Právě je pon 04. pro 2023 12:13:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: úte 28. říj 2008 18:09:22 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Ahoj,

jen chci s předstihem upozornit všechny v lize, že od 10. týdne se NFL hraje i ve čtvrtek. Vždy minimálně jeden zápas (ve 13. týdnu tři zápasy, v posledním 17. žádný).

V 16. týdnu (to už budeme mít finále fantasy) se navíc hraje jeden zápas také v sobotu.

Tak si na to dejte pozor, ať máte včas správnou sestavu - 10. týden je za chvilku :-)

V 10. týdnu se tedy první zápas hraje ve čtvrtek 6. listopadu (Den@Cle) - od 02:00 živě na NASN.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: úte 28. říj 2008 22:41:30 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Díky za info :) . Jinak já to samozřejmě eviduji a sestavu tomu případně přizpůsobím. Akorát si nejsem jistý jestli zvládnu ponocovat a koukat se na ty zápasy na NASN. Jak jsem psal už dříve, nejsem už nejmladší :roll:, prostě už to není co to bývalo... :lol:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: úte 28. říj 2008 23:27:32 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Tak to jsme dva :-) Když to stojí za to, tak si ty noční aspoň nahrávám a koukám druhý den.

Jinak teda zrovna v 10 týdnu hrajeme proti sobě, to bude asi docela složitý pro oba, když mají Redskins bye week... Mě bude chybět Holmes a tobě Campbell a Portis - ale koukal jsem, že za Campbella máš solidní náhradu.

Ale koukám že tam máš ještě Antwaana a Dunna, takže čtyři bye v 10. týdnu, to budeš mít docela honičku s tou sestavou...

No ale to předbíhám, před tím nás čeká ještě W9 :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: stř 29. říj 2008 1:00:23 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja bych se divat mohl do skoly na Patek nemusim, ale zapas mi moc zajimavy neprijde, aspon pro me. Radsi nasbiram sily na patecni vecer . ;)

Ja se zas tesim, az se pomerim s HoPem v 14. tydnu, jako priprava na Playoff.

S Pavlem se myslim potkame hnedka v 11. tydnu. To budou pro tebe dva tezke zapasy po sobe :twisted:

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: stř 29. říj 2008 9:49:44 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jojo, duel to není atraktivní, takže koukat nebudu, asi ani ze záznamu :-)

No flanky a na zápas s tebou se taky těším, bude to odveta za první kolo v lize, takže bych byl rád, kdybych ti vrátli porážku. I když vím, že to bude těžký.

Jinak s tím trade deadline - to platí jen na trejdy nebo i na výměny hráčů za free agenty a waivers??

Pavel má těžkej los v 10. a 11. týdnu. Ale upřímně, naše liga je dost vyrovnaná, aspoň většina zápasů končí těsným rozdílem, takže stát se může cokoliv :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: stř 29. říj 2008 12:31:56 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Je to jenom na Trady mezi hracy. Ale celkove v NFL a Fantasy Footbal se tolik netraduje. To neni jak NHL, takovy ty drastaky tesne pred Deadlinem ;)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: stř 29. říj 2008 23:32:05 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Pokud jde o nahrávání nočních zápasů - technicky jsem na to vybaven dobře... :) Dokonce umím nahrávat současně na video i DVD rekordér dva různé programy. Čím ale vybaven nejsem, tak to je volný čas. :cry: Práce zabere i s cestováním 12 hodin denně, zbytek padá na rodinu, chvilky na NFL a nakonci je trochu toho spánku. Jiné koníčky jsem zatlačil hodně do pozadí. To ale trochu odbíhám, zkrátka já, když se na to nepodívám live, tak ze záznamu už ne, protože nemám kdy. Problém teď budu mít se zápasem Colts vs. Patriots - do práce budu muset brzo, takže nevím jak to pojmu...
Jinak máte pravdu HoPe a flanky, že zápasy s vámi budou hodně těžké. Pokud chci ještě myslet na playoffs, musím alespoň jeden zápas vyhrát. Proti HoPovi to bude složitější kvůli absenci Portise, proti Flankymu budu komplet, ale to on taky... Jo HoPe, jakého Holmese jsi myslel, že Ti bude chybět? Teď jinak myslím na zápas se Social Disease...
Jinak se musím pochválit za svůj draft RB - Portis má nejvíce yardů a White nejvíce TD... No ale nebudu to přehánět - s Larry Johnsonem jsem se sakra spletl - jaksi jsem nevěděl, že místo footballu se bude věnovat útokům na ženy v barech...
Ve Fantasy jsem jinak naprostý rookie a proto tuhle sezonu beru jako přípravu a sbírání zkušeností. Za rok budu, doufám, i pro Flankyho důstojný soupeř ;) co mě mrzí, je porážka od Chlapců z Doliny - prostě smůla a těžká chyba v nominaci

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 12:38:40 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Ahoj,

s tím Holmesem jsem se samozřejmě upsal a myslel jsem Mosse. Nevím, na co sem myslel :-)

Jinak s tím volným časem jsem na tom podobně, ale protože pracovní dobu si určuju sám (opravdu, má to i svý nevýhody), jsem schopen v úterý dopoledne si pustit nahraný zápas aniž bych znal výsledek (ikdyž, zatím se mi to poštěstilo dvakrát :-))

Jinak já jsem ve Fantasy taky nováček, dosud jsem hrál jen Salary Cap, ale je pravda, že mám dvoutýdenní náskok z nfl.com - tam jsem zahájil sezónu dvěma porážkami, od té doby mám šňůru čtyř vítězství - ale taky jsem musel hodně překopat tým (nicméně šlo to líp než v naší lize, na nfl.com máme pár hráčů evidentně do počtu, takže ve free agents se občas najde dobrej hráč).

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 13:13:31 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Ja bych cas na sledovani zaznamu mozna mel. Studium nejaky cas zabira, zbytek jine zajmy a spolecenske vyziti ;) Na zapasy ze zaznamu moc chut nemam. Zaprve se mi to nechce nahravat, za druhe me to ani nejak nelaka, zatreti se radsi podivam na NFL.com a za posledni mi tedka nejede NASN :evil:
Spis si stahuju pres torrenty NFL Top 10 nebo ruzne dokumenty z historie nebo o hracich.

Co se tyce delky hrani Fantasy, tak o moc dele to nehraji. Zacinal jsem v minule sezone 5.týden. Minuly rok mi tesne utekl postup do playoff pres WildCard. V letosni sezone na NFL.com mam dva tymy. Jeden tym dost trpi zranenimi a suspensiony (Brady, Parker, Shockey, Marshall) a druhý tým mam zatim pohodovych 5-3-0. Tento tyden me ceka jasna vyhra, takze realne 6-3-0.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Thursday Night Football
PříspěvekNapsal: čtv 30. říj 2008 13:25:39 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
flanky píše:
Spis si stahuju pres torrenty NFL Top 10 nebo ruzne dokumenty z historie nebo o hracich.


a odkiaľ to presne ťaháš?

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz