Právě je pon 04. pro 2023 12:46:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: úte 16. pro 2008 19:40:09 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje Top ten - Week 15

1. (1.) Tennessee Titans - těsná a v podstatě i zbytečná porážka v Houstonu... před zápasem se Steelers (myšleno s jejich obranou) není zrovna povzbuzením, že útok nedokázal vyprodukovat ani jeden TD...
2. (2.) New York Giants - proti Cowboys chyběl Jacobs a to se ukázalo jako hlavní problém, navíc Eli zápas vůbec nezvládl... Carolina ke všemu není tým, který se nechá snadno porazit...
3. (3.) Pittsburgh Steelers - tady bych mohl napsat totéž co před týdnem... Steelers mají jenom jeden problém a to je zdraví Willie Parkera... jinak to vypadá, že hrají v SB formě.
4. (4.) Carolina Panthers - zápas tentokrát "odtáhl" Steve Smith a obrana, která toho Broncos moc nedovolila. V N.Y. budou Panthers hrát o homefield advatage v celém playoffs!
5. (5.) Atlanta Falcons - vítězství nad Tampou bylo "životně" důležité... účast ve wild card games je pořád silně ve hře, proti Vikings ale musí lépe zahrát Matt Ryan
6. (6.) Indianapolis Colts - sedmá výhra v řadě je favorizuje na účast v playoffs, kde mohou být černým koněm... Detroit sice vzdoroval více než se čekalo, ale Peyton a spol. si to pohlídali.
7. (7.) Baltimore Ravens - porážka se Steelers byla hodně frustrující - Ravens celý zápas vedli, přestože útok nedokázal ani ohrozit endzone... navíc se bojím, že v Dallasu bude mít Joe Flacco znovu problémy...
8. (10.) Minnesota Vikings - s Cards se moc nemazali, překvapil hlavně Tarvaris Jackson... divizní titul a tím i playoffs je na dosah
9. (x) Dallas Cowboys - pro mě překvapení, že Giants dokázali celkem v klidu přehrát... jako nadějný se jeví mladý RB Choice. Ve vyrovnané NFC East jsou nejblíže druhému místu a možné účasti ve wild card games
10. (9.) Tampa Bay Buccaneers - sice prohráli až v prodloužení a navíc na stadionu soupeře, v konečném účtování to ale může být rozhodující minus. Potvrdilo se také, že bez Garcii to není úplně ono.

Z Top Ten vypadla Arizona Cardinals, která se mi zatím jeví jako nejslabší z týmů, které budou hrát playoffs. Jako trojici týmu, které na průnik do Top ten čekají vidím bez určení pořadí Miami Dolphins, New England Patriots a New York Jets... tedy všechno týmy z AFC East...

Tak sem s vašimi názory... ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: úte 16. pro 2008 20:05:13 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
no tak ten dallas pojde o tyzden este vyssie, ;) , ak si poradia doma s baltimorom, co podla mna nieje nerealne...totiz ta konzervativna hra baltimoru je hodne citatelna, a tym to usnadnuje pracu superom...uz len dufat, ze sa da Romo do poriadku...ocakavam teda vitazstvo dallasu :)

Barberovo zranenie mi ani tak velmi nevadi momentalne, lebo s choicom som velmi spokojny....

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: úte 16. pro 2008 23:33:42 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
OK - já myslím, že Ravens na Cowboys momentálně mít nebudou. Na soupeřových hřištích navíc jejich útok není ani zdaleka tak silný jako doma (Flacco speciálně...). Takže myslím, že Cowboys míří do playoffs :-)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 8:27:43 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Tampa a Dallas? Teraz uz som fakt mimo, je to podla posledneho kola alebo celkoveho doterajsieho vykonu? Ak podla toho posledneho kola, ten Dallas chapem. Ak podla celkoveho vykonu, tak chapem Tampu. Ale oba teamy, no cojaviem ...

Pavel píše:
Jako trojici týmu, které na průnik do Top ten čekají vidím bez určení pořadí Miami Dolphins, New England Patriots a New York Jets... tedy všechno týmy z AFC East...


Toto je fakt, ja by som tiez nevedel koho tam odrazu dat, aj ked Jets by to asi neboli. Rozhodoval by som sa medzi Pats a Fins.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 11:49:10 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
No ja to Pavlovi nezavidim :), vybrat TOP 10 týmu, vždycky bude mít někdo jiný názor ;) , jinak trochu souhlasím s iamwhite, mě tam Tampa nesedí, Dallas se teď vytáhl, ale spíš než jeho hra, to byla bída Giants, tak nevim no.. :)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 12:01:56 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
na tohle mam rozdielny nazor :D

dallas nezahral zle ani proti pittsburgh, a vacsinu zapasu i bol vo vedení, ale ptom sa prejavila genialita steelers ...a samozrejme Romo....

taky proti bolo vidiet ze nasa obrana rozhodne nieje na zahodenie...trebalo by ale zlepsit ofenzivnu lajnu, nech tolko nedostava Tony dotela...

aby to neboli slova dovetra, prikladam dôkaz v podobe čísel:

Cowboys' defense then and now:
Category First 7 games Last 7 games
Average points allowed 25.0 16.1
Average yards allowed 303.9 268.3
Sacks 20 33
Takeaways 7 13

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 12:13:17 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Nj ja vím, že jseš fanda Cowboys, tak je tam chceš protlačit, ale podle mě jsou v útoku a i v obraně dost rozpačitý, je otázka jestli jím to na TOP 10 stačí.. :roll:

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 12:53:15 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Dan píše:
Nj ja vím, že jseš fanda Cowboys, tak je tam chceš protlačit


To je tiez zaujimavy sposob nazerania na vec. Ked sa na ten rebricek pozeram, je tam Atlanta, Carolina, Tampa aj Dallas a chyba tam New Orleans, takze ja by som mal nesuhlasit priam z principu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 13:45:49 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Nekdo by mohl rict Saints, ze s utokem samotnym to nezvladnou. Jako taktika: "Urcite dame vic bodu jak oni." Ma taky svou krasu a kouzlu, ale ani prichod Vilmy tu mizerii nezlepsil. Mozna by i vymena DC prospela...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje Top ten - Week 15
PříspěvekNapsal: čtv 18. pro 2008 14:28:23 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Flanky udrel klinec po hlavicke. Gibbs je v nasom muzstve velky problem, napriek tomu ze individualna kvalita v obrane je (McKenzie, Smith, Grant, Ellis, Vilma, Fujita, Porter ...), ako jednemu teamu im to proste nejde.

No a samozrejme vacsina secondary. Zakazdym ked sa superi chystaju zahrat dlhy pass, uz trpnem aku hovadinu zasa Harper, Kaesviharn ci David vyvedu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz