomu to byl taky super QB... a to už i v college na UCLA... A třeba Peyton si na OL také stěžovat nemůže, protože Saturday je podle mě s Mangoldem nejlepší C v lize... Big Ben má hroznou OL, to souhlas....

A jinak Orlando, asi jsi to nečetl, když píšeš že stats vyhrál Rodgers... sakra to nevidíš, že to není pravda. Vem si jenom ty passing stats a i tak je na tom Brett Favre lépe....

Ještě pár věcí...

1) Rodgers je bezpochyby víc talentovaný... a bude mít lepší kariéru
- ve 40 už to u Bretta Favra vskutku není o talentu... možná kdybys ho viděl hrát jako já i před 15 lety bys na to nahlížel jinak... a lepší kariéra... pokud jde o naházené yardy a TD drží Brett historické rekordy NFL... musel by se Rodgers hodně snažit aby se na tyhle čísla dostal... ovšem zase třeba za patnáct let uvidíme ;)
2) Peyton vs. Brees - Peyton vyhrál všechny zápasy které dohrál do konce... Brees prohrál doma zápas s Bucs... a pak proti Panthers nehrál... težko říct jestli by udržel ten rating a pct... ale to je kdyby a tak to nechme být...
3) Proč je Brady výš než Rodgers - ten rozdíl je nejmenší možný Brady 5., Rodgers 6.- vzal jsem v potaz i to, že Brady se vrátil po velmi těžkém zranění
4) Top rookie - jasně šlo jen o QB... Sancheze kvůli tomu že Jets budou hrát AFCCG chválit nebudu... hodnotím regular season. Sanchéz odehrál víc zápasů a měl hodně dobrý začátek sezony. Stafford (kterého mám i já osobně radši - víc se mi líbí) měl nevyrovnanější výkony, o něco horší stats a hlavně s tím "skvělým" mančaftem vyhrál jen 2 zápasy... pravda, nebýt injury svého a injury Calvina Johnsona měl určitě lepší čísla než Sanchéz...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Naposledy upravil PavelBa dne ned 24. led 2010 0:45:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 0:44:58 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Pavel píše:
srovnání rushing stats - týmová - Vikings avg. 119,9 yards/game (13. v lize) vs. Packers avg. 117,8 (14. v lize)


Tunak vidim mensiu chybu v analyze. Nejde o to ci Peterson/Taylor produkuju nejake brutalne statistiky, ide o to ze su pre superovu obranu HROZBA. Tym padom musi obrana spravit gameplan aj pre rush attack, aj pre Favreho passovu hru. A prave z tohto dokaze Favre tazit - v pripade vydareneho play action ma obrovsku vyhodu. Schvalne, pozrime sa na zapasy s Carolinou a Arizonou v ktorych Vikings (tusim) vstupovali do poslednej stvrtiny ako prehravajuci team. Dokazal Favre urobit comeback ked bolo jasne ze nemoze pouzivat play action a musi to hrat na priamy pass? Odpoved znie, ze nedokazal a pokial dobre viem vacsina jeho INTov z tejto sezony pochadza prave z tychto zapasov. Tym samozrejme teraz neznizujem kvality Favreho, ani netvrdim ze sa na rushing attacku vozi, ale rozhodne z neho profituje.

Pavel píše:
možná kdybys ho viděl hrát jako já i před 15 lety bys na to nahlížel jinak...


Teraz sa mylis lebo ja som Favreho v 90. rokoch hrat videl ;)

Pavel píše:
pokud jde o naházené yardy a TD drží Brett historické rekordy NFL... musel by se Rodgers hodně snažit aby se na tyhle čísla dostal... ovšem zase třeba za patnáct let uvidíme


Favre je a vzdycky bol passer, Rodgers je dual threat. Pamatas si Steva Younga? Tak to je prototyp Rodgersovej hry.


Naposledy upravil iamwhite dne ned 24. led 2010 0:50:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 0:50:29 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ok... takže to zase můžu obrátit zpátky... Packers mají také rushing game jako HROZBU... a to sice Granta a potom...světe div se RODGERSE... takže soupeř musí počítat s tím, že po zemi budou Packers také nebezpeční... A jinak Chester Taylor je skoro větší hrozba v passing game než v rushing....
Jinak trochu souhlas s tím, že Favre udělal inty když byl pod tlakem (proti Cards určitě)... ale kdy už je má udělat... třeba Rodgers proti Bucs hodil 3 int a to dost zbytečné...

A jinak iamwhite - jsem rád, že football sleduješ tak dloho jako já... i když pak nevím, proč píšeš, že Rodgers má více talentu... ale jinak srovnání se Stevem Youngem sedí... i když Stve "under helmet" byl větší fešák než Aaron... :lol:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Naposledy upravil PavelBa dne ned 24. led 2010 0:54:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 0:54:06 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Ja osobne netvrdim ze Rodgers bol lepsi ako Favre. Ja viem ze Favre bol lepsi mna o tom presviedcat nemusis :) Ale zrovnavat Petersona/OL Vikings a Granta/OL Packers to je sorry ale kompletny nonsens. Ide totiz o tie situacne statistiky, kolkokrat musel A-Rod vracat team z velkeho bodoveho deficitu a kolkokrat to musel robit Favre? Vsetko je to o gameplane.

EDIT: Zrejme nie az tak dlho ako ty ale nejaky ten rok 97 a 98 urcite, takze mena ako Favre, Elway alebo Young mi urcite nie su nezname. V podstate hned ako som mal moznost tie zapasy niekde pozriet tak som ich pozrel. Plus mam na disku plnu ric aj zapasov z 80. rokov takze aj Dome Patrol, Joe Montanu atd. poznam vcelku dobre :)

A Rodgers ma podla mna viac talentu, je to lepsi atlet a lepsie cita obranu. Ale celkovo je to tazke posudzovat pretoze gunslinging a double threat su dva odlisne herne styly.


Naposledy upravil iamwhite dne ned 24. led 2010 1:01:32, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 0:57:32 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Hmm... ale velký bodový deficit určitě nezavinila Rodgersovi vlastní OL a Ryan Grant... Ovšem v tomhle souhlas, Rodgers měl pár slušných comebacků, ale to Brett také...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 0:59:47 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Nerikam ze by mel Arod byt pred Favrem, ale rozhodne hral lepe nez Brady. Mozna bysme meli dat Toma rovnou na prvni flek je to prece Brady a zboucnuti topmodelky je padny duvod, stejne jako navrat po zraneni. Pokud mi ma mladicka pamet slouzi, tak se rushing pocita mezi qb stats. Tedy tu vetu s hrozbama nejak nepobiram.
Taky se mi moc nelibila hra Riverse, reknem trosku stereotypni, ale budiz nehraje se na krasu, ale na vysledny efekt.

Co se Sancheze tyce, tak mel dobry prvni zapas a pak mu museli prinest semaforek jak pro studenta Specialni skoly. V jistych ohledech byl dal pred Sancheze i Joshe Freemana. Mel nekolik opravdu slibnych okamziku. Sanchez je talent ale ma se toho hodne co ucit. A jeste tu mame Pata Whitea, v jeho pripade by se dalo polemizovat jestli je to vubec QB, nekolik rb a wr melo vic kompletnich passu nez on.

And show some love to Big Ben, first Steelers QB with 4000+ yards...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 1:04:04 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Ten deficit scasti zavinila aj O-Line pretoze ak neda QB dostatocny pass protection tak si koleduje o turnover.

Inak s tym zapasom v Tampe to suhlasim, tam to Rodgers kardinalne posral.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 1:04:50 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Brady to nemá za zásluhy ani za to, že se mu narodil syn... i když tuhle stats by možná vyhrál.

Rushing se do QB stats počítá...však to také v comparision mám. V jednom komentáři jsem poukazoval na passing stats...a tam rushing nepočítám ;)

Freeman nehrál celou sezonu jako No. 1 QB, což Sanchez jo... Pat White je prostě wild cat QB/RB... měl doslova pár snapů...nemá smysl o něm hovořit...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Naposledy upravil PavelBa dne ned 24. led 2010 1:06:33, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 1:05:31 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
Aikman mal jednu z najlepsich OL v historii a keby ich nemal neviem neviem...Colts maju OL naprd...maju saturday ok..? a tym to hasne...ta ich OL je prinajlepsom priemer....

neviem kto ta od toho odhoval, ale ja zarucene nie..OL first i na maddenovi :D

co sa tyka tych stats vypisal si ich totalne blbo, raz je to cislo ako vidim pre favra inokedy rodgersa..to sa v tom fakt super clovek vyzna :roll: , takze dostudoval som...

favre vyhral: compl, TDs, rating
rodgers vyhral: yards

int bola zhoda...

ked ma niekto menej compl, a viacej yards, neznamena to ze hazdal viac dlhsie passy? zo zaciatku sezony som favra hodne casto videl hadzat vela kratkych...ok casom mu povolili uzdu...

takze nakoniec i tie stats su lepsie pre favra....hm, stejne to nemeni muj nazor...ze Favre by bol s OL packers v duchodu...uz sa tesim az sa konecne dostane favre do situacie ako A-Rod, ktory musel pekne dohanat proti Cards, dokaze takto podrzat svoj team i Favre?

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top Ten - Week 17
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 1:14:57 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
1) Ty debaty o Ol se tu vedou co je forum forem... v diskuzích i v chatu - víc k tomu není třeba psát.
2) Ty stats jsou dobře - trošku se to rozhodilo, protože to bylo původně v tabulce, ve sloupcích pod sebou, jenže holt to tady tohle neumí atak to všechno dalo za sebe. ale srozumitelné to je - vždy je číslo Favra, pak Rodgerse apak jméno toho kdo v té stats vyhrál... to že to vychází pro Favra je jednoznačné
3) Favre ještě s pár borci z té Packers OL hrál před dvěma lety... a měl velmi slušnou sezonu
4) Dlouhé pasy - tady bychom museli jít fakt hodně do detailu a zkoumat yards after catch... pak se dá řít kdo hází dlouhé pasy... jinak Favre hází to čemu se říká BOMB... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz