Právě je pon 04. pro 2023 11:28:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 14:34:00 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Tak nevím lidi co k tomu všemu napsat, trochu se bojím, že je to začatek konce tohohle fóra, kde jsou prachy tam končí sranda a ta tady na webu jednoznačně je..
Na druhou stranu tomu fandím, přispěje to k většímu zviditelnění NFL a i fotbalu samotného. Držím palce a možna, pokud bude zájem, tak se budu i podílet.

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 14:38:16 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Neboj, tohle fórum neskončí a věřím, že to zdravé jádro tu zůstane i nadále :-)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 15:00:22 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
mna sa len tak lahko nezbavíte :D

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 16:55:17 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. led 2009 20:10:54
Příspěvky: 181
To se podle me obavas zbytecne. Web stejne bude na zpusob, jako napr. novinky.cz Clanek a pod nim moznost pridavat komentare. A jak uz sem psal, podle me nebude problem udelat mezi webem a timto forem spolupraci. Takze si troufam tvrdit, ze to prispeje i k rozsireni zakladny prispevovatelu fora ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 23:08:19 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Tohle forum je zatím jediná opravdu kvalitní aktivita, která kvůli americkému fotbalu v ČR vznikla. Hodně vzadu je i blog Radka Hovorky. To klidně podepíšu vlastní krví :!: Kdysi jsem tu psal o spoustě nerealizovaných projektů u kterých jsem tak trochu v 90. letech byl (bylo mi asi 15 let)... různé časopisy, kartičky atd... nikdy nic z toho nevzešlo...

Takže:

1) Tohle forum neopustím nikdy :!:

2) HoPa jednou osobně navrhnu do Hall of Fame "českého" amerického fotbalu.

3) Počkáme si co v létě vznikne a jakou to bude mít úroveň...

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: čtv 19. bře 2009 23:51:55 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 22:51:21
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
...pevně stojim za názory Pavla i za ním samotným a tudíž i za Hopem. Každej ať si jde kam chce. Mě neni dvacet abych se nechal utáhnout na nějakou vařenou nudli. Prožívám tady skoro každej večer za poslední půl rok, tohle fórum je pro mě SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST a lidi na něm taky. Já na tom měnit nic nehodlám a ty večery chci TADY trávit dál. Web - neweb, fórum je jenom jedno...

Jsem naštvanej, smutnej, zmatenej, chci nadávat, něco rozbít. Neskutečně, NESKUTEČNĚ, mě to štve. My jsme se na něco chystali. MY. Za jeden jedinej den nám ten sen někdo zboří. Někdo, kdo možná o footballu nemá ani páru. Někdo, kdo si dá na mainpage reklamu NovaSportu a bude vyzívanej. Pakliže tu jsou jedinci, kteří v tom vidí svojí "životní šanci" ať jdou psát. Hoši, klobouk dolů před Váma. Jako individuality jste možná silní, budiž Vám to přáno. Ale jako součást kolektivu, jste v mých očích zklamáním a velkým pochybením...

_________________
XXI Broncos XXV Bills XLII Patriots XLVI Patriots


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: pát 20. bře 2009 0:21:24 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Fejky, neber to tak dramaticky...

Já to prostě vidím tak, že je to dobře, když do toho jde někdo, kdo na to má peníze, je tak větší naděje, že to po pár týdnech neskončí. Mají technické zázemí, redakční systém, nebudou muset řešit technické porodní bolesti (jako na zavolanou dneska, že Pavle :-D), atd. Prostě ti co chtějí psát se budou věnovat jen psaní a nebudou muset řešit nic okolo, žádný domlouvání, kdo co kdy napíše a jestli to vůbec napíše.

Samozřejmě záleží, kdo na tom webu bude dělat, ale právě proto tu Tyrael lanaří lidi, kteří footballu rozumí, aby ten web za něco stál.

Kdo ví, jak dlouho ten web plánovali oni. Třeba to měli v plánu už loni a sešlo z toho, nevíme.

Já v tom nevidím žádnou křivdu, prostě tak to je a já bych naopak všem, kteří se na tom chtějí podílet přál, aby to k něčemu bylo.

fejky, asi to nevidím tak dramaticky jako ty i proto, že už jsem se na pár velkých webech nějakým způsobem podílel a vím, že to není legrace, a to ani tehdy, když do toho jdeš s penězi.

Já chápu že jsi ten web chtěl dělat tady a s lidma tady, ale stejně ti co chtějí psát a bude o ně na tom webu zájem, tak psát budou, tak ty bys měl taky. Je to přece především pro fandy NFL u nás, pro podporu amerického fotbalu u nás...

No a tady se budem i nadále scházet a budeme tu mít naši pohodičku, kecat o NFL, a o všem možném, a hlavně se tu nikdo s nikým nebude dohadovat , že někdo měl něco napsat pro web a nenapsal to, atd.

Já se v tom snažím prostě vidět pozitivní věci. A celý den o tom přemýšlím a prostě se nemůžu "přinutit" koukat se na to tak "negativně" jako ty.

Já jsem ten náš web samozřejmě chtěl moc, ale prostě už tu byly určité signály, že to nepůjde tak, jak jsme si představovali, a proto to asi pro mě není tak srdeční. Jiná věc by byla, kdyby jsme měli rozjetej web, a někdo do toho přišel s velkým, oficiálním mega webem a chtěl nás převálcovat.

fejky neber to tak radikálně a zkus na to koukat trošku s odstupem a chladnou hlavou. Není to přeci o nás a o vás, ale o NFL, a o to tu jde...

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: pát 20. bře 2009 0:24:49 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. led 2009 20:10:54
Příspěvky: 181
Nevim, jak vic uz mam dat najevo, ze tohle neni zadna ,,krizova vyprava proti tomuhle foru,,. Nikdo Vam ho nerusi, nemaze nic takoveho. Nechapu proc to ze vznikne ceskej web o Americkym fotbalu vzbudilo v nekterych lidech (uplne zbytecne) takove negativni emoce. Ucelem Celeho webu ma bejt propagace Am.fotbalu v CR/SR. Takze jeho smysl vidim v tom fandy fotbalu ,,stmelit,, a ne rozestvat.

edit: presne jak pise hop ;)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Tyrael dne pát 20. bře 2009 0:44:21, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: pát 20. bře 2009 0:31:27 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Tyrael ma recht 8-) a hop tiez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Příprava webu
PříspěvekNapsal: pát 20. bře 2009 14:45:18 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:06:05
Příspěvky: 262
Bydliště: Přelouč
fejku...já bych to neviděl až tak tragicky..s tim že někdo z nás bude psát na možný web nebude mít nic společnýho s návštěvami tohoto fora..na web si beztak půjdeš přečíst nějaký novinky a to je vše..nikdy to nebude takový jako tady, už jsem si tady zvyknul a měnit to nechci ;) ...takže web přinese pozitiva tím že by se mohla posílit základna AF u nás a tím příznivců a návštěvníků zde..toť můj názor

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz