Právě je pon 04. pro 2023 11:48:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: úte 30. pro 2008 16:39:50 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje QB Top ten - Week 17

tak a je tu poslední vydání žebříčku nejlepších QB - tentokrát i s malým bonusem

1. (1.) Philip Rivers - dokázal neuvěřitelné - Chargers jsou v playoffs - přes všechny chyby, těsné porážky a vnitřní problémy v týmu... jediný QB, který má rating nad 100, spolu s Breesem naházel nejvíce Td, těsně překonal 4000 yardů. V posledních zápasech předvedl jak se bojuje o playoffs...
2. (2.) Drew Brees - v jinak podprůměrných Saints měl výrazně nadprůměrnou sezónu - jeho útok na legendární rekord Dana Marina nevyšel doslova o pár yardíků... přesto je 5069 yardů fantastické číslo a k tomu 34 Td... zkrátka je to horký kandidát na MVP a je jen škoda, že jeho supersezóna nepomohla Saints k jinému než poslednímu místu v divizi...
3. (3.) Kurt Warner - tenhle veterán zažil po letech skvělou sezónu a playoffs s Cardinals je myslím zasloužená odměna... ne ve všech zápasech byl ovšem bezchybný, zvlášť proti silnějším soupeřům měl menší výpadky, jeho kvalita stojí a padá s výkony elitní dvojice WR Boldin, Fitzgerald
4. (5.) Peyton Manning - nakonec v Top ten těsně přeskočil svého mladšího bratra, v druhé půlce sezony hrál téměř bezchybně (s výjimkou zápasu s Browns), a proto Colts hlavně díky němu drží šňůru 9 zápasů bez porážky... již v sedmé sezoně dokázal naházet přes 4000 yardů... v playoffs hraje každý rok a zkušeností má proto narozdávání, nenadarmo Colts leckdo vidí jako aspiranta na Super Bowl
5. (4.) Eli Manning - druhou polovinu sezóny měl slabší, možná i díky problémům kolem Plaxico Burresse... přeso zahrál vždy spolehlivě a Giants se o něj mohou opřít. Definitivně vystoupil ze stínu svého bratra Peytona...
6. (6.) Matt Ryan - tak tohle je opravdová "future superstar", jako rookie dovedl Falcons do playoffs, naházel 3440 yardů a více Td než int... podle mě kandidát č. 1 na cenu pro nováčka roku...
7. (8.) Chad Pennigton - poměrně nenápadný, ale o to spolehlivější šéf útoku Dolhpins - jeho rating 97,4 je v lize druhý hned za Riversem, k tomu minimum naházených int... a mohlo by být ještě lépe, kdyby Dolphins až přehnaně často nezahrávali wildcat... otázkou bude jak zvládne tlak playoffs
8. (9.) Matt Cassel - hráč, který na 100% nahradil Toma Bradyho. Nebýt neuvěřitelné smůly, mohl si zahrát i playoffs... v sezoně měl sice výpadky (zápas se Steelers), ale hlavně odehrál skvělé zápasy (proti Jets, Dolphins nebo Cardinals), 2x po sobě naházel přes 400 yardů... dost možná že bude jedničkou Pats i v příštím roce
9. (10.) Aaron Rodgers - vyrovnal se s velkým tlakem a dokázal v Packers nahradit dlouholetou modlu Bretta Favra... ve většině zápasu zahrál skvěle a přesto Packers skoro vždy prohráli...
10. (7.) Tony Romo - muž skvělých okamžiků stejně jako kritických chyb, jeho stats jsou velmi dobré a nebýt zranění mohlo být i veseleji (zejména Cowboys mohli být v klidu v playoffs...) - na to aby se zařadil k legendám (Staubach, Aikman) si bude muset ještě počkat...

a slíbený bonus - "next five"

11. Joe Flacco - druhý rookie QB, který letos dovedl tým do playoffs. Ravens po letech tápání mají (zdá se) jistotu na tomhle klíčovém postu... měl by ale naházet více Td.
12. Donovan McNabb - hráč, který několikrát byl na hraně Top ten - ve sezoně nebyl vždy bezchybný - dokonce zažil i "bench" - posazení na lavičku, v playoffs budou důležité jeho zkušenosti...
13. Jay Cutler - v sezoně naházel přes 4500 yardů a byl tím nejlepším co Broncos letos nabídli... na playoffs to bohužel nestačilo
14. Kerry Collins - skoro celou sezonu se drží v pozadí, neupozornil na sebe žádnou ohromující stats, ale když bylo potřeba dokázal to vzít i na sebe. Za vše stačí uvést, že vyhrál 13 zápasů...
15. Ben Roethlisberger - další hráč s kolísavou výkonností - v říjnu a začátkem listopadu sehrál několik špatných zápasů a pak se zase výrazně zlepšil. V sezoně se potýkal se slabou hrou svojí OL a vlastními zraněními, aby v posledním zápase se slabými Browns přišel k vážnějšímu zdravotnímu problému... uvidíme, zda do playoffs zasáhne

Tak to je můj názor a zajímá mě, kdo vám tam chybí nebo kdo je tam případně navíc... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: úte 30. pro 2008 17:17:13 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja bych prohodil prvni dve pozice - Brees si to za svou nejlepsi sezonu kariery zaslouzi.

Roma bych vyhodil mimo Top Ten a posunul tam Flacca, ten sice nehazi tolik TD, ale dokaze ohrozit i scrambly.

Aspon do Top 15 bych dal Schauba, ten spolu s Andre Johnsonem, nejlepsim WR v AFC, nasli spolecnou notu a nebyt zraneni Schauba, tak jsou statisticky uplne jinde.

Takze Romo ven a Schaub dovnitr 8-)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: úte 30. pro 2008 22:13:02 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Když to máš těžký flanky - Romo měl spoustu dobrých zápasů a pokazil vlastně až závěr sezony... a Flacco je hodně dobrej, to vím a proto jsem ho dal na 11 místo - podle mě pro nováčka velmi slušné...

Jinak potom co jsem to odeslal jsem přemýšlel o č. 16 - a hned mě napadl Matt Schaub... rating má přes 90 - naházel nějakých 3000 yardů a je fakt, že o pár zápasů přišel kvůli zranění - jo uznávám to, ale koho potom z "next five" vyndat???

A určitě by tam mohl patřit i Jeff Garcia (minimálně podle stats, které nebýt zranění mohl mít také lepší... a také třeba Tyler Thigpen nebo Kyle Orton... špatné statistiky nemá ani Seneca Wallace nebo Jason Campbell, který se v Top ten držel hodně dlouho... Holt prostě je to můj subjektivní názor... A moc díky za Tvoje názory :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: úte 30. pro 2008 23:33:03 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Kokos, ked si uvedomim kolko bolo tych dropped passes od nasich kriplavych WR, tak Brees mohol mat Marinov rekord zezraty uz niekedy v 14. kole.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: stř 31. pro 2008 8:39:21 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Jo... mohl, ale nemá ho... :( Já už někdy v půlce sezony psal o tom, jak bude těžké tenhle rekord překonat... a kolik QB už bylo blízko a nikdo to nedotáhl (Moon, Warner, Gannon... vloni i Brady). Ale Brees bude mít šanci zase za rok a třeba to dokáže... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: stř 31. pro 2008 15:15:16 

Registrován: stř 31. pro 2008 15:07:13
Příspěvky: 1
Cutler by se dle mého měl do top ten vlézt...Přecejen dotáhl denver, kterému vypadlo několik RBs dost daleko, nezvládnuté zápasy na konci sezony jsou spíš obrazem tragické obrany BRONCOS

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: stř 31. pro 2008 16:53:39 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Zajímavý názor... Cutler také první půlku sezony v mojí QB Top ten pobýval (dokonce i v první pětce), což se už bohužel nedá dohledat, protože historie byla někdy na začátku listopadu nedopatřením Hopem smazána... :-(.

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: stř 31. pro 2008 17:07:47 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Ja si nemozem pomoct, ale Cutler mi proste nepride ako franchise QB. Na Jaka Plummera proste nema ani mat nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: čtv 01. led 2009 22:53:08 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Jake the Snake... škoda, že už nehraje :(

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB Top ten - Week 17
PříspěvekNapsal: čtv 01. led 2009 23:16:07 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja si zase myslim, ze to Cutler dotahne dal nez Plummer.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz