Právě je pon 04. pro 2023 11:46:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 16:31:22 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje WR Top ten

1. Andre Johnson - podle mě jasná jednička - nejvíce yardů (1575) a nejvíce receptions (115) hovoří za vše... dodám jen, že ho nerozhodilo ani občasné střídání QB Texans (Schaub - Rosenfels - Schaub)
2. Larry Fitzgerald - podle čísel nejoblíbenější WR Kurta Warnera... s 12 Td se dělí o prvenství v téhle statistice..., kromě něj přes 1000 yardů získali i spoluhráči z Cardinals Anquan Boldin a Steve Breaston...
3. Calvin Johnson - špičkový hráč, který v Lions zaznamenal skvělý rok přes fakt 16 porážek... s výše uvedeným Larry Fitzgeraldem se dělí o prvenství v Td (12)... ze špičky si připsal nejdelší receiving Td (96 yardů)
4. Roddy White - ještě o něco dokázal vylepšit dobrou loňskou sezónu... nebýt útlumu v prosincových zápasech, mohl být ve stats ještě výše...
5. Steve Smith - kvůli suspendaci si nezahrál v prvních dvou zápasech... pak už doslova "řádil", což dokládá, že ze všech WR má nejlepší průměr yardů na zápas (jako jediný je přes 100...), jeho menší počet Td jde spíše na "triko" slabších výkonů QB Jake Delhomma
6. Greg Jennings - celou sezónu velmi dobře fungovala jeho spolupráce s Aaronem Rodgersem, kterou Packers bohužel nedokázali nijak více zhodnotit...
7. Brandon Marshall - hráč s nevyrovnou výkonností (v jednom zápase má 18 přihrávek a příště vyjde třeba úplně naprázdno...), 104 receptions je třetí nejlepší výkon a skvělá vizitka oblíbence Jaye Cutlera...
8. Antonio Bryant - v Tampě mu bylo jedno zda na něj hází Garcia nebo Griese - fungovalo mu to skvěle a výsledkem je 1248 yardů a 7 Td, což je na WR v Buccaneers vynikající statistika
9. Reggie Wayne - 4 roky po sobě zaznamenal přes 80 receptions a 1000 yardů současně... s Peytonem Mannignem tvoří jeden z nejlepších QB-WR combo...
10. Vincent Jackson - ze špičky má nejnižší počet přihrávek (59), ale přesto získal 1098 yardů, což znamená, že má průměr 18,6 yardu na přihrávku a to je naopak ze všech WR nejvíce...

Za Top ten bez udání pořadí uvedu trojici Wes Welker, Anquan Boldin a Terrell Owens... A jak vidítě tenhle post a jeho nejlepší hráče v letošní sezóně vy :?:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:05:04 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Nemám tak pročtený statistiky, ale nejvíc se mi letos zamlouval Steve Smith, ale soudim jen podle toho co jsem viděl a ještě Roddy White, pokud neberu koncovku sezóny, bohužel jsem letos neviděl ani jeden zápas Houstonu, ale co jsem viděl v highlightech, tak asi si to Andre Johnson zaslouží. Jinak Vince Jacksona jsem měl ve FF, takže ho mám dost osledovanýho, některý zápasy měl špičkový a někdy zas trochu propadak..

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:31:38 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Dneska neobvykle odpovim vlastni Top 10, kratim si dlouho chvili. Rozhodne nejsem takovy literarni talent jako Pavel. :?

1. Andre Johnson - o tom neni sporu, je to jeho Career Season. V Endzone vyuziva svou vysku a telo. Skvele improvizuje, pokud mu QB hodi nepresny pass. Letos zapracoval na rychlosti.
2. Steve Smith - v zapasech kde se Panthers nedarilo, napr. proti Packers, je to spravny Gamebreaker a Playmaker. Nekolikrat svymi akrobatickymi catchy zachranil svuj tym.
3. Larry Fitzgerald - jednicka Arizony, skvelej leaper a route runner. Po sezone by mohl skoncit Boldin. S Breastonem jako Deep Threat by pristi rok mohl sbirat vic TD. Uvidime jak bude hrat pristi rok bez Warnera.
4. Calvin Johnson - s jakymkoliv QB zvladl sbirat yardy a TD. Pokud dostane dobreho QB a bude Lions fungovat Rush Offense, tak bude opet hrat skvele. Velmi rychly a vysoky, dobry v Red Zone.
5. Greg Jennings - na to jak maji Packers preplnenou pozici WR a dost catchu mu ubiraji i TE, tak skvele statistiky a vykony. Driver dosluhuje a Jennings prevzal pevne vedeni. Jinak je velmi rychly a je to Deep Threat, vede v kategorii 40+.
6. Reggie Wayne - nebyt jeho a Clarka, tak nevim jak by Colts dopadli. V tymovem hlasovani o MVP, by mel skoncit druhy za Peytonem, ktery bude League MVP. Marv uz je dost starej, takze jasna jednicka Colts. Gonzalez se ma jeste hodne co ucit. Colts mu rozhodne priberou v pozdejsich kolech nejakou konkurenci z Draftu.
7. Roddy White - odepisovany hrac, ktery se ve sve treti sezone konecne prosadil. V prostredni casti sezony jej trapily zada. Propad na konci sezony, zpusoben orientaci Falcons na behy.
8. Brandon Marshall - v jeho pripade prechod Broncos na Pass Heavy mu neprospel. Neustale mel na sobe Double Coverage. Chybi mu TD. Nekdy se zbytecne snazi ziskat yardy navic, nejlepsi WR co se tyce Break Tackle.
9. Anquan Boldin - Navzdory tezkemu Helmet to Helmet hitu ze zacatku sezony se dokazal, vratit a prispet nakonec 1000+ yardy a 10+ TD. Po sezone mozny adept na Trade, nelibi se mu ze Fitzgerald dostal novy kontrakt. Rozhodne a nej bude velky zajem. Skvely Possesion Receiver, bezi presny Route a malo dropuje.
10. Wes Welker - vyborny Playmaker, nejlepsi WR co se tyce zisku yardu po catchi. Maly hrac s nizkym tezistem, pokud se vyhne prvnim tacklum, tak v Open Field je smrtelny.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:47:02 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
aááá souboj Top 10 :), neee jsou to subjektivní názory, jak jsem už předtím napsal Steve Smith si zaslouží, dle mě, být mezi třema nejlepšíma ;)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:49:06 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
jj flanky, Welker mi v Pavlově top ten chyběl.

Ale jinak teda postrádám tam Plaxe :D :D :twisted:

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 17:51:36 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
Plax je první v Top 10, co se týče střelby, snad ho letos už nikdo nepřeskočí.. :)

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 18:00:43 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Jo :D - Flanky to napsal moc pěkně... :!: Možná by stálo za to někdy a někde (tady na fóru) vysvětlit všechny ty odborné anglické termíny... ;)

P.S. - Je vidět (a já to stále tvrdím) kdo z nás tomu tady rozumí nejlépe... :D

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 18:03:40 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Napis seznam co nevis a ja odpovim :-)

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 18:05:16 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Ono nejde ani tak o mě... :roll:

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje WR Top ten
PříspěvekNapsal: pát 02. led 2009 18:19:26 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Jojo, myslím, že to je další vhodná část pro náš budoucí web - slovník amerického fotbalu. To by bylo víc než užitečné, řadu výrazů taky neznám.

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz