Právě je pon 04. pro 2023 13:13:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 22:42:01 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Moje QB top ten - Week 4

... pokusím se být stručný a výstižný:

1. (1.) Drew Brees - zatím jednička, i když v posledních dvou zápasech neměl ani jednu TD přihrávku... jeho pozice na čele Top ten vůbec není neotřesitelná
2. (2.) Joe Flacco - o lepší čísla a hlavně o vítězství v zápase s Pats ho obralo několik zbytečných dropů...
3. (3.) Peyton Mannig - má nejvíc yardů, nejvíc TD pasů, nejlepší rating a Colts pod jeho vedením ještě neprohráli - prostě borec k pohledání...
4. (4.) Eli Mannig - proti Chiefs se opřel o Steva Smithe a bylo z toho zase hladké vítězství - zatím bezchybný
5. (5.) Matt Shaub - až zlepší vyrovnanost výkonů a až bude vyhrávat důležité zápasy, bude možná ještě výše...
6. (6.) Matt Ryan - bye week, takže žádná změna
7. (x) Brett Favre - ať si kdo chce co chce říká (škarohlídi se zase ozvou... o to strach nemám), je Brett skvělým QB pro Vikings, bilance 4 - 0, pro něj osobně 8 TD a pouhá 1 int... jak jsem říkal celou offseason - má na to a dokazuje to...o víkendu mu bude 40 let...
8. (7.) Philip Rivers - zápas proti Steelers byl pro něj osobně hodně dobrý.. ale co naplat - nevyhrálo se. Příště má bye week...
9. (9.) Ben Roethlisberger - proti Chargers hodně dobrý, navíc jako winning QB... zatím vypadá vyrovnaněji a lepší než vloni...
10. (x) Tom Brady - Pats dokormidloval k výhře... a podíl na ní měl veliký - 1 rushing a 1 passing TD - potřebuje ještě zlepšení spolupráce s Randy Mossem...

Za Top ten jsou bez udání pořadí: Aaron Rodgers, Kurt Warner, Kyle Orton,

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 5:35:51 
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. zář 2009 19:18:42
Příspěvky: 21
Bydliště: Slezsko
Peytona vyměnit za Breese a David Garrard by mohl jít aspon do čekačky na top ten, ale třeba se tam po přištim weeku dostane :)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 5:53:11 

Registrován: pát 26. zář 2008 16:39:06
Příspěvky: 490
Peytona by som dal na prve miesto tentokrat aj ja, zatial bol klucovym elementom vo vsetkych styroch vyhrach. Flacca dat nizsie, Ryana by som tentokrat z Top 10 uplne odpalil a nahradil ho Rodgersom, ktory napriek mizernej OL podava dost dobre vykony.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 8:10:11 
Uživatelský avatar
Administrátor

Registrován: ned 21. zář 2008 11:39:22
Příspěvky: 982
Bydliště: Praha
Favre hraje určitě lépe, než většina čekala. Ale nezapomínejte, že loni měl první část sezóny také dobrou a jak to pak dopadlo...

_________________
S fórem začněte pracovat zde. | Podpořte prosím fórum.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 8:17:29 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 12:28:40
Příspěvky: 1133
Bydliště: Brno
Peyton je pro me letos jasna jednicka, Brees az jako druhy za nim s prihlednutim k tomu ze Peyton hraje stabilne a je tim spravnym clovekem, ktery vede Colts k vitezstvi.
Eli pred Flacca, Mattyho bych tak vysoko nevidel a Ben podle me podava stabilnejsi vykony nez Favre, ktery ma jeden dobry zapas.
Mozna by to chtelo i ty zapasy zkouknout a podivat se na In Game Influence :roll:

Rozhodne mi tam chybi zminka o Garrardovi a Kolbovi, byt nahradnik, ale hraje urcite na takove urovni, ze by to stalo za zminku.

_________________
Obrázek

Look up! Get up! And don't ever give up!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 12:31:48 
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 0:42:26
Příspěvky: 278
Bydliště: Tachov
1. Peyton 2. Eli 3. Drew

A letos to Manningovic hošanům přeju, aby si ten SB proti sobě konečně zahráli :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 14:02:20 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. zář 2008 19:13:42
Příspěvky: 150
Bydliště: Pardubice
taky bych to videl na první místo pro Peytona, utok pod jeho velenim válí a to tam má vlastně tři nováčky

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 20:29:03 
Uživatelský avatar

Registrován: stř 24. zář 2008 22:13:32
Příspěvky: 998
Bydliště: Praha
Fajn diskuse... ;) :D :roll:

1) Peyton je hodně dobrej a já to dlouho zvažoval jestli už nepatří výše ... zatím ještě ne... a jinak ten útok s ním tvoří hlavně veteráni Addai, Wayne a Clark...
2) Garrard... dva povedené zápasy...na top ten ani na pár míst za top ten to není, ale jak psal nannar - třeba je to zatím...
3) Favre hrál dobře ve všech zápasech... ale flanky ho jako většinu dalších veteran QB (Kurt Warner, Kerry Collins, Brad Johnson) prostě nemá rád... s tím nic nenadělám... a Hopovo varování - hodnotím co je a bylo - ne co třeba bude... takže jeho pozice reflektuje 4 weeky zpátky a ne třeba slabší druhou půlku sezony....
4) Dát Matta Ryana po bye weeku mimo top ten by bylo nesmyslné.... to bych musel dělat top ten za každý jednotlivý week samostatně a to je podle mě zbytečné...
5) Kolb nehrál špatně... ale nejspíš už naskočí Donovan McNabb a Kevin bude zase nahrádník, navíc teď měl bye week, tak nevím co bych o něm psal...

A ještě postesknutí - flanky - věř mi, že bych rád na football koukal více...ale práce, děti - čas na to prostě není... Jo, když mi bylo patnáct, dvacet - to jsem měl čas... jenže tehdy na NFL nešlo moc koukat (nejvýše trapné záznamy a sestřihy na DSF)... a dokonce tu ani moc nebyl internet :cry: ale to už všechno víte ;)

_________________
Yahoo Sports Fantasy Football - CZNFL 2010 Champion
Yahoo Sports Fantasy Baseball - CSB League 2011 Champion

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 21:00:56 
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 0:52:03
Příspěvky: 938
Bydliště: Nová Dedina SK
co sa tyka peytona, tak to uz dobre nafukana siska, ci spravne uviazana obuv na nohach peytona ma vacsi podiel na dobrej hre colts ako addai...

addai prave nehra nic moc, praveze Donald Brown, rookie RB, sa ukazuje stale v lepsom svetle....beha slusne a ukazuje sa i ako dobry pass catcher...

co sa tyka wayna a clarka, keby nebolo peytona tak si dovolim tvrdit ze s priemernym QB by tento team daleko nedotiahli...to prave mozu dakovat za peytona, ktory skutocne vedie cely team...

navyse za 2. a 3. receivera ma este neskusenych hracov...

trebars brees dva zapasy po sebe vobec nebol dominantnym clankom saints, ktory v poslednych zapasoch sa pokusili trocha odbremenit breesa a o vitazstva sa postarali fungujuca hra po zemi a produktivna obrana...

ak si peyton udrzi formu, tak si ide pre jasnu mvp...

_________________
Obrázek

GM: University of Russell Wilson - "one shy of threepeat"
After 2010, 2012, in 2013 the DYNASTY was born:
CZNFL Keeper 2013: 1. miesto

GM: Orlando Ducks
CZNFL Dynasty League 2013: 1. miesto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Moje QB top ten - Week 4
PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 21:26:48 
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. zář 2008 14:43:35
Příspěvky: 338
Bydliště: PHA, HK
1. Peyton
2. Drew
3. Eli

..to je bez diskuze!!! ;) :) :!:

_________________
DAN 09
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Webmaster: cznfl@janpokorny.com
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz