Právě je pon 04. pro 2023 13:22:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 17:58:24 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Pompey píše:
To pak znamená že hraješ ligu s lamama :lol:


Tak jsou tu vsichni asi lamy :lol:


Pompey píše:
Já začínal s Basovo Fantasy footballem někdy v rozmezí 2002-04 přesně nevim kdy to bylo poprvý, začínali jsme s 6 hráčema na benchi na yahoo, po pár sezónách se to přesunulo na ESPN a pak na nfl.com, kde tenkrát došlo ke změně na 5 bench, já si toho všimnul nějak pozdě a tak hlasování, které proběhlo týden před draftem, a které vyhrálo navýšení zpátky na 6, bylo nakonec zamítnuto Basem, že už bylo prý pozdě :( (Flanky mi v tomhle včera ohledně D-ligy připoměl právě Base :))

Další o se dá dělat s větším benchem je pojistka tudíš draftnete si CJ a jako 4.RB si vemete v tý době bezcennýho Ringera apod. s malym benchem jako 1. draftu, kterej draftl CJ jste ve waiveru poslední takže když se CJ v 1. weeku odrovná do konce sea šance, že dostanete aspon horší verzi RBka, ale furt schopnýho dělat body je nulová. Mínus velkýho benche je, když nemůže být omezení na pozice, pak opravdu dojde k situaci, že nebude ve FA vůbec nic :!: :!: :!: Takže dle mě je nejlepší verze na yahoo 6, toť můj pohled za léta fantasy footballu :)


Ten scoring jsme tu ve trech lidech resili skoro celej den a myslim, ze si pritom mozna byl i online. Presne to nevim, je to jen moje domenka. Dost dlouho jsme hledali dobry kompromis a nemyslim si, ze by byl dobry napad najednou zasahovat do nastaveneho systemu. Pokud mas zajem hrat, tak mi napis a pokud ne, tve rozhodnuti. Srovnavat se s Basem nemuzu, protoze Base je legenda a pravdepodobne prvni clovek, ktery bude uveden do Ceske sine slavy.

Tenhle Handcuff zvladaji lide uspesne i s 5BN.

hitman píše:
padlo tu niečo také ako že salary cap je spravodlivejšia liga... ok tak si spravodlivejšiu ligu urobme aj u nás. hrajme teda tú klasiku ale s auction draftom . myslím že drvivá väčšina z nás (ak nie všetci) to nehrala takže budeme na rovnakej štartovacej čiare. okrem toho to má rad výhod... za všetky uvediem iba to že môžte získať akéhokoľvek hráča bez ohľadu na miesto v drafte
Citace:
D :)


Fakt nevim co je nefer na normalnim draftu a loveni hracu z FA, jsou treba i lide, pro ktere je to jeden ze zakladnich stavebnich kamenu herniho stylu (treba JA :D). Pokud chces, aby se vic draftovalo, tak k tomu lidi neprinutis. Ja sem v lonske fantasy rozeslal vic jak deset nabidek k tradu, dokoncil se jeden. Je to proste o lidech a ti pokud se boji tradovat, tak s tim nic neudelas.

Co se tyce Auction draftu, tak se proti tomu musim zasadne postavit proti! Nevim co je nefer na normalnim draftu, draftuje se preci v poradi, ktere se otaci a kazdy prokazuje sve znalosti, draft je mimochodem moje nejoblibenejsi cast fantasy. Auction draft jsme uz zkusil (jde to v Mock Draftu) a nejak mi to teda dvakrat neprirostlo k srdci. :)

Takze moje volba je default fantasy s QB, RB, RB, WR, WR, WR, TE, K, DEF, BN, BN, BN, BN, BN. :)

Kazdopadne bych tohle vyresil co nejdriv, protoze sezona se blizi...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:00:22 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Myslim ze uz zacinate vymyslat moc velke hovadiny :) Dva roky sme hrali klasicku fantasy tak nechapem naco to menit, ak sa chce vyskusat nieco nove tak kludne to mozeme dat ako nejaky vedlajsi projekt ako sa hrava napr. DEF a keeper. A ten bench mi prisiel hodne velky uz minuly rok takze este vasie rozsirovanie mi proste nebere.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:04:42 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Citace:
Tenhle Handcuff zvladaji lide uspesne i s 5BN.

pokud se ti nezranujou hráči na krátké období tak to jde, ale prostě zranění na pár weeku je s malym benchem zničující, jestli se ti to ještě nikdy nestalo, tak jednou stane a pak to poznáš.

Online sem nebyl když se to řešilo, a prostě to jak si napsal "Nic už se měnit nebude" mi prostě připomělo generalisima Base :lol:

Jo loňskej model je OK na yahoo lepší model dle mě vymyslet nejde snad jen W/R by mi bylo sympatičtější pouhé WR, tři RBci mi přijde moc, ale jinak to je ideální, oproti 5BN v keeperu je to špica :)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Pompey dne pon 16. srp 2010 18:14:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:08:13 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
V Keeperu jsou dve IR pozice, takze si nemyslim, ze by byl problem s dlouhodobe zranenym hracem...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:16:06 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 20:01:13
Příspěvky: 572
Bydliště: Zvolen
flanky píše:
Takze moje volba je default fantasy s QB, RB, RB, WR, WR, WR, TE, K, DEF, BN, BN, BN, BN, BN. :)


6 BN spotov je default na yahoo

_________________
Fantasy Profile


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:19:05 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Protože je nejlepší 6BN, na ESPN dokonce 7 :shock: ale co holt dotyční obhájci pomalu 4 míst v BN si budou muset taky projít smolnou sezónou, aby to pochopili. :)


Flanky čti prosím pořádně :!: Já mluvim ale o krátkodobých zraněních a v keeperu je to dle mě s 5bn ještě větší blbost když je IR jen pro 2 pokud bude mít někdo opravdu děsnou smůlu tak se může stát, že může ze sezóny udělat frašku, ale pokud by ti nevadilo že by vyhazoval použitelný hráče nebo pravidelně nestavěl plnej tým pak .... :o

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Pompey dne pon 16. srp 2010 18:38:37, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:33:35 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Hitman: ok, neznam yahoo tak detailne a asi sem nikdy nepocital kolik hracu mam na BN :)

Pompey: pokud chces byt commisioner, tak ti to misto klidne prepustim, aspon budu mit o starost min a klidne spani, ze tu praci za me dela nekdo lepsi...

\\Edit:Co se tyce tech kratkodobych zraneni, tak holt je to smula, nekdo to odpiska a nekdo se snazi s tim neco udelat a bojovat dal. Dle meho nazoru, jsou 2 IR pozice dostatecne...

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 18:55:24 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Loni sem taky řikal, že by se mělo upravit hodnocení v def. lize, tehdy začal křičet teda Hitman, že odstoupí jestli se budou dělat změny, a myslim, že to OK nebylo, když se to letos překopávalo, Fantasy hraju určitě dýl než ty, takže chci, aby se zas neopakovali stejné chyby, ale holt jsem se v keepru zavázal, že budu hrát a tak budu hrát i s 5BN, a stjeně jako mi přijde hloupý 5BN, že bez sáhnutí do FA nejde odehrát sezónu s plnym rosterem (proto defaulty jsou 6 a více celkem logicky) tak v keeperu mi přijde 2IR taky málo když se mi zraní 5 plánovaných K tak budu řádně v ..... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 19:03:20 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
DEF liga se prekopala, protoze se hraje odznova. Komu novy scoring vadi, tak muze odstoupit v tom mu ,narozdil od Keeperu branit, nechci a ani nemuzu. System je pro celou ligu stejny, zmena byla avizovana uz behem lonske season, protoze si na to vetsina stezoval a hlavne protoze sem to loni blbe nastavil. Loni ta zmene scoring totiz byla tesne pred draftem a hitman opravnene protestoval.

Na pocet BN slotu v Keeperu si nikdo pri zakladani ligy nestezoval, ale rikam pokud chces ridit Keeper (nebo i nekdo jiny), tak se podvolim, zkusenejsi hrac bude jiste vhodnejsim kandidatem a vyvarujem se tak mnoha chyb.

Keeper je dlouhoda soutez a kdyz se vetsina shodne v ankete na zmene cehokoliv v keeperu, tak je to mozne, stejne jako si vlastnici tymu v NFL hlasuji o novych pravidlech. Takze jestli ma nekdo nejaky navrh, tak staci jenom iniciovat hlasovani.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CZNFL League 10
PříspěvekNapsal: pon 16. srp 2010 19:16:49 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
Tak bylo to naposlední chvíli, ale řekni sám nebylo by tenkrát lepší to udělat :roll: , loni mě to díky scoringu vůbec nebavilo, a tak jsem si letos řekl, jak se mi něco nebude zdát čus buz dál už bych to neřešil no :)

Tak kdybych se býval loni podíval na ten 5BN tak bych se do toho keeperu taky nepřihlásil, moje heslo prostě bylo 5BN nikdy více, já nevim že si tohle nikdy neověřuju a pak mě to akorát furt štve.
:(

Tak hlasování o navýšení na 6 můžu dát, ale ne, že to pak zrušíš jako Base :lol: ale tady mi to asi neprojde

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Pompey dne pon 16. srp 2010 19:19:59, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz