Právě je pon 04. pro 2023 10:06:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: čtv 11. úno 2016 20:45:00 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
PavelBa píše:
Ahoj... nejprve bych se chtěl ohradit proti absurdní a neuvěřitelné bonitově lži, že jsem neaktivní a že jsem nekeepoval...


Chceš povedať že si za posledné 2-3 roky ani raz nemal problém pri keepovani a tvoj tím bol vždy s 5timi hráčmi? Že ti to flanky nemusel ručne nahadzovať lebo si nestihol do dátumu vybrať 5 hráčov?

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: čtv 11. úno 2016 20:51:14 
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. zář 2010 11:40:27
Příspěvky: 217
Loni sem chtěl už na Yahoo, nešlo to, tak jsem se na to vyprdnul... teď na Yahoo chcete a já bych měl zájem hrát dál, ale já už tým tak nějak pujčil streetorovi.

Na Yahoo bych hrál určitě, ale zase brát streeterovi, tým se kterým už se sžil a dát mu například ten riciho je blbý...

Takže jediná možnost je že nehraju prostě

a nebo pokud by jste mě chtěli, tak bych třeba já a streeter dostali dohromady tým náš a ten riciho a udělali by jsme mezi sebou draft z těch dvou týmů... třeba na chatu za dozoru hopa.

Tak pokud to bude na Yahoo dejte vědět, tak bych určitě hrál naplno, ale situace je už letos složitější


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: čtv 11. úno 2016 21:14:20 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
Okrem histórie, ktorá minimálne v prvej sezóne nesedí, prídeme aj o trophies.

Osobne mi to je jedno či bude ESPN alebo Yahoo.

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: čtv 11. úno 2016 21:27:04 

Registrován: čtv 18. srp 2011 18:41:30
Příspěvky: 22
Bydliště: Pardubice
Jako nováček se nechci moc vyjadřovat... sice jsem často držkoval, že je to ESPN divný, ale ono se to celkem dá :D :D Takže budu spokojen tam i tam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: čtv 11. úno 2016 23:50:10 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
bonito píše:
PavelBa píše:
Ahoj... nejprve bych se chtěl ohradit proti absurdní a neuvěřitelné bonitově lži, že jsem neaktivní a že jsem nekeepoval...


Chceš povedať že si za posledné 2-3 roky ani raz nemal problém pri keepovani a tvoj tím bol vždy s 5timi hráčmi? Že ti to flanky nemusel ručne nahadzovať lebo si nestihol do dátumu vybrať 5 hráčov?


Jo to chci říct a je to pravda... Fakt nevím, kde si tyhle lži sebral... keepery jsem vždy nastavil včas ... třeba Larryho mám od začátku... nevím, jak dlouho s náma hraješ ty, a možná Ti uteklo, že já jsem zakládající člen tohohle fóra a že tu jsem registrovaný o 4 roky dříve než ty...

takže sorry, buď si mě s někým pleteš nebo to děláš schválně... nevím, kde bereš drzost navrhovat vyřazovat někoho, kdo tu ligu hraje o hodně déle než ty...

a konec, víc už na Tebe reagovat nebudu :-)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: pát 12. úno 2016 7:14:57 

Registrován: pát 17. srp 2012 5:52:50
Příspěvky: 30
Zdravím, nechci vám rušit vaši diskuzi, ale kdyby nastal přesun na yahoo a uvolnilo se vám nějaké místo, tak bych měl zájem :-) espn neznám, nepamatuji se, že bych tam někdy něco hrál.

Co se týká zkušeností, mám za sebou několik sezón fantasy NFL (NBA, NHL, MLB), aktivně hraji cca 6tý rok MLB keeper, takže s tímto formátem taky nějaký zkušenosti mám. NFL rád sleduju, ale určitě nemám takový přehled jako třeba právě v MLB. S aktivitou v sezóně i mimo problém nemám, což snad může dosvědčit každý kdo mě zná :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: pát 12. úno 2016 15:32:06 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
Citace:
Jo to chci říct a je to pravda... Fakt nevím, kde si tyhle lži sebral... keepery jsem vždy nastavil včas ... třeba Larryho mám od začátku... nevím, jak dlouho s náma hraješ ty, a možná Ti uteklo, že já jsem zakládající člen tohohle fóra a že tu jsem registrovaný o 4 roky dříve než ty...

takže sorry, buď si mě s někým pleteš nebo to děláš schválně... nevím, kde bereš drzost navrhovat vyřazovat někoho, kdo tu ligu hraje o hodně déle než ty...

a konec, víc už na Tebe reagovat nebudu :-)


Tak nech je po tebe od tejto sezóny si robím printy a potom ťažko budeš preukazovať opak. :)
To že si zakladateľ je krásna vec, vďaka ti za to... ale úprimne liga z toho nič nemá, moc lepíš na minulosti. ;)
Fantasy liga nie je o minulosti ale o prítomnosti a aktivite a ta moja je tak trochu úplne inde ako tvoja. Každý aktívny člen z ligy ti povie že liga upadá, treba novú krv, treba oživenie, ja vidím problém v slabej aktivite či už u Radasa alebo u teba, tento rok sa pridal Orli, rici3 a flanky. A bum máme tu 5/12 ľudí čo nespravia trade. Keeper liga bez tradov nie je atraktívna, spravil si niekedy trade? Ak ti nastavovanie zostavy na week príde ako dostatočná aktivita máme kapánek odlišný názor. Už aj to že hitman uvažoval nad koncom v lige je bitie na poplach!

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: pát 12. úno 2016 17:19:20 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Abych do toho vstoupil... V tomto případě nechci soudit, neb si to nepamatuju.

To, že aktivita upadá je bohužel smutná pravda. To, že někdo netrejduje, dokážu ještě pochopit, někdo je dost konzervativní a drží se svých (ikdyž tedy v dlouhodobé lize, jako je tahle mě to překvapuje).

Ovšem co je problém, to je reakce na jakékoliv zprávy. Na nabídky trejdů, na různá vyjádření, atd. Momentálně čekám, až se všichni vyjádří, na jakém serveru chtějí mít keeper. A mám tušení, že zas některé budu muset bombardovat mimo fórum, aby sem přišli a sdělili svůj názor. Což mě fakt značně unavuje a zdržuje.

Rozhodl jsem se, že fórum bude jediný oficiální komunikační nástroj keeperu. Upravím zde strukturu, aby vše, co se týká keeperu bylo přehledně a pohromadě, a všem doporučím, aby si nastavili sledování tohoto topicu, aby je to upozornilo pokaždé, když zde něco přibyde.

Budou nastavena nějaká pravidla, za jak dlouho bude nutno reagovat, a porušení těchto pravidel bude znamenat trest.

Co se týká přesunu na Yahoo, zatím to tak jednoznačně nevypadá. A pokud k tomu přeci jen dojde, počítejte s tím, že uzávěrka keeperů bude mnohem dříve, než jste byli zvyklí. Keepery budeme uzavírat určitě ještě na ESPN, a až následně by se zakládala liga, nastavily keepery a pořadí draftu.

Osobně pořád ještě zvažuji commishovo veto, a nechat to na ESPN :D To jen abyste věděli... :D

Jo a ještě mám nápad na "donucení" k aktivitě, ale je mi jasné, že jeho zavedením bysme tak o 4-5 členů asi hned přišli... :)

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: pát 12. úno 2016 17:37:16 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 10. srp 2012 21:33:22
Příspěvky: 274
hop píše:
Jo a ještě mám nápad na "donucení" k aktivitě, ale je mi jasné, že jeho zavedením bysme tak o 4-5 členů asi hned přišli... :)


čo to? to mi napíš do SS :)

inak súhlasím a plne sa v tomto zhodneme... čo sa týka toho sťahovania to treba poriadne prebrať ale to až keď budeme v komplet známom zložení teraz mi to príde ešte zbytočné

_________________
Obrázek
    BELIEVE IN NEW ORLEANS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Keeper League 2016
PříspěvekNapsal: pát 12. úno 2016 19:58:18 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Tahle disuse a bonito mě začíná bavit... Printy si dělej,, když na to máš čas... :-). Každý na tom asi není tak báječně, aby se téhle činnosti věnoval... Uvidíš, že beru hráče z FA, měním sestavu podle injury reportu (což letos bylo až nepříjemně často), sám sobě dávám hlas, že vyhraju zápas, aktivní jsem nadprůměrně ... a ano... se přiznám, trade jsem nespravil, zatím to nebyla povinnost a snad ani nebude... protože věřím svému týmu a jeho pevnému jádru (Luck, Lacy, Larry...), protože nespekuluji s picky, protože jsem konzervativní, jak říkal Honza... V loňské sezoně jsem hrál finále a to by asi bez aktivity nešlo... :-)

Keeper dále chci hrát a nechápu, proč se tady musím obhajovat. Ale budiž... K Yahoo jsem se vyjádřil, klidně se přesuneme tam, když to Honza vykouzlí...

A ty Bonito, když máš tolik času, uklidni se a podívej se sem :-).

viewforum.php?f=75

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz